Diskuse: Založit hubnutí na müsli?

   
Řadit:
7
příspěvků
Správce: eminka2
Kamarádka nemá fotografii.
sarka | 28.7.2014 10:50

Založit hubnutí na musli mi nepřipadá jako dobrý nápad. Musli nepatří zrovna mezi nutričně vyvážené potraviny. V Kurzu redukce nadváhy mě přímo varovali před častou snídaní z musli (byla má oblíbená). Podle nich má hodně sacharidů a vede k latentní obezitě. Doporučili mi na netu Kalkulátor rizikových parametrů, kde se dá latentní obezita indikovat... :-)

Kamarádka nemá fotografii.
anča | 31.3.2014 21:22

Ahoj :) Taky jsem hledala prášky na hubnutí a dostalo se ke mně info o Obethinu. Žaludek mám plnější, tak míň jím a trávím teď víc času venku a váha šla dolů :)

Kamarádka nemá fotografii.
maria35715 | 11.3.2014 10:08

Prášky na hubnutí - http://track.thermacuts.cz/product/ThermaCuts/?uid=2484&sid=956&pid=115&bid=advandec Má objednávka přišla přesně v uvedenou dobu a pilulky fungují skvěle.

Kamarádka nemá fotografii.
eminka2 Poslat vzkaz | 8.7.2010 17:26

Ahojky ,četla jsem tady dotazy a články,je pravdou,že se domnívám,že na hubnutí je perfektní příjem 5xdenně jídlo vyvážené,ale i musli je fajn hklavně na snídani.Pokud můžu doporučit já snídám nestlé cerealie celozrnné jsou opravdu dobré a zasití dávám si podle návodu a těch 30g je postačující.Já jsem zhubla při změně stylu 5xdenně jídlo hodně vody zeleniny a porce malé a doplním zeleninkou a věřte nebo ne najíte se a zasití vás to.Od ledna jsem zhubla 20kg a jsem na to pyšná.Diety si myslím jsou o ničem jsou na chvíli a pak když člověk začne jíst normálně tak kilečka naskočí zpátky .Hlavní je začít snídaní aby to tělo tzačalo fungovat jak má.Moje rada podle sebe snídaně svačina oběd svačina a večeře.Taky zhřeším ,to tělo to potřebuje ,ale ne sladkým ale třeba bebe dobré ráno a tak.Když čokoládku tak hořkou.No je třeba odskoušet vše,každé tělo je jiné,ale na mě působilo hodně to jídlo a přísun tekutin.Opravdu to jde mám to odskoušeno na sobě.Takže boji zdar .A pohyb je taky třeba .Tak pa Petra

slona
slona Poslat vzkaz | 7.7.2010 20:26

Myslím, že u hubnutí je důležité jíst pravidelně a hlavně nevynechávat snídani. Určitě bych nešla do diety, kde se jí dokola pořád to samé, protože všeho moc škodí. A nejhorší je hladovění, protože to se většinou zvrhne k přejezení a znovu a dokola.

Kamarádka nemá fotografii.
ax Poslat vzkaz | 7.7.2010 19:42

Nejsem odborník, ale domnívám se, že konzumace musli k hubnutí nepovede - obsahují hodně cukru a také tuku (hlavně zapékané s přidanou čokoládou a dalšími pochutinami). Když už, tak musli doma připravované - ovesné vločky nasucho opražené na pánvi, přidat sušené či čerstvé ovoce apod. A myslím, že konzumace je vhodná spíše ráno ke snídani či na svačinku.
A taky je otázka - jaké množství ti bude stačit k zahnání hladu? Pokud polévková lžička, tak budiž ... ale spíš si myslím, že na hlad spořádáš vrchovatou misku.

Dívala jsem se i na stránky, o nichž tu píšeš. Sice je jejich nabídka pěkná, ale osobně nevidím důvod, proč platit za něco, co si můžu vytvořit i sama doma za poloviční prachy.

Kamarádka nemá fotografii.
JarkaM Poslat vzkaz | 6.7.2010 14:10

Ahoj holky, mám dotaz. Moje fitness trenérka (kamarádka amatérka) mi poradila jíst jen jedno lehké hlavní jídlo denně, k tomu jakýkoliv hlad zahnat sypaným müsli v malých dávkách, s ovocem a semínky.
Je to cesta ke zhubnutí (75kg na 55kg) ve spojení s cvičením??
A ještě.. které sypané müsli doporučujete? Zkoušel někdo mixit.cz kde si mohu namíchat své müsli? Nechci objednávat naslepo.
Díky a hodně vůle při hubnutí,Jarka::pripijejici::

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění