Diskuse: pevná prsa

   
Řadit:
7
příspěvků
Správce: Geprtova
Kamarádka nemá fotografii.
Oujéééééé | 10.10.2011 20:48

TO : Zdarec, mě nic takového rozhodně netrápí, ale i přesto cvičím podle Cindy Crawford a myslím si, že by Vám tohle cvičení mohlo pomoci s těmito problémy. Všechny její 3 CD jsou totiž zaměřeny na všechny problematické partie ženského těla.. tak proč nezačít ještě dnes? :-) :-)) clamp

Kamarádka nemá fotografii.
Geprtova Poslat vzkaz | 20.5.2010 12:08

stránky zrušeny

Kamarádka nemá fotografii.
Miky Poslat vzkaz | 26.9.2007 17:20

Tak na tuhle otázku se ptala jedna slečna na poradně fitness. Konkrétně chtěla poradit cviky, aby se jí prsa zpevnila. Odborník jí ale odpověděl, že s tím, bohužel, nic neudělá. Prsní sval lze sice posílit, ale pokud nejste kulturistka, tak se vám toto na prsou, jako takových, neprojeví. Prsa tvoří většinou tuk a jen malé množství tkáně. Proto když zhubneme, povisnou nám prsa. Tuk se zredukuje, ale kůže zůstane původní. Pak už zbývá jen plastická chirurgie. Mrkni na nějaký stránky. Slyšela jsem, že je nová metoda, žádné silikony apod. v těchto případech se jen ořízne přebytečná kůže a prsa máš tím pádem pevnější, výš a hezčí. Asi je to ale dost drahé. Důležité a pozitivní na tomto zákroku je to, že máš prsa stále svá vlastní, žádné náhražky. Hodně štěstí.

Kamarádka nemá fotografii.
Mullik Poslat vzkaz | 25.9.2007 14:03

Ahojte holky, tak na povyslá prsa je nejlepší posilovací stroj „motýlek“ . Určitě to znáte z posilovný. Vlastně sedíte, paže do pravého uhlu, tzv. na svícen a přitahujete k sobě. M to pomohlo uplně perfektně a na 100%, kombinovala jsem to ještě ze cvikem, kdy jsem ležela na zádech v roztaženách rukou 1,5 l plné petky a zvedat „k nebi“ tohle uplně super, a taky jde cítit jak se svaly protahuju a posilují už po 2 týdnech. Dá se to cvičit i doma, určitě zkuste. Já to cvičím každý den 3x 12 opakování, cvičím to spíše preventivně.Ale stojí to zato, není nic horšího než prsíčka, která se „dívají dolů“ tak hodně zdaru babice Jana::pripijejici::

Kamarádka nemá fotografii.
certik Poslat vzkaz | 8.9.2007 20:56

ahoj prosím o radu mám mírně povislá prsa(je mi 25 a nikdy sem nekojila,ale rychle jsem zhodila nějaké to kylo a nejvíce to odnesla prsa)neznáte nějakou kosmetiku,dietu či cvičení co by mi pomohlo moc děkuji.

Kamarádka nemá fotografii.
anonymkacz Poslat vzkaz | 10.6.2007 13:40

existují cviky na zpevnění prsou, ale nevím jak učinné jsou...ale za zkoušku nic nedáš ::usmev::

Kamarádka nemá fotografii.
| 8.6.2007 08:26

Zdravím Viktorky:)), zajímalo by mě,jestli jde nějak zpevnit prsa která jsou tzv. „povislá“. mám prsa trojky a obávám se že to asi nijak nepůjde zpevnit.prosím o radu...

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění