Diskuse: Ručníky-zápach

Řadit:
7
Kamarádka nemá fotografii.
alena | 2.8.2011 09:21

Není to problém potu ani levných ručníků. Problém bude v pračce, špinavá voda neodtéka důvod zatím nevím, asi tam bude něco ucpaného. Mě to začalo dělat taky, prádlo smrdí a je tvrdé. Měl by tady poradit nějaký opravář. Určitě to bude závada, kterou bychom si uměly odstranit.

Zinka Poslat vzkaz | 28.3.2010 16:50

Nezkoušela jsi použít čistič pračky a důkladně ji vyčistit? Mi to pomohlo. použila jsem čistič pračky od Eurony a od té doby prádlo zase krásně voní....

lenyska Poslat vzkaz | 13.10.2009 13:50

toto nám dělalo také,ikdyž jsem je prala na 90 stupnu..ale trochu bylo cítit i ostatní prádlo.A víte čím to bylo.Netopila nám pračka,takže ikdyž jsme si mysleli,že pereme na 90,tak se to pralo ve studené vodě....proto radím,zkuste si zkontrolovat pračku,jestli ji máte v pořádku a teče vám teplá voda.

saba1 Poslat vzkaz | 22.9.2009 07:42

Ahoj, podobnou zkušenost mám taky s lecčím....Ono je to asi díky tomu, jaký materiál je použitý -  to je jedna věc. Takové ty levné ručníky mají příměs umělého vlákna, i když na dotek to není znát. Při praní umělé vlákno reaguje, protože je práno na jinou teplotu než snese. Ručníky jsem tenkrát vyhodila a bohužel si kupuju kvalitnější, tudíž dražší. Taky se mi stalo, že něco koupím, a výrobek je napuštěný látkou, která zabraňuje plesnivění, když je ten výrobek někde hromadně ve skladu(než jde do prodeje). Tenhle zápach taky pěkně dlouho přetrvává, ale jde vyprat...

Soleil Poslat vzkaz | 22.9.2009 06:24

Aha...těsně po vyprání, pardon, to jsem přehlídla:-). Tak to nevím...Možná koupit nové ručníky a zkusit to s něma, nic mě nenapadá...:-)

Soleil Poslat vzkaz | 22.9.2009 06:20

Mně takhle smrdí jen, když je nechám zmuchlané a mokré:-). Tudíž když je pověsím a rozprostřu tak, aby co nejrychleji uschly, tak je to ok. Může to být i tím, že máte v koupelně moc vlhko::usmev::Zkusila jste je sušit jinde?

Vlasanka Poslat vzkaz | 21.9.2009 22:41

Potřebuju poradit asi zrovna dost neobvykle:-)) I těsně po vyprání mi po uschnutí ručníky nějak podivně zapáchají, taková zatuchlina nebo tak-nevím přesně jak to popsat... Každpádně je to víc než nepříjemné a nevím co s tím. Zkoušela jsem prát s předpírkou i bez ní, dvakrát za sebou a na 90stupňů a bůhví co ještě ale nic nezabírá. Přitom s ostatním prádlem není vůbec problém.Nemáte náhodou podobnou zkušenost a nevíte jak na to? Předem díky za odpověď

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění