Diskuse: Gymball O o O o O o O

   
Řadit:
2
příspěvků
Správce: nedinka
nedinka
nedinka Poslat vzkaz | 6.8.2010 18:36

i já jsem si pořizovala míč kvůli páteři(mám za sebou dvě operace, po nichž jsem nesměla čtvrtb roku sedět na něčem tvrdém)..
Nehledala jsem v tom žádnou vědu, mrkla jsem na internet a objednala si cenově dostupný míč, stál i s dopravou asi 400,- ..U každého druhu je uvedeno, pro jakou váhovou kategorii je určen. Dokonce jsem k tomu dostala příručku se cvikama...Co bych ale doporučila je, aby míč nebyl hladký....Ačkoli jsem to netušila, objednala jsem si míč s takovýma teňounkýma výstupkama, které netlačí, ale zároveň brání uklouznutí...což je výborné... Přeju šťastný výběr a maximální spokojenost::usmev::

Kamarádka nemá fotografii.
Lili6 Poslat vzkaz | 5.8.2010 12:39

Mám v plánu si pořídit gymball na sezení (místo židle) a cvičení. Kvůli potížím s páteří. Na trhu je ale nepřeberné množstí druhů, značek a cenových kategorií.

 Jak si mám vybrat??? Neměl by jste pro mne někdo tip? <img src=“../images/smajlici/smile-kvetina.gif“ />

Hledám kvalitní výrobek, který toho hodně vydrží, k intenzivnímu použití.  Aby byl vhodný pro váhu 68 i 105 kg (využívala bych ho já i partner). Bez madel a jiných „zlepšováků“.

Vím, že kvůli reklamě se tu nesmí říkat firma, ale pomohlo by mi alespoň, kdybych se dozvěděla, od jaké cenové hladiny mohu očekávat odolný výrobek, co mi pod zadečkem za týden nerupne.

A kde ho nejlépe (a nejvýhodněji) pořídit - sport, zdravotnické potřeby, supermarket, internet... ??? ::usmev::

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění