Diskuse: Žádný projev při orgasmu

Řadit:
2
| 15.5.2010 18:52

::kvetina::No,... já si osobně myslím, že vzájemná komunikace při milování je velmi důležitá!! Věř, že po nějaké době dochází ke psychickému  uvolnění a je to zkrátka fajn, pokud to nejde, nemůže to fungovat ani ve vztahu!! Mluv s ním o tom, není to nic špatného, naopak, uvolní se tím jisté napětí!! Řekni mu třeba, že tě to ještě víc vzrušuje::ano-ano::Ale je to jen můj názor! Hodně štěstí v životě přeje renina::srdce::

Kamarádka nemá fotografii.
karkulecervena Poslat vzkaz | 15.5.2010 13:08

Všechny Vás tu zdravím a ráda bych se zeptala na Váš názor na problém, se kterým jsem se po pravdě ještě nesetkala. Mám nového přítele a nemám moc odvahu s ním toto téma začít probírat, ale asi k tomu časem stejně dojde. Vůbec nepoznám, kdy má orgasmus. Celkově při sexu se moc neprojevuje, myslím tím zvukově ani vizuálně, ale jsem si jistá, že si to užívá. Ovšem ten orgasmus je dost podstatná věc, protože se udělá a já to samozřejmě netuším a pokračuji dále a až po nějaké době pochopím, že už to vlastně nejde. Při orálním sexu samozřejmě poznám, kdy daná chvíle nastala, ovšem to, že to přichází taky nevím. Byla jsem dříve zvyklá, že se chlapi nějakým způsobem projevovali a bylo jasné, že teď to je, tohle mi tedy moc nevyhovuje. Setkali jste se s tím někdy? Je mi hloupé mu říci, že prostě bude muset vždycky říci „už“, abych věděla na čem jsem. Díky za radu.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění