Diskuse: pejsci a další domácí mazlíci

1 2 3 4 5 .. 8 .. 12 .. 15 Další »
   
Řadit:
216
příspěvků
Správce: Killinka
Kamarádka nemá fotografii.
ari@atlas.cz Poslat vzkaz | 24.4.2012 21:05

Nevím, jestli se sem ještě někdo podívá. Taky si chceme pořídit pejska a sbíráme všechny nové informace. Zjistila jsem, že granulí je velký výběr v různých cenových hladinách. Zajímalo by mě, které jsou kvalitní a cenově přijatelné. Velký výběr krmiva je třeba tady www.spokojenypes.cz/

Kamarádka nemá fotografii.
Killinka Poslat vzkaz | 28.5.2010 14:01

<img height=„161“ width=„167“ src=„http://www.gify.nou.cz/z_pes1_soubory/p69.gif“ />

Kamarádka nemá fotografii.
monajs Poslat vzkaz | 19.5.2010 13:33

Dobrý den,já jsem měla pejska a místo něho jsem si pořídila miminko,takže,já patřím mezi ty,které si už pejska nepořídí,protože miminko povyroste a příjde druhé::vysmaty::Takže budu mít co dělat::vysmaty::S posledním a prvním teda:-) jsem si užila,když  zestárl,tak jsme lítali stále po vyšetřeních a stálo nás to i moc penízek a až teď jsem se dozvěděla,že existuje pojištění pro pejska <a href=„http://www.slavia-pojistovna.cz/pojisteni-psu-kocek,kdybych“>http://www.slavia-pojistovna.cz/pojisteni-psu-kocek,kdybych</a> to věděla dříve,tak mě to mohlo aspoň trochu v tom všem trápení pomoci a tak aspoň to posílám dál,snad to někomu pomůže.A není to drahéééé,když to poropočítáte na měsíc.2-3 pamlsky odpustíme a do budoucna pejska zajistíme::smich::::souhlas::

Kamarádka nemá fotografii.
Ciko Poslat vzkaz | 23.4.2010 15:42

Ahoj, narazila jsem na tuhle diskuzi, už je asi trochu pozdě, ale dobré články ohledně výchovy najdeš tady: <a href=„http://www.hafici.cz/clanky/vychova-a-vycvik-psa-1/“>http://www.hafici.cz/clanky/vychova-a-vycvik-psa-1/</a>

Kamarádka nemá fotografii.
janda Poslat vzkaz | 31.5.2009 14:16

 ahoj, zdravím všechny pejskaře, už tady dlouho nikdo nebyl, tak snad se dočkám odpovědi. Přesně za měsíc si jdeme pro štěňátko kavalírka, tak sbírám moudra, ale na všech webech je vlastně totéž, raději bych se radila přímo s někým, kdo kavalírka má. Hlavně zkušenosti s výchovou, nerada bych něco pokazila. Dík jestli se někdo ozve.

Kamarádka nemá fotografii.
Kloa Poslat vzkaz | 4.2.2009 14:15

Susi, neboj, jsme tady ::vysmaty::  Nebo jsme na diskuzi “o kocourovi“ v Najděte si přátelé a teď aktuálně i na „Cítíte se z jakéhokoliv důvodu sami???“ ::smutny::::kocka::

Kamarádka nemá fotografii.
Susi Poslat vzkaz | 4.2.2009 14:06

Ahojky dámy!
Tak koukám, že tu není nikdo, kdo by měl jako domácího mazlíčka kočičku :-(  Já ji mám a musím říct, že je přítulná. Máme ji v bytě 2+1 a kdyby jste ji viděli ... ::vysmaty::  Musím říct, že jsem ráda, že je tu se mnou, když tu nemám svýho mužskýho a když má člověk nějaký problémy, tak ona k vám tak přijde a lehne si na nohy a vrní a si vylévám srdíčko a tak. Však to určitě taky znáte, akorát že to praktikujete s pejskama. 

Hana
Hana Poslat vzkaz | 26.1.2009 22:34

pejskové si umí svý páníčky pěkně omotat kolem krku.::svaty::::svaty::To moje máma s námy 14 dní nemluvila,když jsme si přinesli mastifku, ale teď spolu sedí na lavičce a čuba má svoji hlavu položenou na jejím klíně a máma se ani nehne, aby čubu neprobudila.::smich::Taky jsem chtěla labradora, protože to jsou inteligentní   pejskovéa líbí se mi.Ten náš starý černoušek je retrývrům podobný a má zkoušky a chodil se mnou do práce.Je to kříženec, ale byl moc šikovnej. Teď jak je starej, tak je pěkně vyčůranej a někdy schválně dělá, že neslyší.::vysmaty::

Kamarádka nemá fotografii.
angelwoman Poslat vzkaz | 26.1.2009 20:15

Moje mamka si taky nedovedla představit, že bychom měli psa, když jsem přinesla toho krásného 3-měsíčního zlaťáčka ani se na něj nešla podívat. Teď Sáře pokaždé něco dobrého přinese, říká jí těmi nejněžnějšími osloveními, ráda ji hladí a drbe a pravidelně jí vyvařuje ::och::::smich:: Názory se občas mění ::drsnak::

Hana
Hana Poslat vzkaz | 26.1.2009 20:07

já ty lidi celkem chápu, že někdo nemá pejsky rád, ale já si bez nich život nedovedu představit. Moje sousedka je jí 35 let a ta neměla psi ráda a nikdy je nehladila, měla k nim odpor a štítila se jich::ou-nou::A ta má dceru a ta naopak má psy ráda a tak si před rokem pořídili rotvajlera a ta sousedka je jako vyměněná a nám je to hrozně k smíchu jak ona říká. Představ si ten pes mi oblíznul hubu a to bylo hrozný a ten pes jí za ten rok tak změnil, že je to až neuvěřitelný. Ona si ho pustí i domu do postele a je z toho nadšená, jak prý se Roníkovi líbí v postýlce a jak příjemně umí chrápat.::vysmaty::::smich::

Hana
Hana Poslat vzkaz | 26.1.2009 19:56

Naše velká psí holka je Matylda a já jí říkám kočko. Taky říkám, že je to obluda.::ano-ano::::vysmaty::Oni ti psi poznají kdo se jich bojí a pak o to více straší a pouští hrůzu.Naše čubina, kdyby někdo přišel na dvůr a zahartusil na ní, tak se letí skovat do boudy, ale asi by si to nikdo nedovolil tam vlézt sám, protože když se opře tlapkou o vrata tak se celý hýbají v pantech.::ano-ano::

Kamarádka nemá fotografii.
angelwoman Poslat vzkaz | 26.1.2009 18:34

Hani, tak ten mastif je teda pořádná obluda ::vysmaty:: Ale myslím to hezky, já svojí Sáře taky říkám láskyplně obludko ::smich::

Jitulko, a co jsi měla za incident? Jinak já už mám spousu příhod se psy a s lidmi-mnohé jsem tu už psala. Holt, je to tak, že někteří lidé jsou opravdu mimo ::kocka::

Kamarádka nemá fotografii.
| 26.1.2009 18:07

máme taky obživlého plyšáka ::vysmaty::je přítulný ažaž ale chodím s ním na vodítku jen v lese kde nikdo není ho pustím proběhnout ::ano-ano::ten je rád ::radujici::::radujici::::radujici::i číču máme ta ani není přítulná::ne-ne:: jak pes .

Kamarádka nemá fotografii.
jituliiik Poslat vzkaz | 26.1.2009 16:00

někteří lidé jsou, když to řeknu trošku ostřejším výrazem, doslova pošahaní. Jednou jsem už kvůli Sáře zažila takový menší incident, ve kterém jsem byla nevinně a právě to mě přinutilo k rozhodnutí, že si ji radši nechám na vodítku. Někdy se lidí až bojím.

1 2 3 4 5 .. 8 .. 12 .. 15 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění