Diskuse: prsa

Řadit:
48
Kamarádka nemá fotografii.
Gabča | 29.2.2012 17:38

Pro holky, které měly stejný problém jako já ... malá prsa! : moje kamarádka mi doporučila prášky na zvětšení prsou jménem Nadrain ..vyzkoušela jsem ho a musím říct, že to splnilo mé očekávání! Prsa mám teď o velikost větší a dokonce jsou i pevnější :-)

andesa | 13.2.2012 21:38

TO adelaida:

http://www.dámskéspodníprádlo.eu andesa :-)

Pavlinka123 Poslat vzkaz | 31.3.2010 19:43

ahoj holky, mám takovej problém, ale asi to nic nebude...občas když se třeba převlíkám do pyžama nebo když jdu do vany tak si všimnu že mam na bradavkách prostě bílý povlak...ne hodně, ale je tam...a mě by zajímalo proč se mi to dělá a jestli vám taky...děkuju :)

angelwoman Poslat vzkaz | 24.10.2009 12:43

Hmm, zajímavý úlet - nejen tady ale i na jiných diskuzích ::kocka::

XYZ Poslat vzkaz | 24.10.2009 07:04

Nemyslím si, že mám nějak extra velká prsa - košíček B, objem 85. Celá míra přes hrudník 104. Nicméně mě hrozně boleli záda jeden čas. Zkoušela jsem všechno - rehabilitace, masáže, dávala jsem si bacha abych se nehbila, nenastydla. Ale bolest pořád byla.

Dospěla jsem k názoru, že jsou to prsa, všichni mi tvrdili, že je to blbost a že si jen hledám záminku abych se mohla zaobírat zase tím, že jsem se měla narodit jako chlap.

Nedala jsem na kecy. Koupila sportovní podprsenku velikosti S a převázala to ještě 2 obvazy pružnými. Nosím to tak už půl roku a jsem naprosto šťastná - žádná bolest zad, žádná otravná prsa nikde nelezou. Jen mé okolí je nešťastno, že není nic vidět ve výstřihu. ::vysmaty::

m33g Poslat vzkaz | 8.3.2009 13:34

Ahojky,
Tak takový prsa mám ze všech nejraději.
Hezčí tvar snad ani nemůžou mít.
Krása.
Ahojky::srdce::

Isolda Poslat vzkaz | 7.3.2009 21:34

Moje známá se mi ve slabé chvíli svěřila a vyrazila mi dech sdělením,že když její (dnes už dospělý a šťastně ženatý)syn měl tak veliké problémy s dívkou,která ho opustila,že uvažoval o sebevraždě. Ona nevěděla nic lepšího, než že ho utěšila tím jediným a ženským způsobem. Jednou. Jsem z toho dost znechucená a myslím,že ani taková vypjatá situace to neospravedlňuje.Zdá se,že takových případů je víc. Synové ale asi své matky nežalují..

Pilotka007 Poslat vzkaz | 29.11.2008 19:10

Ahojky...no já ti jen můžu poradit že jsem viděla v obchodech H&M a C&A hodně hodně malé velikosti.Tak určitě tam by něco bylo k sehnání.Např na Zličíně nebo v Letňanech... v těch větších prodejnách mají obrovský  výběr.

maji20 Poslat vzkaz | 22.11.2008 22:38

odepiste mi pls.kde bych ji koupila jste fajn a mejte se
(jakoze me to nevadi ze nemam prsa i kdyz nekdy trosku,ale smirim se s tim ale potrebuju ji kvuli satum mno asik tak nak)
tak cauky

Lulu89 Poslat vzkaz | 20.11.2008 18:22

::ano-ano::  ::kvetina::             

Dedeckova Poslat vzkaz | 20.11.2008 17:18

Skvělý pokrok. Gratuluju ::kvetina:: Ale největší odměna je stejně v duši, viď.

Lulu89 Poslat vzkaz | 20.11.2008 16:15

Koukám, že jsem tuhle diskuzi založila, dneska by mě to asi už nenapadlo.. ::usmev:: Tak vidím pokrok v tom, že jsem se přijala a nechápu, co jsem to na sobě viděla za chyby.::ou-nou::

maji20 Poslat vzkaz | 19.11.2008 20:43

ahojte holky!!!::ano-ano::mam takovy problem....
je mi 14 let a hodim do devítky.ve skole mame mit skolni ples.vybrala jsem si nadherne saty ale maji vystrih...no a to je ten problem....(jine saty nemohu sehnat,jsem moz mala merim jenom 150cm.)ja mam totiz mala prsa,nebo spise receno zadna.
ve skole se mi i smejou ze sem deska...ale z toho si uz nic nedelam...at se smejou... tak vas prosim o radu.kde bych pls koupila nakou malou podprsenku?mam doma jednu vel.32/70.ta by i sla(je mi trosku vetsi)...ale tu bych i mohla nosit,ale ze zacatku potrebuji jeste trosku mensi.pac nemam prsa a nejednou ze dne na den budu mit...divne ze...no tak proto schanim nakou malou podprsenku,ale nevim kde ji sehnat.ale pres internet nenakupuju...ale jezdim do brna nekdy,tak kdybyste vedeli kde tam nakou koupit dejte vedet pls co ihned... kidne i od tamanu aspon na zacatek....díky moc a ozvete se co nejrychleji pls pls pls...zacatkem prosince mame ten ples...tak se pls ozvete...ste fajn::souhlas::...a díky..tak zatim papapa::svaty::::ano-ano::

maji20 Poslat vzkaz | 19.11.2008 20:43

ahojte holky!!!::ano-ano::mam takovy problem....
je mi 14 let a hodim do devítky.ve skole mame mit skolni ples.vybrala jsem si nadherne saty ale maji vystrih...no a to je ten problem....(jine saty nemohu sehnat,jsem moz mala merim jenom 150cm.)ja mam totiz mala prsa,nebo spise receno zadna.
ve skole se mi i smejou ze sem deska...ale z toho si uz nic nedelam...at se smejou... tak vas prosim o radu.kde bych pls koupila nakou malou podprsenku?mam doma jednu vel.32/70.ta by i sla(je mi trosku vetsi)...ale tu bych i mohla nosit,ale ze zacatku potrebuji jeste trosku mensi.pac nemam prsa a nejednou ze dne na den budu mit...divne ze...no tak proto schanim nakou malou podprsenku,ale nevim kde ji sehnat.ale pres internet nenakupuju...ale jezdim do brna nekdy,tak kdybyste vedeli kde tam nakou koupit dejte vedet pls co ihned... kidne i od tamanu aspon na zacatek....díky moc a ozvete se co nejrychleji pls pls pls...zacatkem prosince mame ten ples...tak se pls ozvete...ste fajn::souhlas::...a díky..tak zatim papapa::svaty::::ano-ano::

IRISS215 Poslat vzkaz | 9.5.2008 22:28

::vysmaty::já mám malá a jsem s nimi spokojená, nikam mi neutíkají a holky s velkými prsy spíš lituju a chlapi si ani neumí představit, co to je nosit takovou zátěž, přála bych jim si to jednou vyzkoušet, když je tak obdivujou::vyplazeny-jazyk::

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění