Diskuse: vlhkost při sexu

Řadit:
67
Kamarádka nemá fotografii.
Danko | 29.7.2018 20:28

Zkus Lona čokoláda a ještě budeš vonět po čokoládě

:) | 9.7.2018 23:25

TO : vÝtoku?:D

niki | 23.1.2018 16:53

Ahoj holky
Mám takový problém :/ Nikdy jsem neměla problém s vlhkostí.Vzdy jsem byla dobre mokrá. A teď najednou nic. Přítel mě vzrusuje,ale když sáhneme dolů, tak je sucha. Dost mě to trápí. :'( :'( :'(

Anonym | 3.10.2017 22:28

TO Anonym: přesně to měl můj bývalej ;-)

Babybabe | 25.7.2017 23:43

Ahoj, mám jeden problém. Nejsem vlhká. Je mi 20 let. Měla jsem 7 různých kluků v posteli, ale byly to krátké sexuální poměry. Až teprve s aktuálním přítelem máme pohlavní styk 1x – 2x týdně. On měl přes 35 žen a je mu 26. Zpět k tomu problému, nejsem vlhká a při sexu to tedy moc dobře necítím, někdy to i trochu drhne a tak se na příští sex někdy i musím přemáhat. Například při prvním průniku penisu nemohu partnera pustit hluboko, ale jen po kousíčkách. Trvá to zhruba minutu, než může pronikat hluboko. Chtěla bych zažít orgasmus, který jsem nikdy s klukem neměla (pouze sama). Ale vím, že jestli mám nějaké šance ho dosáhnout, tak musím být prvně vlhká. Lubrikační gel jsme zkoušeli, ale na všechny mám špatnou reakci. Přítelem to není, sexuálně mě přitahuje a zkouší všelicos možné a mě se to dokonce líbí, ale mé tělo neprodukuje tu vlhkost. Myslím si, že to má co společného s mojí vlhkostí v těle, protože nemám sliny ani na orál, který dělám ráda a zkrátka nemám žádné tělní tekutiny včetně produkování vlhkosti v pochvě.
Partner mě chce vytáhnout k doktorovi nebo gynekologovi, ale stydím se tohle řešit s doktorem, proto raději volím tuto anonymní cestu. Předehra mě nic nedělá a spíš chci brzo začít sex. K orálu přítele nepustím, stydím se. Ale zase si nemyslete, že se stydím při sexu za tělo nebo tak. Při sexu jsem plně uvolněná, jen nechci aby mi to partner dělal pusou. Mohu poprosit o vaše názory? Rady? Měl někdo podobný problém a jak ho řešil?

straka | 24.1.2017 10:17

TO pulec: Ideální je kokosový olej, příjemně voní a hlavně má antibakteriální účinky..takže se může dostat uplně všude clamp

Anonym | 30.11.2016 17:28

TO zuzka: Ahoj :-* Chtěla jsem se zeptat s mým ex partnerem jsem nikdy stejný problém neměla a nebyl v ničem problém ,ale s mým dnešním partnerem nezvlhnu nevím v čem je problém. A je mi to trapné. :-!

Anonym | 3.8.2016 12:31

My máme s manželem stejný problém, já vlhnu jako blázen a on taky není zrovna na suchu. Říkal, že mu to nevadí, ale někdy to prostě musíme utírat. Většinou mám po ruce starou plínku a průběžně osušujeme. Sexík díky tomu trvá neskutečně dlouho, takže se dost často manžel ani neudělá. Někdy mu pomůžu aspoň jinak, ale upřímně, pokaždé se mi nechce. Jsem po skoro dvou hodinách fakt utahaná. Já se udělám vždycky několikrát, on tak při jednom milování ze tří. Je to na prd a kdo říká, že si nemáme my s tímto problémem stěžovat, neví, o čem mluví. Tenhle problém máme jen spolu, předtím mě to netrápilo. Asi mě prostě víc vzrušuje a nebo to může být hormonama, s manželem nic neužívám, dáváme si pozor.

Anonym | 26.4.2016 18:47

Tak vy by jste měla vyhrát cenu za blbost dámo :D =-O

Anonym | 30.12.2015 15:01

Výmluva to opravdu není. Kdyz je nadmerna vlhkost je to ještě horsi, nez kdyz vlhkost není žádná, protože to se jednoduše hned napravi gelikem, ale s tou nadměrnou vlhkosti se nic v tu chvili neudělá a ani jeden toho moc neciti, tim pádem je po. a musí se to dodělat jinak...

Paulina654 | 13.1.2015 17:47

Ahoj chci se zeptat ale i poradit.
Se svým přítelem jsme spolu měli sex 6x za víkend no a od toho posledního dne v neděli jsem furt mokrá vlhká a zapáchá to myslela jsem si že to je zbytek spermatu ale to je blbost a zapáchá to takže nevím co to je porad te mi prosím.
Dík moc.

fialka | 16.12.2014 18:29

Ahoj ano mam ten samy probléms kkámošem, vymlouvá se na to ze jsem moc mokra

Anonym | 28.7.2013 17:24

TO .: ono takových bude víc, ten muj má jenom při mazlení už tam dole mokro taky a to má na sobě ještě trenky (které to smáčí pochopitelně taky) :-! :-)

naka | 20.5.2013 13:15

Ahojte, chcela by som sa opýtať, či je normálne, keď pri sexe som až tak vlhká, že keď partner zo mňa vytiahne penis, tak zo mňa až tečie? Stalo sa mi to už niekoľko krát a v priebehu milovania aj 3krát. Vyzerá to, ako keby som sa pocikala :) Chcem sa teda spýtať, či je to v poriadku, alebo to mám riešiť u gynekológa. ďakujem

anonym | 31.1.2013 20:46

TO kecka: Ahoj a co když nemám stálého partnera a je mi trapné se před někým takhle utírat...

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění