Diskuse: pocení nohou

   
Řadit:
6
příspěvků
Správce: simca001
Kamarádka nemá fotografii.

Antiperspirant sweatstop max na nohy vyjde cca na 600 az 700 zalezi kde jej koupite. Coz neni zase tak moc protoze vam lahvicka vydrzi pekne dlouho. Ja jen pouzivam jiz radu let a jsem maximalne spokojena. A to jsem vyzkousela kde co ale nic nerabiralo tak jak jsem si predstavovala az toto.

Kamarádka nemá fotografii.

A na kolik takový sprej vyjde?

Kamarádka nemá fotografii.

pokud nemáte dostatek peněz na inontoforézu, doporučovala bych spreje od značky SweatStop, jsou výrazně levnější a výsledky podobné ;-)

Kamarádka nemá fotografii.

TO Hani: Já osobně používám už 2 roky Electro Antiperspirant. Je to přístroj na jontoforézu a léčím si s ním mimo nohou také ruce a podpaží. Vždy sem měla problémy se zápachem nohou a jak je mám teď úplně suché, tak je problém pryč. Můžu vřele doporučit. Dá se to zakoupit na internetu na electroantiperspirant.cz.

Kamarádka nemá fotografii.
DANiELA Poslat vzkaz | 8.12.2007 02:31

Mně třeba nepomáhaly žádný spreje od Scholl nebo podobných zaručených značek, ale v Droxi (teď už Schlecker) mívali v takové zelené krabičce 'Gel proti potenija stopal' nebo tak nějak se to jmenovalo - byl to polský výrobek, který byl fakt skvělý a účinkoval stoprocentně.. Ale co je z toho Schlecker, už ho tam nemají ::placici:: Prošla jsem čtyři různé obchody a nenašla jsem.. Nevím, jak se to jmenovalo úplně přesně, ale opravdu to fungovalo!!!

Kamarádka nemá fotografii.
Hani Poslat vzkaz | 7.12.2007 13:27

ahoj, mám takový osobní dotaz-máte nějaký tip jak snížit pocení nohou a následný zápach?dík

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění