Diskuse: Cítíte se z jakéhokoliv důvodu sami???Je tu někdo takový,kdo by si chtěl o tomdle tématu popovídat???

1 2 3 4 5 .. 7 .. 9 Další »
   
Řadit:
121
příspěvků
Správce: kamaradka
Kamarádka nemá fotografii.
Lenka | 5.4.2019 20:20

Velmi zdravím :-), ráda bych našla někoho kdo by si rád popovídal / svěřil navzájem. Nikoho v poslední době mám pocit nezajímám, komukoliv z lidí co znám, že jsme toho leckdy zažili - tak je uzavřených a akorát se jim líbí = pokud vymislím nějaký výlet a vše naplánuji. Potřebovala bych si tak popovídat. Kolikrát mi přišlo, že naslouchám a ten druhý z přátelů ne. Jsem sama a když mě někdo trochu nakopne tak jsem něco mezi introvertem a extrovertem (ani jedno ani úplně druhý). Je tady taky někdo, kdo si ráda popovídal a našel vzájemné pochopení. Když je přeci škoda, tady všichni žít jak samotné dušičky. Když by tak někdo měl chuť poznat nového človíčka a popovídat vzájemně. Psychologa nechci ani nějaké prášky. Schází mi si jen popovídat. Lidí jako já věřím, že je víc. Dřív měli lidé víc čas, teď jim stačí občas výlet a pak nic. Je mi 31, ale na věku mi nezáleží kdo by měl chuť si povídat. Raději bych si kolikrát i zavolala, můžu používat služební mobil i pro soukromé účely. Přála bych si, aby se mi někdo ozval a rád si povídal. Už dlouho jsem si pořádně nepopovídala o pocitech a zážitcích v posledním čase :-) Zajímá mě i druhá strana, nepotřebuji jen já. Pokud by se někdo takový našel, napiště mi na můj e-mail: Kro.L.07@seznam.cz Děkuji a snad se spřízněné duše brzy najdeme :)))

Kamarádka nemá fotografii.
kamaradka Poslat vzkaz | 6.7.2010 10:57

ráda si budu povídat o všem možném.

Kamarádka nemá fotografii.
voda Poslat vzkaz | 13.6.2010 22:19

také se někdy divím,  co mi vlastně schází, když mám dost známých, velkou rodinu a přesto mám radost z povídání  a dopisů vlastně neznámých lidí. Asi se stále víc uzavíráme a pak máme radost z  milých slov.  

Kamarádka nemá fotografii.
avanka Poslat vzkaz | 13.6.2010 20:01

<em>Ahojky všem, jsem tu dnes poprvé a zaujalo mne spousta témat. Vaše samota je i mně někdy blízká, v tomto období,kdy sluníčko naše duše prohřívá je jen ojediněle,ale v době podzimu izimy mě to provází snad každý den.</em> <em>Myslím, že mě to potkalo v období té zvláštní 40cítky a zatím se toho nějak nedokážu zbavit.
</em> <em>Možná to všechno moc prožíváme a není k tomu jediný důvod.Když se propojíme, bude nám jistě líp.
</em> <em>zdravím a posílám skvělou náladu I.
</em>

Kamarádka nemá fotografii.
Neznámý uživatel | 21.3.2009 19:11

::smutny:: ::smutny::ahojík,budu ráda,když se stavíš::usmev:: a můžeme pokecat o čemkoliv,já jsem teď získala vrbu,super kámošku,ale vidíme se jen občas,jinak si telefonujeme.Spousta věcí mám také v sobě,teď mi třeba máma psala,že umřel soused::placici::,před tím pejsek,pak před rokek a něco můj táta,tak je mi občas nějak smutno.::stydlivka::::smutny::::smutny::

Kamarádka nemá fotografii.
Neznámý uživatel | 20.3.2009 19:48

::radujici:: ::radujici:: ::radujici:: ::radujici::,Tvůj králíček je úžasnej,mám zvířátka moc ráda::souhlas::::smutny::

Kamarádka nemá fotografii.
Kamma Poslat vzkaz | 20.3.2009 19:25

Ahoj ve spolek, tak už je tu zase víkend, což je určitě moc fajn.. počasí sice jako v zimě a přitom právě vchází jaro... no ale to nikdo neovlivní, je však škoda, že počasí ovlivní naši náladu a taky se neumíme bránit... 
tak se nedejte holky, až vykoukne sluníčko, pousmějem se i my všichni maličko a nastavíme mu tvář...

Ten králik dostal jméno Fído a je mazel, co kouká s náma na telku a kadí na záchodek v kleci, no prostě bomba, klec skoro nezavíráme, jen když jdeme pryč... foto přikládám a všem, kterým je smutno, ouvej i občas parádně doporučuji, je to milý společník a přitom nenáročný... ::souhlas:: 

Mějte se holky a pěkný víkend...  ahoj Kamma ::smutny:: ::kvetina::

Kamarádka nemá fotografii.
rozalie224 Poslat vzkaz | 20.3.2009 17:15

čím jsem starší ,tím jsem ráda sama .Je to uvolnění
od všeho co mě tíží.
Nejvíc pomůže procházka lesem.

Kamarádka nemá fotografii.
lennka Poslat vzkaz | 20.3.2009 16:37

ahoj tak to jsme ve stejne situaci. přatele mam ale nemužu se jim sveři což je špatne tak to mam v sobe jak jsi na tom ty

Kamarádka nemá fotografii.
lennka Poslat vzkaz | 20.3.2009 16:37

ahoj tak to jsme ve stejne situaci. přatele mam ale nemužu se jim sveři což je špatne tak to mam v sobe jak jsi na tom ty

Kamarádka nemá fotografii.
xanada Poslat vzkaz | 11.3.2009 21:50

ahoj holky,to je počasí jak v dubnu-déšt,sluníčko,sníh.Ještě že vím,že jaro musí přijít.Mám teď moc starostí,řeším nějaké spory se stavební firmou,čeká mě oprava odpadu v bytě a ještě bych chtěla vymalovat.K tomu budu platit zubaře-odhad 12 000.Kč.Holt budou zuby,nebude dovolená.Alspoň že už přijde::kocka:: jaro...A co vy-jak dopadl pohovor o zaměstnání,teď není moc vhodná doba na hledání místa.

Kamarádka nemá fotografii.
Neznámý uživatel | 7.3.2009 19:56

::smutny:: ::smutny::,já jsem taky v březnu a králíček musí být super,kdyžtak pošli fotku::ano-ano::::souhlas::,já si pamatuji,že jako dítě,jsme měli buď morče nebo křečka::ano-ano::,děti od bráchy ty mají před psem,co mají ,měli taky králíka,já si to pamatuji,že ho dali mámě do ložnice a on tam dělal bordel celej večer::vysmaty::.::smutny::::smutny::

Kamarádka nemá fotografii.
Kamma Poslat vzkaz | 7.3.2009 10:49

Tak dneska je teda venku děs, taky u vás tak prší..?::placici::
je sobota, víkend v plné proudu, copak děláte všichni v tom deštivém čase..
já teda chystaám malou oslavu, dcerka má 8.3.  8let, dojedou babi a teta, tak bude alespoň veselo. Jako dárek jsme ji koupili zakrslého králička Teddy, zrovínka si zvyká a běha po bytě, večer nechce být sám, tak dojde,lehne si doprostřed obýváků a kouká s náma na telku a to má teprve 6 týdnů, to bude mazel... tak budu muset jít, chystat odpolední mejdan. Naštěstí nemůsím vařit, jdeme na oběd ke tchýni, ta má narozeniny dnes a pak se přesunem k nám..

tak pěkný víkend všem a zase ahoj holky  ::pripijejici:: ::srdce:: ::smutny:: 

Kamarádka nemá fotografii.
Neznámý uživatel | 2.3.2009 22:41

::smutny:: ::smutny::,jsem ráda,že jsi napísala a klidně můžeš i častěji::ano-ano::,já taky koukám do počítače,kdo tady z diskuzí dorazí::vysmaty::.Budu ráda,když se zase objevíš::smutny::::smutny::

Kamarádka nemá fotografii.
Kamma Poslat vzkaz | 2.3.2009 21:51

jo sluníčko dělá zázraky, přeto, že jsou na obloze i dušičce mraky..   písám jen tak, povzbudit a potěšit písmenkama někoho, kdo se tu objeví, někoho, komu je smutno, tak jako mnoha z nás... ale den teď bývá příjemnější co, jak se ukazují ty sluneční paprsky...  tak ďoufám,že už nenapadne sních nebo mě picne.. ::ou-nou::  mějte se pěkně a zase ahoj.. Kamma ::tleskajici::

 

1 2 3 4 5 .. 7 .. 9 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění