Diskuse: Bulharsko

   
Řadit:
12
příspěvků
Správce: Stana1
Kamarádka nemá fotografii.
rychterka Poslat vzkaz | 26.4.2010 18:18

zdravím všechny milovníky moře-letos se chystáme do Bulharska již po 8.-vracíme se sem rádi.Pokaždé do jiného letoviska-na last minut na 15 dní a vždy je nám moc smutno,když odjíždíme.Nestalo s nám,že bychom těchto dovolených litovali.Doporučení?Jezdíme do penzionků-bez stravy,kupujeme si na co máme chuť-většinou ryby-jezdíme si místní dopravou po okolí.
Každý očekává něco jiného,ale pohostinnost zde nechybí a ještě se nenaučili okrádat,šidit .

Kamarádka nemá fotografii.
Dedeckova Poslat vzkaz | 30.3.2009 15:01

No, cesta do Burgasu sice trvá dost dlohou, ale cenový rozdíl je tak šest sedm tisíc, což mi teda přijde dost. Nejtěžší na tom přežít cestu autobusem je ustát bulharskou náturu.

Kamarádka nemá fotografii.
monny Poslat vzkaz | 30.3.2009 13:59

No autobusem by ste si teda dali, cenový rozdíl není tak veliký, takže určitě letadlem, jste tam za dvě hodinky a připravení na pláž a ne spoceni a rozlámaní ze dne a půl v autobusu ::ano-ano::
Jinak vřele doppručuju, byli jsme tam dvakrát v září, v menších městečcích (Kiten...). burgas jeko město je jako výlet do 80.let na východ, nic moc hezkého... Ale my tama jen projížděli, takže pláže zhodnotit nemůžu. Ale i v menších městečkách je noční život a plno restaurací.
Tak pěkné vybírání dovolneky ::souhlas::

Kamarádka nemá fotografii.
Petruskaa Poslat vzkaz | 29.3.2009 18:36

Ahojky,letos v létě bychom se chtěli s přítelem vydat do Bulharska,uvažovali jsme o tom,že bychom se ubytovali v blízkosti Burgasu,to je myslím přístavní městečko.Četla jsem o Bulharsku spoustu dobrých věcí,líbí se mi,že je tam čisté moře,pískové pláže,je tam levné jídlo a výborné pizzy a mořské plody,výlety lodí jsou taky krásné,tak doufám,že se to povede::usmev::Jenom jsem jěšte nikdy neletěla letadlem,tak uvažuji,jestli se lepší jet autobusem nebo letadlem,moc díky za tipy,pa

Kamarádka nemá fotografii.
veryna Poslat vzkaz | 8.9.2008 23:13

Ahojte, přečtěte si tohle o humusu v bulharské mhd...stačí číst po třetím odstavci. Fakt humus, děkuji nechci...úplatky fakt všude...pozor na to!!!!::ano-ano::

<a href=„http://rabbyt.net/index.php?skc=bulharsko“>Bulharsko úplatky v Sofijské MHD</a>

Kamarádka nemá fotografii.
sarkaa Poslat vzkaz | 23.7.2008 13:45

Před týdnem jsem se vrátila z dovolené v Bulharsku. Nebyla jsem u moře, ale na horách. Ubytování jsme měli v Bansku - asi 170 km od Sofie. Je to zimní středisko, které leží pod Pirinem. Chodili jsme na tůry, večer do mechan (restaurací). Ke všemu, co šlo, jsem si dávala jejich sýr. Je podobný našemu balkánskému, ale není tak slaný. Lidé byli všude skvělí, takže doporučuji.

Kamarádka nemá fotografii.
milunka Poslat vzkaz | 14.11.2007 00:08

::radujici::Zdravím, sice už
to pro letošní rok není aktuální, ale byli jsme s rodinkou v září v
Primorsku - holky, tam vám je krásně!!! Lidičky pohodoví, kuchyně
skvělá, cenově dostupná, moře krásný (mělo 27st. a vzduch 35st.),
letecky jste tam ani ne za 2hoďky.Vřele doporučuji-není co řešit.Super
výlet-Varna delfinárium a Sozopol taky není k zahození.Jen jeďte, vždyť
si to po tom ročním kolotoči zasloužíme všichni. Čauky ::vysmaty::

Kamarádka nemá fotografii.
bludicka Poslat vzkaz | 17.8.2007 23:40

Ahojky muj manžel je bulhar tak jinam nejezdím.S dětma uplná pohodička ,moře pro ně super.Miluju bg kuchyni a lidi jsou hodný.Akorát loni jsem byla zklamaná z letoviska svatý vlas-DOCELA NUDA spíš pro starší,ale je to tam všude do kopce,tak nic::vyplazeny-jazyk::

Kamarádka nemá fotografii.
maja Poslat vzkaz | 28.6.2007 20:45

Ahoj,mi jedeme do Bulharska letos po čtvrte,jezdíme do Sozopolu a ubytovaní mame  v penzionu v soukromí,je tam levno,pěkne prostředí a  majitele jsou příjemní a kamaradští.takže doporučuji.krasne jsou i jine města v Bulharsku i v Nesebru je krasně,byli jsme po vyletech a  pěkně je všade,hlavně je tam písek na plažích,ktery nam vyhovuje a je i pro rodiny s dětmi.tak krasnou dovolenou::kvetina::::kvetina::::smutny::::smutny::

Kamarádka nemá fotografii.
hanicka Poslat vzkaz | 27.6.2007 19:58

Ahoj! Loni jsem byla na dovolené v Bulharsku s rodiči. Bylo tam vážně krásně. Byli jsme  ubytováni v rodinném penzionu v malém městečku Obzor. Je tam vážně moc prima. Pohodoví lidé, dobré jídlo, levné věci a čisté moře::souhlas::. Domluva je v pohodě, uměli i trochu česky.::vysmaty::

Kamarádka nemá fotografii.
hanca11 Poslat vzkaz | 27.6.2007 17:42

Ahojky, já byla v Bulharsku před dvěma lety a bylo to naprosto super. ::souhlas::Je tam levno, fajn lidi a v pohodě se tam domluvíš. Byla jsem v Primorsku a nemůžu si stěžovat ::usmev::
Letos bych tam ráda vyrazila znova, láká nás Slunečné pobřeží, tak snad to vyjde. Pokud můžu poradit, moc se nevyplatí zájezd s jídlem. Jídlo v restauracích a obchodech je tam na stejné úrovni jako tady, možná i o něco levnější. Navíc město je plné stánků, kde můžeš ochutnávat a dát si nač máš zrovna chuť....

Kamarádka nemá fotografii.
mufinka Poslat vzkaz | 27.6.2007 17:24

Ahojda vespolek :o)
chtěla jsem se zeptat, jestli některá (pánové prominou) máte zkoušenost s dovolenou v Bulharsku. Ráda bych se tam v září vypravila, ale předem bych byla ráda za nějaké doporučení ::tleskajici:: Ivča

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění