Diskuse: pejsci a dovolená

   
Řadit:
6
příspěvků
Správce: monajs
Kamarádka nemá fotografii.
monajs Poslat vzkaz | 23.6.2010 14:06

Dobrý den,jezdíme na dovolené každý rok,jsme hodně cestovně založení a máme hafíka,stále jsem řešila,jak ho pojistit,jestli to vůbec jde,když s námi cestuje autem,letadlem atd..Až mi kamarádka poradila <a href=„http://www.slavia-pojistovna.cz/cestovni-pojisteni,tato“>http://www.slavia-pojistovna.cz/cestovni-pojisteni,tato</a> pojišťovna má toto pojištění a to jsem ani netušila::ou-nou::a také jsem si všimla,že mají pojištění kočiček a pejsků na veterinární ošetření a to pro pejsky každého věku a jen za necelých 1000 kč za rok a kočičky jsou ještě levnější!!!!http://www.slavia-pojistovna.cz/pojisteni-psu-kocek mrkněte a čtěte::smutny::

Kamarádka nemá fotografii.
beagle Poslat vzkaz | 21.9.2007 22:00

Pokud berete pejska jako člena rodiny, tak by měl jet i na dovolenou. My máme 3 psy a všichni s námi jezdí i k moři a moc se jim to líbí. Např. v Bibione je část pláže vyhrazena právě pro psy a je jich tam spousta.

Kamarádka nemá fotografii.
op Poslat vzkaz | 20.8.2007 10:19

Moje zkušenost s psím hotelem - řada kotců, jeden pes vrčí a štěká na druhého, protože na sebe vidí. Náš pes si přivezl chrapot, byl „vyštěkaný“ na rok dopředu. V téže místnosti byly kotce i pro kočky. Umístění psa v tomto „Penzionu pro psy a kočky Dominik“ byl před rokem 120,-Kč/den.

Kamarádka nemá fotografii.
| 18.8.2007 20:13

Co s kočkami? Je to snazší?
A jak to děláte s králíčky, morčátky, křečky a andulkami? Ty všechny musí někdo hlídat, ne?
Kolik stojí psí hotel na 1 den? Příští rok bychom chtěli jet poprvé k moři. Budem to muset vyřešit...::stydlivka::

Kamarádka nemá fotografii.
angelwoman Poslat vzkaz | 18.8.2007 18:29

S „bytovými“ a malými pejsky je to ještě fajn-ty často udáte nějakým známým, ale co s velkým psem?? Tady už asi zbývá jedině ten psí hotel...Nebo hodně ochotný známý milovník psů-ten ale bývá po ruce málokdy... Máte někdo zkušenost s psím hotelem? Dobrou nebo špatnou? Mám pocit, že se sice můžou vychvalovat jak chtějí, ale když odjedu a psa tam nechám, stejně nezjistím, co tam s ním dělali, že?

Kamarádka nemá fotografii.
op Poslat vzkaz | 1.8.2007 09:14

Ahojky všem, tak jste už řešili „kam s ním“ v době dovolené(nemocnice, lázně atd.)? Kotec pro našeho miláčka v době dovolené bylo jediné řešení v psím hotelu. Ale je zvyklý bydlet s námi doma, přežil, ale...... A tak jsem se rozhodla, a pokud někdo potřebujete, hlídám psy malého vzrůstu zvyklé žít v bytě, sama. Jsem z Lbc. Klidně napište, ozvu se. všem pac 

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění