Diskuse: chrápání

Řadit:
7
Kamarádka nemá fotografii.
Leana | 20.12.2017 11:13

TO Kačka: Četla jsem si váš příspěvek a děkuji za doporučení. Hledala jsem nějaký užitečný dárek pro rodiče ze který by jim opravdu k něčemu byl. Uvědomila jsem si že si často stěžují na to jak ten druhý chrápe a došlo mi že nosnore by mohl být fakt řešením. Dneska mi to dorazilo, vypadá to zajímavě :-) Jsem zvědavá co na to naši řeknou ;-)

Kačka | 30.11.2017 13:46

TO cucek: Taťka se s chrápáním taky trápil pěkně dlouho. Nebo možná se s tím trápila víc mamka, která to musela v noci poslouchat. Polšář taťkovi vůbec nepomohl, nakonec zabralo až to že jsem začala na netu heldat řešení a narazila jsem na takové nosní vycpávky nosnore. vypadalo to dost vtipně, taťkovi se dotoho moc nechtělo, ale chudák musel. Kvůli mamce musel ;-) Když jsem se pak rodičů ptala, jak to vypadá, tak oba řekli, že je to paráda a ať to klidně doporučím i dalším. Tak já se toho držím :-)) .

Bibina Poslat vzkaz | 17.8.2007 15:34

Můj recept je obstarat si špunty do uší.Dá se to potom líp snést. Sice to chrápání slyšíš, ale ne tak nahlas.

| 11.8.2007 23:41

::usmev::ať se nechá vyšetřit v laboratoři spánku, tam příčinu zjistí a navrhnou i léčbu. adresu by měl zjistit v nejbližší nemocnici nebo u svého obv. lékaře. Přeji Ti brzké vyřešení problému a dej vědět, jak jste dopadli.::smutny::

| 10.8.2007 17:00

::kvetina::Tak alkoholem to opravdu není, alkoholika doma nemám, zaplať pánbůh!Jo takhle jednou za čas, když jdeme oba za zábavou, tak to určitě chrápeme oba, ale denní příjem alkoholu, to by nebyl on!

angelwoman Poslat vzkaz | 10.8.2007 11:50

Co pozoruji na mužích okolo sebe, zhoršující faktor pro chrápání je alkohol. Pokud chrápe i přesto  na to žádnou babskou radu neznám-snad mu hodit na hlavu polštář ::vyplazeny-jazyk:: Každopádně je to nemoc a dá se léčit-může mít různé důvody.

| 10.8.2007 11:27

::kvetina::Přeji pěkný den, ctěla bych se zeptat, máte někdo zkušenosti s chrápajícím partnerem?Můj manžel již delší dobu po většinu noci chrápe a opravdu se při tom nedá usnout, máte nějakou babskou radu jak na chrápání!!Jinak je docela zdráv, alespoň celý rok pořádně nezamarodí!!Děkuji předem za jakoukoliv radu!

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění