Diskuse: Zdravé hubnutí

   
Řadit:
8
příspěvků
Správce: vlastafu
Kamarádka nemá fotografii.
Peny | 31.3.2014 22:48

Zdravím, já hubnu s Obethinem a musím říct - velká spokojenost. :) Nemám chuť na sladké, hlad a stejně hubnu. Zatím 7 kg dole a pokračuji. :) Napadlo mě, že bych zapojila i více pohybu, aby šla kila dolů rychleji. Tak držte palce! :)

Kamarádka nemá fotografii.
Yfa Poslat vzkaz | 12.4.2010 20:40

100% úspěšnost zhubnutíVyzkoušejte hubnutí bez hladovění s 30dní garancí vrácení peněz. Více na: <a href=„http://www.hubnete.cz/hamham“>www.hubnete.cz/hamham</a>

Kamarádka nemá fotografii.
Lenkasek Poslat vzkaz | 7.4.2010 13:38

Ahoj. To by mě taky zajímalo, co jsi pro to musela všechno udělat. Já bojovala z nadváhou několik let a pomohlo mi, když jsem začala pravidelně snídat a jíst zdravěji. Dobré jsou vzorové jídelníčky, lepší než si to vymýšlet sama... několik jich je třeba na stránkách <a href=„http://www.cerealie.cz“>www.cerealie.cz</a>. Taky se snažím alespoň dvakrát týdně hýbat. Ale pořád je to o tom, že se musím hlídat.::usmev::

Kamarádka nemá fotografii.
luca Poslat vzkaz | 31.3.2010 19:47

A kolik jsi zhubla, za jak dlouho a cos pro to ještě musela udělat? ::usmev::

Kamarádka nemá fotografii.
Janin Poslat vzkaz | 30.3.2010 19:21

Sama z vlastní zkušenosti mohu doporučit pro redukci váhy <a href=„http://www.tianshi.cz/banting-vegetal-essence-tablet-p-5631.html?cpath=3“>Banting Vegetal Tablet Tiens</a>... pro mě bezkonkurenční!

Kamarádka nemá fotografii.
Verousek144 Poslat vzkaz | 8.3.2010 12:53

Ahoj holky,
zhubnout po porodu je opravdu fičák a bylo těžký odhodlat se a hlavně vydržet...Jediný co je učinné a hlavně dlouhodobé hubnutí je prostě omezit jídlo na 5x denně, po malých porcích, do toho si min. 3x týdně zacvičit a vypít min. 2,5 l denně (nejlépe studenou vodu) Za tři měsíce jsem zhubla 7 kg a jsem jako znovuzrozená :) Napište mi na <a href=„mailto:verousek144@seznam.cz“>Verousek144@seznam.cz</a> a doporučím Vám i cviky s jídelníčkem, který jsem tak trochu dodržovala :) Těším se, až budu moci někomu poradit. Výsledek stojí za to ::souhlas::, navíc se nemusíte nikterak omezovat::usmev::

Kamarádka nemá fotografii.
TerezaVivien Poslat vzkaz | 24.2.2010 10:17

Ahoj,

jsem na tom stejne a taky jsem potrebovala zhubnout. Bala jsem se do
normalniho fitka a potom jsem nasla skvele reseni fitko jenom pro
zensky a s vlastni instruktrkou . Za tri mesice 7 kg dole a pokracuju
dal. Kouknete na www.contours.cz. Muzu jenom doporucit. Diky Tereza

Kamarádka nemá fotografii.
marky007 Poslat vzkaz | 10.2.2010 15:16

Ahojky...jste tu někdo, kdo má problém s nadváhou nebo bojuje s kily po porodu? klikni na http://www.snama.cz/marketa/active a tam narazíte na super lidičky, kteří se s vámi budou bavit přes icq nebo skype a poradí vám, jak si upravit jídelníček, řeknou vám, kolik byste měli vážit na vaší výšku atd. to je všechno zdarma. Sedmidenní kurz stojí za to. Stejným se zabývají i u dětí, kteří mají na jejich věk váhu větší, než by měly mít. Stačí to jen zkusit. Hodně zdaru přeje Markéta

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění