Diskuse: Brečení

   
Řadit:
20
příspěvků
Správce: Neli004
Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 24.10.2017 21:07

Ahoj. Dnes jsem byla dukazem posměchu od mych rodičů a sestry. Nebudu tady rikat důvod ale vazne to příjemné nebylo a akorat jsem brečela. A jen co se dobavili zamnou prisla mamka a rekla mi ze nemam byt takovej ciťa. Nazor?

Kamarádka nemá fotografii.
nnatal | 4.7.2015 18:30

Já mám poslední dobou strašný problém. Strašně hodně poslouchám mého oblíbence Michaela Jacksona, v pokoji mám všude jeho obrázky, mám jeho albumy, knihu, oblečení, učím se jeho choreografie... prostě ho obdivuji k zešílení.. <3 Ale už je bohužel mrtvý. Vždy když poslouchám písně jako Spechless, Smile, Will you be there, Gone too soon atd. tak pokaždé přemýšlím o tom, jaké by to bylo kdyby žil, jak k němu lidé byli hnusní a přitom chtěl jen světu pomoct. Strašně se pak rozbrečím a je mi hrozně a je mi na umření. :-( Všichni si myslí, že nenáviděl svoji rasu, že je to obluda a pedofil, ale o fakta se nezajímají. Nedávno jsem poslouchala jeho album a babička mi řekla ,,už je mrtvý, tak ho nemáš co poslouchat,, Je mi ho tak líto.. R.I.P. Michael i love you!

Kamarádka nemá fotografii.
niki | 8.9.2013 15:48

hojte nastoupila jsem na novou školu jenže jsem zjistila že je to tam strašné děcka ještě celkem v pohodě ale učitelé sou strašní hrozně se bojím že to nebudu zvládat že nebudu mít čas na kamarády stýská se mi po své minulé třídě a pořád brečím pořád už týden :( brečím jk ve škole tak večer do peřin je mi 13 :-(

Kamarádka nemá fotografii.
Janička | 13.8.2013 23:12

Ahoj taky pořád brečím nevím co dělat aby se mi rodiče ozvaly napsaly aji zavolaly . Pořád jsem sama bez rodičů aji bez sester . To už jsem měla bývat u táty v 2013 :-S

Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 13.8.2013 23:08

Ahoj taky pořád brečím nevím co dělat aby se mi rodiče ozvaly napsaly aji zavolaly . Pořád jsem sama bez rodičů aji bez sester . To už jsem měla bývat u táty v 2013 :-S .

Kamarádka nemá fotografii.
Neli004 Poslat vzkaz | 7.4.2010 19:38

Ahoj mám takový problém v pátek jsme se vrátili z dovolene v dominikánské republice bylo to tam ůžasný!!...::srdce::ale od té doby co jsme se vrátili pořád brečím hrozně moc mi to chybí brečím skoro celý den všechno mě dokáže rozbrečet je mi hrozně.Na přátele nemám vůbec náladu tet jsem zacala este k tomu mít problémi ve škole takže jsou na mě rodiče naštaní!!...::placici::je to hrozné!!vždycky když přídu ze školy zavřu se v pokojíčku a celou dobu brečím!!::placici::nedá se to vydržet pořád musím myslet jaký to bylo krásný na dovolený žadné problémi!!a to mě hned rozbrečí!!::placici::kdekoli vidím datum před dovolenou tak se rozbrečím::placici::už nevím jak dál je mi děsně a mám takový pocit že už to nepřestane!!::placici::::placici::::placici::

Kamarádka nemá fotografii.
adelaida Poslat vzkaz | 31.12.2007 08:28

Hm, no v 19ti sem na tom byla stejně, takže nevím, jestli je to neobvyklé..::svaty:: U mě žádná krev nebyla. Ovšem ručníkem se netřeba stresovat.. Tak kup pro jistotu nějakej levnej u Vietnamců a pak ho vyhoď... a je to. Krvácet se nemusí, takže se tím zbytečně nenervuj bo se akorát sevřeš a nebude z toho nic::ou-nou::
Šťastný nový rok!!::kvetina::

Kamarádka nemá fotografii.
traged Poslat vzkaz | 30.12.2007 22:13

Mám problém.....chci se vyspat se svým přítelem...je mi19 let a ještě jsem s nikým nespala...je to asi neobvyklé že???Jediné čeho se bojím ani snad není že by mě to bolelo, když jsme spolu a mazlíme se tak jsem dostatečně uvolněná a vlhká tak to by neměl být problém, ale bojím se že budu hodně krvácet...a jak to udělat aby po tom nezbyli nějaké důkazy???Třeba odnést ručník do prádla se mi nechce protože nepotřebuju aby máma věděla co sme dělali...Chápete mě???Prosím poraďtě.....Děkuju moc ::kvetina::

ividol
ividol Poslat vzkaz | 24.7.2007 18:45

Ahoj, možná bys jenom potřebovala zvýšit sebevědomí a k tomu by ti asi pomohl psycholog. Když tě rozhodí hloupé poznámky...::chlacholici::::kvetina::

Kamarádka nemá fotografii.
Edith Poslat vzkaz | 24.7.2007 17:48

to vystihla dobře,psycholog je nestranný člověk.Rodina a kamarádky samozřejmě stranní blízké osobě,ale psycholog to vidí objektivně.Ještě k mému předchozímu příspěvku:samozřejmě jsem nechtěla,aby hned utíkala k psychiatrovi pro prášky,ale tyto stavy není radno podceňovat,vždy je lepší řešit to včas.A také psychiatr právě může napsat doporučení k psychologovi a posoudit možnosti.Tak zatím ahojky::smutny::

Kamarádka nemá fotografii.
Narcis Poslat vzkaz | 24.7.2007 16:32

Ja jsem taky pekna citlivka , u kazdeho smutnejsiho filmu brecim jako mala holka. Myslim si,ze je to zcela normalni. U tebe si,ale myslim, ze pujde o trosku neco jineho. Byt tebou tak si k psychologovi zajdu. Neni pravda , ze hned zkoncis na praskach. Jen by bylo skvele , kdyby sis o tvych pocitech popovidala s nekym , kdo se muze dostat k jadru problemu. Urcite by se ti i ulevilo.

Kamarádka nemá fotografii.
xxari Poslat vzkaz | 24.7.2007 07:58

za Vaše reakce. Nejde o depresi, já jsem třeba celý den naprosto v
pohodě, směji se a je mi fajn, jenže pak někdo pronese něco, co se mě
dotkne - často to nemyslí zle, třeba jen hloupá narážka, vtípek, nebo
třeba výtka, výměna názorů a tak -  a já už cítím, že se mi zase chce brečet. Nejčastěji je to pro hlouposti. Myslím, že kdyby byl skutečný problém, tak ho zvládnu!  Těhotná
nejsem, antikoncepci beru, ale to už dlouho. Jasně, jsem citlivka, to
vím, já bych to neřešila, ale sama cítím, jak si tím ubližuji. A navíc
už tím štvu i své nejbližší, ani se nedivim, vždyť kdo by chtěl
partnerku, co je pořád naměkko?

Kamarádka nemá fotografii.
| 24.7.2007 07:20

Jo, tak psycholog jo. Ten by měl pomoci. Aspoň popovídáním. Ale psycholog není lékař.

Kdyby šlo o skutečnou depresi, tak tam by to ale asi bez psychiatra nešlo.
Avšak tento případ je spíš přecitlivělost, ne deprese. Určitě je to dost obtěžující život, to chápu.

Kamarádka nemá fotografii.
Frezie Poslat vzkaz | 23.7.2007 22:44

A jakou formu? To by mě také zajímalo? Já bych tedy také chtěla vědět, proč jsi tak na měkko. Já jsem odjakživa citlivka. Ale po narození prvního dítěte  jsem asi tak 10xhorší.Po narození toho druhého jsem si fakt myslela, že mám nějakou poporodní depresi.Brečela jsem celé dny,bylo to hrozné.Pak jsem se najednou vzbudila a cítila se úplně normálně.Za pár dní znovu. Po 3 měsících jsem si nakonec k lékařce-psycholožce došla.Žádné léky, žádná deprese, jsem normální.Problém jsem nakonec našla sama a to tam, kde bych ho nečekala, když se mi narodilo vytoužené dítě - v manželovi. Jeho přehlížení, moje zklamání, únava,odstřižení od lidí a od života... Pokud tedy nejsi těhotná a to s člověkem hormóny hází, tak bych se podívala do svého okolí, jestli není něco nebo někdo, kdo Ti místo pomocné ruky vyčítá Tvou momentální přecitlivělost.

Kamarádka nemá fotografii.
Snoopynka Poslat vzkaz | 23.7.2007 22:37

A nezačala si teď někdy brát antikoncepci?...Mě nikdo skoro nic nerozbrečelo a jak jsem ji začala brát, tak jsem bublila u všeho,všechno mi přišlo líto...Každý příběh co jsem řpečetla,filmy,prostě úplně všechno...i to,co se mnou přewdtím ani nehlo:(

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění