Diskuse: Vyrážka ze sluníčka

   
Řadit:
16
příspěvků
Správce: simca001
Kamarádka nemá fotografii.
Jojka | 24.7.2014 10:04

TO Iva: Určitě. Je to tedy v Brně, paní Robošová, kontakt najdeš zde centrumrevital.cz
Snad tam najdeš vše co potřebuješ, kdyby jsi něco potřebovala zavolem, nebo napiš.

Kamarádka nemá fotografii.
Zuzana | 18.7.2014 14:43

četla jsem, že výrážku může způsobit i kombinace slunění a některých léků
..
mně se to zřejmě letos stalo také. Poprvé , tedy co pamatuji.

Kamarádka nemá fotografii.
Iva | 18.7.2014 12:39

TO Jojka: Ahoj, tvůj příspěvek mě velmi zaujal. Mohla bych poprosit o nějaký kontakt nebo info, abych se o tom mohla dozvědět více? Je to zajímavé.
Děkuji Iva

Kamarádka nemá fotografii.
Jojka | 15.7.2014 16:12

Ahoj holky, vím o čem mluvíte. Měla jsem stejné problémy, virážky, spálená kuže hned jak jsem vylezla na sluničko, cesta k moři pro mě byla celkem nereálná, protože to bylo hrozné. Nevěděla jsem co s tím. Minulý rok jsem začala chodit na Ajurvédu. Jsou to ajurvédské masážní terapie, které se dají zaměřit na určité problémy. Od té doby jsem se zbavila veškerých virážek, a sluníčko snášim naprosto vpohodě, dokonce jsem byla i u vody párkrát a jsem úplně vpohodě. Takže konečně to vypadá, že letos budu moct jet k moři, aniž bych se musela bát a pořádně si to užiju :)
Všem, kdo má podobné problémy, Ajurvédu vřele doporučuji.

Kamarádka nemá fotografii.
jola | 2.5.2014 19:10

tak na vyrážku ze sluníčka mám ověřený spray- už několik let ho beru vřdy na dovolenou
http://www.fcc-club.cz/fcc-finclub/0/0/2/25

Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 22.4.2013 22:37

já na touto vyrážku taky trpím a nepomáhali mi ani krémy. Tak sem zašla na kožní a tam mě poslali na „sluníčku“ léčba světlem zvyká to kůži na sluníčko a zabírá to navíc je to zdarma :-)) můžu doporučit vyrážka se zatím neobjevila :D

Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 7.4.2012 11:48

TO : Zkus BIO opalováky http://www.vyrazka.info/

Kamarádka nemá fotografii.
| 15.6.2007 21:25

::ano-ano::Někde jsem četla, že pomáhá borová voda.Chce to zkusit, protože si myslím, že  na každého působí něco jiného.::tleskajici::

Kamarádka nemá fotografii.
| 15.6.2007 19:01

Já na tuto vyrážku také trpím...jen na dekoltu....a jediné co mi pomáhá je obyčejná heřmánková mast....jakmile cítím, že mě to začíná svědit, tak se namažu a je to dobrý....doporučuji vyzkoušet...i když mé sestře to třeba nepomáhá, protože ta to má daleko horší....

Kamarádka nemá fotografii.
| 24.5.2007 18:23

Dobrý večer, čtu tady o problému, který se u mě objevil jen jednou na ostrém řeckém slunci. V jiných zemích nikoliv. Stačilo namazat mastí v cenně cca 30 Kč - k dostání v lékárně, a do dvou dnů jsem mohla znovu k moři a na slunce.  Název masti: Calcium pantothenicum - galmed. Mějte se a čauky. ::smutny::

Kamarádka nemá fotografii.
Raduliiik Poslat vzkaz | 24.5.2007 08:41

Mám velmi citlivou pokožku a vždy se mi na sluníčkou udělá vyrážka. Nejhorší je to u moře, tam se osypu celá (nohy, záda, ruce, dekolt...). Používám kvalitní opalovací krémy, betakoarote a různé další přípravky, ale bohužel nic nepomáhá. Přitom úplně světlý typ, který by se neměl téměř vystavovat slunci nejsem...::ne-ne::

Kamarádka nemá fotografii.
zoe Poslat vzkaz | 21.5.2007 23:55

...mám s tím problém taky, doktorka mi řekla, že to souvisí s tím, že beru HA, protože její uživatelky by na sluníčko vůbec neměly chodit...tak ten zarudlý svědící dekolt jednou do roka vydržím::stydlivka::

Kamarádka nemá fotografii.
natyna Poslat vzkaz | 18.5.2007 10:44

Tento problém mám asi 5 let,udělají se mi pupínky po tváři,na čele a kolem očí.Opravdu mazat kvalitním krémem,já si teď koupila ochranný faktor 50 a to jsem malinko snědší.Když se mi pupínky objeví,vezmu si dithiaden a většinou to pomůže.::drsnak::

Kamarádka nemá fotografii.
| 18.5.2007 09:52

ahoj jestli se nemílím tak se jedná o slunešní ekzém. Byla jsem s tímto  problémem u dermalologa a bylo mi řečeno, že tento problém nikdy nezmizí. Když je na to člověk náchylný nic s tím neudělá. Jediný co mi doporučil je to, že první dny u moře si nejcitlivější pertie ( u mě je to dekolt, předloktí) musím mazat  kvalitníma krémama s hodně vysokým faktorem. A u moře se první dny zdržovat spíš ve stínu. Já to mám tak, že když si u moře nedám pozor a lezu na sluníčko jak trdlo hned, mám po dovolené ::placici::a pok zbytek dovči leduju a leduju a škrábu a škrábu.  Tak s citem na sluníčku a hezké léto bez vyrážky.

Kamarádka nemá fotografii.
| 17.5.2007 22:31

Koupím si vždy kvalitní opalovací krém - Daylong.Stačí se namazat jednou denně - je odolný proti vodě i potu,nestírá se a od té doby co ho používám, vyrážka nemá šanci.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění