Diskuse: Hobby

   
Řadit:
17
příspěvků
Správce: Ganka
Kamarádka nemá fotografii.
skotanda Poslat vzkaz | 30.12.2014 06:50

TO michaelapalkova: detoxikuješ tělo hlavně, protože každej potřebujeme trochu popostrčit :-D

Kamarádka nemá fotografii.
Šáruša1 Poslat vzkaz | 26.10.2014 11:44

TO skotanda: jen tak mimochodem, kolik tam je stupňu u té jogy?

Kamarádka nemá fotografii.
michaelapalkova Poslat vzkaz | 25.10.2014 14:53

TO skotanda: že sis nevybrala ještě starší diskuzi :-D v čem spočívá ta hot joga?

Kamarádka nemá fotografii.
skotanda Poslat vzkaz | 9.10.2014 11:21

Po maturitě jsem se dokopala ke čtení, bavilo mě to, ale teď během práce jsem spíše ráda, když vyvíjím něco více aktivního. S kamoškou jsme začali chodit po práci na hot jógu. To mi pomůže zapomenout na ten pracovní den, pak už jen tradá domů, navařit si a pak si užívám chvíle kdy nemusím nic řešit. :-)

Kamarádka nemá fotografii.
Ponytail Poslat vzkaz | 29.9.2007 09:57

Já se bavím ruční výrobou bižuterie. Více viz diskuze * * * Všelijaké tvořeni * * * ::smutny::

Kamarádka nemá fotografii.
Pilotka007 Poslat vzkaz | 27.9.2007 18:51

Ráda jezdím na letiště...tam totiž dostávám pocit volnosti a klidu.Ráda pozoruju letdla a jak  létají nad mou hlavou...prostě z toho mám radost a tak si každý výlet na letiště užiju na 100% :-)

Kamarádka nemá fotografii.
Raduliiik Poslat vzkaz | 5.5.2007 06:15

Vzhledem k tomu, že studuji a připravuju se na vysokou školu, tak moc volného času nemám, ale když se přece jen nějáký najde tak si moc ráda přečtu nějákou zajímavou knížku, v případě hezkého počasí zajdu na výlet a v poslední době jsem našla zalibu v různých ručních pracích - vyšívání, výroba dekorací, ubrousková technika...a musím říct, že se u toho vždy báječně odreaguji ::souhlas:: ::usmev::

Kamarádka nemá fotografii.
| 16.4.2007 21:50

Ahoj.Mne nejvíce baví vyšívání a kosmetika.Kosmetiku i prodávám a tak si vylepšuji rodičovský příspěvek.Jsem na MD.Mám dva kluky. A tak když mám čas tak vyšívám.když je třeba pomáhám manželovi v hospodářství.Teď máme dost odstavených telet s půjmem.Tak máme veselo při přípravě žrádla pro mě.Každý den jinak.A kravičky hodně dojí a tak meju dojení.(dojačky,tanky na mléko,dojící potrubí)Ráda si s někým pokecám tak se ozvěte na ludmilavichova@seznam.cz

Kamarádka nemá fotografii.
Betty Poslat vzkaz | 18.2.2007 14:16

No, já myslím, že mi ženy, ani nějak moc náročné (časově) koníčky pěstovat nemůžeme. Tedy alspoň já ne. Dvoupatrový dům, dítě, zahrada (moc času na zábavu nezbývá). Jsem tedy zatím po mateřské dovolené doma, tak to s tím časem není tak zlé. Ale až začnu chodit do práce ....
Moje koníčky (pro radost a odreagování): Miluji zvířata, tak máme doma morče a činčilu a plánuji pořídit si pejska (také čsově velmi náročné). Mí rodiče mají menší koně (takže když je nuda..).  Dále mám zahradu jako koníčka (žádné zelí, brambory, atd. ale zahradu pro radost s kvetoucími rostlinami), miluji květiny (pokojové i zahradní) a moc ráda jezdím na rodinné výlety.  Vzhledem k věku dcery (4,5 let) do Zoo, na hvězdárnu, loutkové divadlo, na karnevaly, na vystoupení Michala Nesvadby - zkrátka chodím jen na dětské akce ::usmev::, ale nestěžuji si. Jsem šťastná, když vidím svoji dceru šťastnou). Včera jsme byli v Punkevní jezkyni na Blanensku. Bylo to super, škoda jen, že ještě nejezdila lanovka.
Jinak, abych dělala také něco pro sebe navštěvuji kurz AJ. A podle situace a času i jiné kurzy (teď  PC kurz a kurz pro maminky vracející se po mateřské dovolené do zaměstnání). Takže teda nic neobvyklého....
Posílám foto jednoho z mých „koníčků“.

Kamarádka nemá fotografii.
lenka Poslat vzkaz | 18.2.2007 11:37

Holky, máte některá nějaký neobvyklý koníček? Tak si říkám, že čas od času by to chtělo do života vnést něco nového, aby mozel mohl pořád zpracovávat nové informace....tak přemýšlím, co čeho se pustit a hledám inspiraci.

Kamarádka nemá fotografii.
lenka Poslat vzkaz | 30.8.2006 18:23

Ten pořad Styl jsem neviděla, myslím totiž, že jsem viděla jen ukázku,a le vůbec mě to nezaujalo. Nevíš, jestli po prázdninách zase budou nové díly Bydlení je hra? Teď přes prázdniny dávali jen reprízy.

Kamarádka nemá fotografii.
Kalima Poslat vzkaz | 28.8.2006 17:13

Jo, jo ta blondýnka je učiněná kouzelnice.Z mála udělá nádheru.Moc ji tu fantazii a zručnost závidím.Já bych to  už možná vyrobit zvládla, ale vymyslet to.::smich::
Mimochodem taky si teď nemůžu vzpomenout na její jméno.::vysmaty::
Teď nevím, budou to dávat zase po prázdninách?
A co říkáš na ten pořad Styl, který dávali v pátky před prázdninama.
Ten mi moc nesedí.

Kamarádka nemá fotografii.
lenka Poslat vzkaz | 28.8.2006 13:00

V tom pořadu Bydlení je hra mám nejraději, když  to zařizuje ta mladá paní -dlouhovlasá blondýnka, tuším se jmenuje Iva...ta je vážně moc šikovná, dokáže z mála udělat  zázraky a taky je moc zručná, co se šití týká, spoustu věcí dokáže sama vyrobit. Jinak z našich obchodů s nábytkem mám nejraději Ikeu, chodím to tam okukovat jako do muzea ::vysmaty::

Kamarádka nemá fotografii.
Kalima Poslat vzkaz | 27.8.2006 21:47

Jo, jo, myslím bytové. Taky miluju ty pořady a snažím se načerpat co nejvíce z nich, ale moc mi to nejde.Potřebuji, aby se mi rozsvítilo.::vysmaty::
Když jsme měli UPC, tak jsem visela na Spektru -Design, tam jsem čučela, co všechno se dá udělat.::ano-ano::

Bydlení je hra, je taky super, tam se mi líbí, že sáhnou i do použitých věcí,renovací apod.

Kamarádka nemá fotografii.
lenka Poslat vzkaz | 27.8.2006 09:05

Myslíš tím designérství bytové? Já miluju pořady, kde někomu zařizují nebo předělávají byt, třeba Bydlení je hra na ČT 1, nebo pořady na Spetrumu. Pokojové kytky.- moje další velké hobby. Mám jich doma hodně, hezky si je opečovávám  a sprchuju jim ve vaně listy- takže když přijde návštěva, tak se mě ptají, jestli jsou ty kytky umělé nebo živé ::usmev::

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění