Diskuse: Patro na spaní

   
Řadit:
4
příspěvků
Správce: kalich
Kamarádka nemá fotografii.
Dana | 9.1.2014 22:07

My jsme si nechávali dělat patrovou postel na zakázku u truhláře, kterého jsem vyhledala přes http://www.fajnpoptavka.cz/sadrokartonar-uhlirske-janovice . Máme stropy vysoké 2,7 m, ale kolik je prostoru mezi postelí a stropem, to netuším. Je tam podle mě tak akorát na sednutí. V prostoru pod postelí máme tv stolek a televizí a malou knihovnu.

Kamarádka nemá fotografii.
kalich Poslat vzkaz | 1.4.2010 21:52

Dobrý den dámy, omlouvám se za trochu té reklamy, ale domnívám se, že je to k tématu:
http://patranaspani.vyrobce.cz/ Ahoj Honza

Kamarádka nemá fotografii.
Martina79 Poslat vzkaz | 16.11.2007 11:34

Zdravím, pokud je to ještě aktuální tak odpovídám.
Máme doma patrové spaní v bytě o výšce stropu 250cm. Je to manželské dvojlůžko, které jsme pořídili dceři pro úsporu mísla na hračky a vše možné. Vysoká je postel asi 190 což nám vyhob´vuje. Občas když přijede návštěva jsme na té posteli spali všichni tři a nemohu si stěžovat,a le jako celoroční spaní nevím. U stropu je děsné vedo a cítím tak vydýchaný vzduch. Dcera je malá a spí tam sama a nic takového si nestěžuje. Je to vlastně výrobek z IKEY a myslím si, že je to kvalitní postel z masívu. Nám zatím službu dělá. Tak to zkus okouknout.

Kamarádka nemá fotografii.
Papa Poslat vzkaz | 1.9.2007 22:11

Ahoj Viktorky, ::kvetina::
s přítelem uvažujeme o patru na spaní do našeho 1+1., ale nemáme moc vysoké stropy. Chtěla bych se zeptat, na zkušenosti s patry. Hlavně by nás zajímalo, jaká minimální výška by měla být nad postelí a jaká by mohla stačit pod patrem, kde by stál pracovní stůl. Je mi jasné, že budeme muset ubrat na pohodlí, ale místa máme opravdu málo, jen se bojím, abychom s patrem spíše neztratili.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění