Diskuse: Zhubni a udržuj si váhu

   
Řadit:
5
příspěvků
Správce: radektuma
Kamarádka nemá fotografii.
Jana | 12.6.2013 15:57

TO Renata: Renato, dobrý den přeji. Klidně se ptejte, ráda vám odpovím na to, co vím :) Jídlo firma dováží každé ráno mezi 5-6 ráno, záleží, v jaké oblasti jste, ale určitě by šlo se i nějak domluvit. Také jsem se obávala toho, že mi jídlo nebude chutnat, ale musím zaklepat, zatím to tak není. Je dobře ochucené a vypadá taky dobře. Stačí, dříve jsem měla jen snídani, oběd a večeři, teď mi přibyly ještě svačinky :)

Kamarádka nemá fotografii.
Renata | 12.6.2013 15:39

TO Jana: Ahoj Jano, chtěla jsem se zeptat na pár věcí, jelikož uvažuju tky o krabičkách. Kdy se k tobě jídlo tak dostane? Když chodím brzy do práce, tak aby ho nepřivezli až po mém odchodu. Mají jídlo chutné nebo je to tak, jak se říkává, že t nemá žádnou chuť a ani to moc dobře nevypadá? Stačí ti to? Nemáš třeba ještě hlad?

Kamarádka nemá fotografii.
Jana | 23.5.2013 21:39

Ahoj lidičky, já jsem se taky začala pořádně hýbat a dala jsems e na krabičkovou stravu. Světe div se, ale ono to opravdu zabralo :) Jídla mám dostatek, po večerech mě nehoní mlsná a mám dole 12kilo. Co více je ke spokojenosti ženy potřeba? Krabičky odebírám od harmonyservis.cz a zatím enbylo nic, co by se mi nelíbilo, jídlo je dobré i dobře vypadá :)

Kamarádka nemá fotografii.
radektuma Poslat vzkaz | 10.5.2010 14:41

Pokud si chcete jen váhu udržet tak Vám mohu také pomoci stačí se ozvat na výše uvedené kontakty.

Kamarádka nemá fotografii.
KKasicka Poslat vzkaz | 10.5.2010 08:41

Ahoj, taky jsem takhle pročítávala stránky o hubnutí a hlavně co nejmín něco dělat a hubnout...  nakonec jsem to stejně vzdama a prostě začla cvičit...cokoliv mě napadlo, vždycky jsem si naplnila petlahev vodou a už sem každej den večer cvičila, než sem docvičila musela jsem mít lahev vypitou. denně sem cvičila asi tak 45 minut a vůbec nic se nedělo. po půl roce jsem se na to vykašlala a už sem si řekla že mi je to všecko jedno..začla jsem jíst všecko...čokolády brambůůrky ale najednou hups..začla sem hubnou..čím víc jím, tím víc hubnu, nechápu to, ale jsem docela ráda...třeba se tělo teorav ted vypořádává se cvičením a začíná účinkovat, ale jak jen pak udržet váhu už nevím

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění