Diskuse: Neumím to "na koníčka"..

   
Řadit:
6
příspěvků
Správce: jasemja
Kamarádka nemá fotografii.
Jenick | 19.11.2016 14:18

TO jasemja: 96 je nej :-D . To jakože ležíte zády k sobě a ještě má každý hlavu na obrácenou stranu. Tak to musí být žůžo :'( :'( :'( :'( :'( .

Kamarádka nemá fotografii.
jasemja Poslat vzkaz | 26.6.2010 23:14

vis vsechno jde kdyz se chce..ja a muj muz sme jiz zkouseli vestoje..na zidli..a lžičku..je to ůůžoo..ale 96 je nej..::tleskajici::::tleskajici::::tleskajici::seksujem dost casto..a kdyz si prispim..tak ho pocitim..je tak velky..a proto si s nim muzu i hrat..a mluvit..
::ano-ano::
::smich::

Kamarádka nemá fotografii.
poste Poslat vzkaz | 26.6.2010 23:10

mě by zajímalo jestli se poloha na koníčka dá dělat i obráceně...jako takovou polohu ani já neznám, ale lidi sou všelijací a vždycky si vymyslí ěnco ještě novějšího..

Kamarádka nemá fotografii.
Ivvett Poslat vzkaz | 11.6.2010 21:27

Ahojda, natom ale přeci nic není, záleží na tobě, jak se umíš kroutit - jak umíš hýbat pánví... Buď můžeš na partnerovy být obkročmo - klečet, zasuneš si ho tam, a můžeš se kroutit jenom jakoby dokola (kruh) a přirážet, nebo sedět na bobku, držet se partnera a ty jakoby jsi dělala dřepy (to se chlapům hodně líbí) nebo jednou nohou klečet na koleni a druhou mít výš a takto můžeš taky přirážet a mít to vše po svojí kontorlou::ano-ano::
Neměj strach, vše se naučíš, chce to jenom trpělivost.
Já také nejsem expert::vysmaty::

Kamarádka nemá fotografii.
Martinbzb Poslat vzkaz | 10.6.2010 16:04

Teda to se mu to radí když se pak fláká dole :))

Ale obecně úhel pronikání múžeš reagovat tím jak jsi nadkoleněná  a posunutá nad partnerem. Takže když se posuneš trochu jinak jistě to bude mín krkolomné.

A ještě teda tohle je osobní preference  - každý chlap je asi jiný ,ale jak se říká zapomente i vy dámy na porno. Není nutno  spěchat s frekvencí příklepové vrtačky, chlap si rád užije i pomalejší jízdu a rafinovanější věci třeba stisk poševními svaly.

To se chlapovi radí že ? :)

Kamarádka nemá fotografii.
Pinky3 Poslat vzkaz | 10.6.2010 12:33

Zdravím ::ano-ano:: Mám takový problém...nějaký ten měsíc už jsem s partnerem, ve všem si skvěle rozumíme, i v sexu...ale.. ::placici:: Já prostě při sexu neumím být nahoře..vůbec mi to nejde.. ::placici::. Mám pocit, že mu „ho“ lámu...a že mi to vůbec nejde. Tak moc bych ho chtěla takhle uspokojit...On to chudák oddře vždycky celý sám...což teda mi neva::svaty::, ale chěla bych mu to nějak vrátit..chápete..že jo ::stydlivka:: Je to můj třetí sexuální partner..a já se to prostě né a né naučit::ne-ne::. ..tak jak na to ::radujici::??? Díky ::kvetina::

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění