Diskuse: Jakou pračku?

   
Řadit:
13
příspěvků
Správce: bete
Kamarádka nemá fotografii.
bete Poslat vzkaz | 19.4.2010 13:34

Ahoj,
zkušenost sice nemám, ale hodně lidí jsem slyšela chválit <a href=„http://www.tivis.cz/bile-zbozi/pracky/hornim-plnenim/?user_filter=34“>pračky AEG</a>.
:)

Kamarádka nemá fotografii.
Raffaelo Poslat vzkaz | 25.3.2010 11:34

Zdravím všechy ::smutny::

patřím mezi ty, kterým doprala pračka a řeší novou. Udělala jsem nejspíš chybu, že jsem začala koukat na diskuse, kdo je s jakou značkou spokojený a mám z toho akorád hlavu jako balon. ::placici::

Proto se obracím tady na vás, i když to bude znova každý názor jiní, ale už je to můj poslední krok, který udělám.

Po dlouhém vybírání jsem tak nějak rozhodnutá pro značky buď Samsung, Siemens, Candy nebo Electrolux. Určitě musí být ta úzká do hlouby 45 cm. Ty Samsungy mě zaujaly hlavně tím uvolňováním stříbra, ale moc recenzí jsem na ně nenašla.

S jakými značkami máte zkušenosti vy? Podle internetu a prodejců je to už jedno, kterou značku si člověk vybere, každá má nějakou výrobní vadu, která se projeví bud hned, nebo po pár letech.

Kamarádka nemá fotografii.
sauly Poslat vzkaz | 12.8.2009 15:16

Ahoj, chtela sem se zeptat, chci si koupit pracku do novyho bytu, ale potrebuju hloubku 33 cm s prednim plnenim. Takovou sem nasla pouze zn. ARDO. Ma spotrebuj 39 l vody. Mate nekdo zkusenosti s touto spotrebou? Kamradka ma totiz taky spotrebu 39 l a je z toho nestastna, protoze pradlo nema dostatecne vyprany a vetsinou musi prepirat v ruce...Takze??? Dekuji

Kamarádka nemá fotografii.
barunka1985 Poslat vzkaz | 12.7.2009 08:25

tak jsem pračku koupila v Electrowordu. Včera jsem ji byla zaplatit a oni mi ji dovezou ve čtvrtek. Řekli, že mi zapojí vodu ale odpad už ne, tudíž jí přede mnou nevyzkouší. Chci se zeptat zda nejsou třeba povinni ze zákona ji vyzkoušet.
děkuji za reakce

Kamarádka nemá fotografii.
barunka1985 Poslat vzkaz | 29.6.2009 23:02

i tak Vám všem moc děkuji::ano-ano::
jako osobně se mi líbí s předním, ale dnes mi kolegyně radily že vzhledem k místu kde bude že ta s vrchním plněním se tam trochu ztratí::vysmaty::
takže to vidim asi na vrchní, a další důvod je ten že mi to sponzorují prarodiče a ti by také rádi viděli horním. děda je strojař, tak že to je prý lepší, i když v dnešní době si myslim už to tak není.
Miele dobrý ale jiná cenová relace::ou-nou::
bylo mi doporučeno Siemens, AEG a Electrolux....

Kamarádka nemá fotografii.
Neznámý uživatel | 29.6.2009 18:03

my měli Ardo,horní plnění,pořád nějaká oprava,nakonec jsme koupili Elektrolux s bočním plněním a pohoda::souhlas::,pračky jsou dobré kupovat v A +.::smutny::::smutny::::smutny::

Kamarádka nemá fotografii.
zulika Poslat vzkaz | 29.6.2009 17:05

zROVNA NEDÁVNO JSEM KOUPILA AUTOMATKU - NAKONEC JSEM VYBRALA WHIRPOOL PROTOŽE NA NÍ BYLA 1000KORUNOVÁ SLEVA OD ČEZU S PŘEDNÍM PLNĚNÍM.
A TAKY JSEM NAŠLA ÚNOROVÉ ČERNÉ OVCE, KDE JE TEST NA AUTOMATKY http://www.ceskatelevize.cz/program/cerneovce/clanek1311/23.02.2009-12:35-24.html

SNAD TI TO POMŮŽE::smutny::

Kamarádka nemá fotografii.
slunko Poslat vzkaz | 29.6.2009 14:49

Taky jsem pračku řešila, a nakonec vybrala AEG Lavamat, už jí mám snad dva roky a jsem s ní velice spokjená, zatím bez závad, jednoduchá na ovládání, bez zbytečných prvků, má eko program (šetrný na spotřebu vody i elektriky), boční vstup, odložený start, to je vše, co potřebuji. Takže doporučuji.

Kamarádka nemá fotografii.
| 29.6.2009 13:56

::vysmaty:: když my jsme pamětnice::smich::::vysmaty::

Kamarádka nemá fotografii.
Alka Poslat vzkaz | 29.6.2009 09:25

to jsme ti moc nepomohly, co ?

Kamarádka nemá fotografii.
Alka Poslat vzkaz | 29.6.2009 09:24

sice pro dnení moderní dobu asi už ne aktuální. Mám už 14,5 roku pračku Konrád Philco s bočním plněním, žádnou péči jí nevěnuji, nepoužívám ani odstraňovač vodního kamene atd. , jenom přidávám k prášku krystalickou sodu. Těsnění jsem neměnila ani jednou. Jsem ráda, že funguje, i když už bych pošilhávala i po modernějších, s automatickou spotřebou a dalšími vymoženostmi. Moje má jenom poloviční porogram.

Kamarádka nemá fotografii.
| 29.6.2009 08:49

::usmev:: Já preferuji pračky s horním plněním,ale více se mi líbí ty s okýnkem ,ale já to mám protože moje první měla také okénko a za kominismu jsem nemohla nikdy sehnat těsnění kolem pračky ,tak jsem potom automaticky ::ano-ano::přešla na plnění horem,no ale ještě lepší při výběru ,vlastně to je nejdůležitější porovnávej ještě značky praček ,::souhlas::
Slyšela jsem že MIELE  jsou nej nej nej::souhlas::
Přeji šťasnou ruku při výběru::souhlas::

Kamarádka nemá fotografii.
barunka1985 Poslat vzkaz | 28.6.2009 22:07

Chtěla bych poradit jakou koupit pračku.
Zda s vrchním nebo s předním plěním, mně osobně se líbí s předním že ten prostor na ní můžu využít, budu ji muset mít na dost neobvyklém místě, ale byla mi doporučovaná spíše s vrchním plněním.
Jak to vidíte vy? Bude to moje první pračka...

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění