Diskuse: Orální sex

   
Řadit:
24
příspěvků
Správce: previt
Kamarádka nemá fotografii.
sexlepe | 25.12.2013 12:20

„Užívám Maxatin již třetí měsíc a už vidím působivé výsledky. Měli byste vidět výraz mé přítelkyně! Díky!“
„Chápu, že Maxatin je přípravek pro muže, ale jako přítelkyně jednoho z Vašich věrných zákazníků Vám jen chci vzkázat: DĚKUJI! Díky Vašemu výrobku je konečně spokojený a náš intimní život je lepší jak kdykoliv předtím!“http://sexlepe.cz/maxatin/

Kamarádka nemá fotografii.
sandrokan | 13.7.2011 09:10

nejlepsi je kdyz to zena dela s radosti, kdyz se snim hraje a pak to poradne rozjede, uzasna vec i to se sektem, kdyz jsem byl takhle potesen poprve tak jsem se zamiloval do sektu ;) ... jinak myslim, ze jista davka hravosti je taky skvela... nikam nespechat a nehonit jak blazen, kdyz takhle budete „trapit“ muze 10 minut (sice to muze byt narocne), tak by mel dosahnout uplne na TOP vrchol (muzi maji taky ruzne orgazmi) !!!!

Kamarádka nemá fotografii.
previt Poslat vzkaz | 29.7.2010 01:14

Zkus si třeba těsně předtím, než si ho vezmeš do pusinky, loknout trochu vychlazeného sektu, ale nepolknout ho. Ten kombinovaný pocit je moc fajn. A jde to i s oybčejnou vodou, ale to nemá takový „bublavý“ účinek.. :o)

Kamarádka nemá fotografii.
darecek Poslat vzkaz | 15.7.2010 11:05

Ahoj všichni, jelikož sem chodí i muži mám takový dotaz nebo spíš prosbu. Napište pánové prosím co všechno vám při orálku dělá dobře ať se mi děvčata můžeme zdokonalovat. Díky

Kamarádka nemá fotografii.
AlenkaS Poslat vzkaz | 14.7.2010 20:53

Nemyslela jsem to špatně ::usmev::no byla jsem její kamarádka tak mi všechno říkala ale pak jak začla být totálně líná tak se neozývala a rok mi nenapsala a ani neměla potřebu někam chodit takže kamrádky nejsme už !!!!A když jí potká někdo z mých známých tak říkají ,že je hezká jen ze zadu .No před svatbou o sebe pečovala jakž takž ,ale šlo to ,ale pak začala být doma  a to byl konec zlenivěla a šlo to do kopru::usmev::nemá potřebu jít do vany ,když je doma a tak!!!!A tu bradavici tak docela maskovala když se podívám na fotky a chodila  s tím k lékaři a teď nic nechávájí jak je ::placici::

Kamarádka nemá fotografii.
angelwoman Poslat vzkaz | 14.7.2010 18:08

Prosím? Já se do tebe nijak nenavážím ::och:: Jen píšu svůj názor.
Prostě mi to celé co o tom píšeš na dvou diskuzích přišlo přitažené za vlasy, zvlášť, když jsi ještě napsala, že jsi jsi její kamarádka...teď jsi psala, že už nejsi, no dobře...::usmev::
Víš, že má bradavaci pod nosem musel její drahý manžel snad vědět, když už si ji bral, ne? Patrně se jí tam neudělala z čista jasna. Takže  buď si ji bral proto, že ji miloval a nějaká bradavice mu byla fuk a nebo tedy už opravdu nevím ::kocka:: To byla taková šmudla jak popisuješ už před svatbou (což pochybuju, že by si ji někdo chtěl vzít) nebo se to stalo z čista jasna? Mělo to asi nějaký důvod, ne..? No, do hlavy jí nikdo nevidí ::kocka::

Kamarádka nemá fotografii.
AlenkaS Poslat vzkaz | 14.7.2010 14:12

No oni spí každý v jiný místnosti
::usmev::já nejsem blbá nemusíš se bát!!!!Ona je fakt nechutná a jeěště má bradavici pod nosem tak si udělej obrázek ,ale nemusíš se do mě prosím navážet::placici::jen jsme napsal názor!!!

Kamarádka nemá fotografii.
angelwoman Poslat vzkaz | 14.7.2010 11:59

Já rozhodně nic nečekám <img src=“../images/smajlici/smile-drsnak.gif“ /> Každopádně v dnešní době se mi to, že se myje jednou týdně zdá tedy opravdu dost přitažené za vlasy, to se na mě nezlob... <img src=“../images/smajlici/smile-ne-ne.gif“ /> 

To bych se opravdu chtěla bát, abych něco nechytla, když spím s mužem, jehož  žena se nemyje, ufff...

Kamarádka nemá fotografii.
AlenkaS Poslat vzkaz | 14.7.2010 10:46

A baví mě to dost dlouho a hlavně už jsou v rozvodovém řízení ,asi je to jinak než jsi čekala viď?::usmev::No jo život ani láska si nevybírá.Určitě i ty sama víš ,že je důležité něco pro vztah dělat!!!

Kamarádka nemá fotografii.
AlenkaS Poslat vzkaz | 14.7.2010 10:44

Jo a řešili VŠECHNO ,jen ona nemá zájem o sebe pečovat a natož něco řešit!Vím to znám jí  a mě taky tohle říkala ,bohužel::usmev::

Kamarádka nemá fotografii.
AlenkaS Poslat vzkaz | 14.7.2010 10:42

No zas tak mladý nejsme  a halvně přítel má ženu ,která je líná se holit a koupat ::placici::dost hrozná kapitola a řekla mu ,že jí ten sex nebaví ,že nemá čas.Jak říkám ona je lína .A doma chodí v odrbaných teplákách a sedí jen u Pc ,takže je to děsný .On tam trpěl a kdyř to jedno za měsíc chtěla tak byla neoholoná třeba 3 měsíce a koupe se jenou týdně takže????::usmev::to je to ,že do toho ostatní nevidí!

Kamarádka nemá fotografii.
angelwoman Poslat vzkaz | 13.7.2010 15:21

Jasně, sex je důležitý a taky ho mám ráda ::ano-ano:: Ale co se týče tvého ženatého přítele - neměl zkusit nejdřív problémy se svou ženou řešit?? Co když má nějaký zdravotní problém proto ho nechce, nebo ji nedokáže uspokojit a sex s ním ji nebaví nebo cokoli jiného...kdo ví.. Být mladá milenka je určitě moc fajn, to se to hopsá v přírodě, ale jsem zvědavá, jak dlouho tě to bude bavit ::ou-nou::

Kamarádka nemá fotografii.
AlenkaS Poslat vzkaz | 13.7.2010 15:11

No je to zvláštní ,ale každá žena je jiná.Já zase strašně ráda přítele uspokojuji přítele pusou .Sice jsme mladší ,ale ten pocit jak mu to dělá dobře a že já mohu být ta co mu dělá dobře je užasný pocit,když vidím jak je bezradný v tu chvíli a já to mám ve své režii je nádhera.<img src=“../images/smajlici/smile-usmev.gif“ />Hlavně někde na nějakých neobvyklých místech ,jako je les ,louka a nebo auto to je pak fajn to se vzruším i já <img src=“../images/smajlici/smile-usmev.gif“ />Pak je fantastický i sex samotnej ::usmev::Zkuste to navrhnout ženě ,ať se toho nebojí ,sex je důležitý i ten orální vždy si musí říct ,že je to pro partnera ,aby ho neztratila,oni ty muži to taky potřebují a pak klidně utečou jinam !!!!Já jsem přesnej důkaz mám ženatého přítele a je mi s ním krásně ,bohuže s ním žena 2roky nespala a když spala tak,,roztáhla nohy ,,nic více A já mu dávám všechno co chci a vím ,že to chce i on .Byla líná takže někam na procházku do přírody a pak krásný sex ???To ani omylem !!!Takže na to bacha!!!!

Kamarádka nemá fotografii.
AlenkaS Poslat vzkaz | 13.7.2010 14:54

My děláme to samý s přítelem <img src=“../images/smajlici/smile-usmev.gif“ />v kině pořád ,je to vzrušující a je mu se to moc líbí<img src=“../images/smajlici/smile-usmev.gif“ />

Kamarádka nemá fotografii.
lopezbimbo25 Poslat vzkaz | 2.7.2010 12:27

Vyzkoušej zde: <strong>http://cz.iq-test.eu/#576949::souhlas::</strong>

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění