Diskuse: Když se ztrácí chuť:-(..

1 2 3 4 .. 6 7 Další »
   
Řadit:
92
příspěvků
Správce: vernovak
Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 30.3.2012 06:43

Ahoj, nevíte některá z vás, zda jsou přípravky jako třeba Erectan (http://www.erectan.cz/produkty/erectan-400-mg-tobolky-pro-podporu-erekce.htm) vhodné i pro ženy :-! ?

Kamarádka nemá fotografii.
vernovak Poslat vzkaz | 27.3.2010 00:05

Ahoj, zcela souhlasím také jsem vysadila HA a chuť se vrátila :-) Přešla jsem na nehormonální - krém Pharmatex - v prodeji bez předpisu v lékárnách - doporučuji (mají i web.str., kde jsou dotazy a odp.)....

Kamarádka nemá fotografii.
Arrwen Poslat vzkaz | 20.3.2010 13:19

ahojky mám problém byla jsem s přítelem když mi bylo 15 a měli jsme první sex párkrát jsme měli sex ale rozešli jsme se a sex mě neuspokojoval nikdy jsem nedospěla k orgasmu a nikdy jsem na něj ani neměla chuť myslela jsem že to bude malými zkušenostmi přítele a když jsem byla s jiným ani s ním mě sex neuspokojoval  a nedospěla jsem k orgasmu::placici:: co s tím?

Kamarádka nemá fotografii.
angelwoman Poslat vzkaz | 26.1.2010 13:59

Tak ono se rozhodně nedá říct, že za každou nechuť k sexu může HA.. Ale je fakt, že spousta žen po vysazení HA pociťuje mnohem větší chuť na sex. Já jsem nikdy neměla problém s chutí na sex, ale po vysazení HA je to všechno mnohem vášnivější, bouřlivější, všechno více prožívám, více se řídím svými náladami, rozumím svému tělu... S HA jako bych byla ke svému tělu tak nějak hluchá. Sex jsem si užívala, ale teď je to mnohem lepší. A trvá to už více než rok, takže je jasné, že to není nic, co bych si ze začátku namlouvala ::usmev:: Celkově je to moc příjemný pocit, že svému tělu necpu nic, co by mu škodilo a co by mi zabraňovalo v tom, vnímat všechno tak intenzivně jak mám. Patří k tomu jak všechny příjemné pocity, změny nálad během cyklu, ale třeba i bolest při menstruaci - ale od té mi ani HA nikdy nepomohla.
Tak hlavně, ať si každý najdeme to své řešení ::souhlas::

Kamarádka nemá fotografii.
| 26.1.2010 08:38

::stydlivka:: ::stydlivka::STYDIM SE TROCHU O TAKOVYCH VECECH PSAT ALE MYSLIM SI ŽE MUŽU PORADIT NEKDY JE PES ZAKOPAN V ČLOVEKU NEKDE HLUBOKO 1BLBE POČASI2BLBY DEN3JATO VLASTNE CHCI ALE NEVIM OTOM.OPRAVDU JAK JA ŘIKAM SAMA SOBE SI NEHLEDEJ V TOM ZVRHLOST ALE NUTNOST.PUST SI KAZETU KDYŽ SI SAMA A PAK MI POVIDEJ O NECHUTI NEMUSI TO BYT TVRDARNA STAČI NEDOKONČENE NAZNAKY TY BY MOHLI ZABRAT BUT SAMA A PAK TO NA MILEHO ROZBAL::srdce::

Kamarádka nemá fotografii.
Zvonek Poslat vzkaz | 24.1.2010 01:17

Hojky, omlouvám se, že Ti neporadím, spíš mě zaujalo, co jsi psala, a naopak chci se Tě zeptat na tohle: Kdybys se svým partnerem nikdy nepoznala radost ze sexu (kdyby ten stav, co je teď, zůstal), ale milovala bys ho, jak bys to řešila? Máš tu zkušenost, proto se Tě ptám. Mám tento problém (kromě jiného, neštěstí nechodí nikdy samo ::stydlivka::)... Nikdy jsem ze sexu nic, kromě vzrušení duševního, neměla, asi jsem jedna z těch cca 13 procent, co nezažijí radost z orgasmu s partnerem. No a v poslední době to mám stejně jako Ty, nesnáším jeho doteky, říkám mu, co má dělat, ale nemá to v přirozenosti a nejde mu to, spíš je pak nešťastný a frustrovaný a to já nechci. Tak se střídáme, buď jsem frustrovaná já (párkrát jsem brečela, jak mi to bylo nepříjemné a líto zároveň), nebo on, protože já nechci. Je to naše nepříjemné téma už přes rok. Jeden kluk mě umí moc hezky pohladit (po tváři, po ruce a tak bych to chtěla), akorát to svému klukovi asi říct nemůžu, na tohle srovnávání je citlivý každý ::stydlivka::. Jak to má dělat jsem mu řekla stokrát, je pak vždy uražený, je mi tofakt líto...

Pardon, mám moc keců... Děkuju od kohokoliv za jakékoliv názory...

Kamarádka nemá fotografii.
Nunynka7 Poslat vzkaz | 21.1.2010 14:16

Ahojky,máte ještě někdo zkušenosti???Zrovna nad tím už dlouho uvažuji, dnes jdu na preventivku a snažím se sehnat co nejvíce informací o tom, že by mi tu moji nechuť mohla dělat i antikoncepce!!! S přítelem jsem přes 5 let, i když mě podvedl po 3letech, tak jsme spolu po tom spali uplně normálně..musela jsem mu dokázat že jsem lepší než ona!!!!!::usmev::ale trvalo to tak půl roku...najednou sem přestala mít chuť, až se mi začal sex hnusit....a jako úplně, neměla jsem na něj ani pomyšlení....jen přítelem to určitě neni, ale nedivim se mu že tak naléhá, když náš vztah krachuje na sexu, který jsme si dřív užívali, taky občas přijde s tim, že musim někoho mít, že to jinak neni možné..aby mi to nechybělo, ale mě to fakt nechybí a když trošku začne, tak se nedonutim....ale těžko se to vysvětluje...třeba budu chytřejší po dnešní konzultaci s doktorkou....antikoncepci brát chci...je to jediný způsob jak se mohu ještě chránit....tak kdyby mi pomohla změna antikoncepce....nevim, snad jo......nerada bych, aby ztroskotal pětiletej vztah kvůli tomu, že i když ho miluju sebevíc, nemůžu s nim spát.....z nechutenství..... dík za zkušenosti.

Kamarádka nemá fotografii.
kvikla Poslat vzkaz | 16.1.2010 22:49

::smutny:: zdravím všechny! - zvláště ty, co přestaly nebo chtějí přestat brát HA - nedá mi to a musím potvrdit, že i já jsem po vysazení začala mít daleko větší chuť na sex ::vysmaty::  a víc se mi včechno líbí a snad i orgasmus je silnější, prostě nádhera, po několika letech si to zase užívám a jsem šťastná, že jsem to rozhodnutí udělala, protože můj milostný život už nestál v poslední době skoro za nic ::placici::.

Když jsem tak o tom povídala s kamarádkou, která má podobnou zkušenost, říkala jsem si, že je to další záměrně utajovaná informace. Žádný lékař ani odborník to nepřizná, že může HA ovlivnit „sexuální zdraví“, ale já si myslím, že my samy to potvrzujeme. Je absurdní, že by to mohlo dojít u některých partnerů až tak daleko, že by se kvůli špatnému sexuálnímu životu rozešli a přitom za vším by byla HA.

A žádné problémy nemám, jen se mi každý měsíc zpozdí menses o zhruba 1 den a zdá se, že se tak přibližuje k úplňku. Menstruace se mi zkrátila a krvácení je daleko slabší. ::souhlas::        

Taky z ekologického hlediska je HA nebezpečná - hormonálně rozhozené ryby.

No a náhradní ochrana před početím - Pharmatex  a přerušovaná soulož.  Pharmatex mám krém, ale je to nic moc, je to lepkavé a přítele potom pálí penis. Zkusím snad ještě ty globule, třeba to bude lepší.
Všem přeji hodně úspěchů a lásky při milování ::srdce::

Kamarádka nemá fotografii.
lolka Poslat vzkaz | 19.6.2009 15:19

Ahoj, souhlasím s názory ohledně HA, také jsem neměla chuť a vysazením se to okamžitě zlepšilo, ale teď mám nového přítele a HA jsem právě kvůli němu znovu začla brát, nejakou novinku s velmi nízkým dávkováním hormonů a chuť je tu stále, tak zkus změnit HA nebo chlapa::vysmaty::. A přítel nepociťuje totéž co ty?? Pokud ano, mluvte o tom a třeba i o svých představách, všichni u sexu na něco myslíme, tak se přestaňte stydět, jsou to jen představy::ano-ano::. Přeju hodně zdaru a chlapa neměň, byl to žert.

Kamarádka nemá fotografii.
Soleil Poslat vzkaz | 11.6.2009 16:04

U ženy by na tom nebylo nic moc divného, kdyby chuť neměla, ale chlapi to mají jinak, tam už bych „čichala“ nějakej problém. Já bych mu dala ultimátum. Buď vysvětlí, proč se tomu tak vyhýbá, nebo... Každopádně tak, jak popisuješ, se dlouho žít nedá.

Kamarádka nemá fotografii.
Kloa Poslat vzkaz | 10.6.2009 10:41

Tak ať vysadí HA <img src=“../images/smajlici/smile-vysmaty.gif“ /><img src=“../images/smajlici/smile-smich.gif“ /> <img src=“../images/smajlici/smile-vysmaty.gif“ /><img src=“../images/smajlici/smile-smich.gif“ /> 

Dělám si legraci, ale v souvislosti s touto diskuzí mi to fakt nedalo nenapsat <img src=“../images/smajlici/smile-vysmaty.gif“ />

Situaci máš složitou, když se k tomu on staví takto, ale myslím, že nic
než společná rozmluva to nevyřeší. Když o tom nechce mluvit přímo, tak
to třeba nadhoď  tak, že budeš smutně sedět či ho tak nějak ignorovat,
snad se zeptá co se děje a v tom se ho můžeš zeptat jestli jsi mu tak
odporná a nepřitahuješ ho. Tím si nemyslím, že bys byla odporná, jen ho
prostě těmi slovy vyburcovat, aby věděl jaké máš někdy pocity a že je
to věc, která tě opravdu trápí. Je smutné jak někteří chlapi dokážou ženu odbývat.
Hodně štěstí.

Kamarádka nemá fotografii.
marce Poslat vzkaz | 10.6.2009 09:46

Ahojky,

já mám přítele 3 roky a pár měsíců a žijeme spolu. Ale už od začátku má na mě chuť tak 1 za měsíc(a to ho občas musím donutit).Nic na něj nezabírá a mě už nebaví si hrát sama ze sebou, čekat, až odejde do práce nebo na chvilku z baráku,abych měla čistý vzduch,... Nechci po něm sex každý den, ale takhle se cítím nepřitežlivá, jemu odporná a nevím jak ještě. Mně je 21 a jemu 29 a popravdě, je to můj první. Ale já bych si to chtěla alespoň trochu užít. Nejhorší je, že on to nechce řešit na nechce o tom ani mluvit. Už nevim, co s tím :ˇ(

Kamarádka nemá fotografii.
Dedeckova Poslat vzkaz | 17.5.2009 20:55

Ahoj, osobně mám tu zkušenost, že mi HA chuť na sex snižuje, vysadila jsem ji, ale po půl roce se k ní zase pokorně vrátila, protože ten pocit bezpečí, že jsem chráněná, je pro mě momentálně přednější než zvýšené libido spojené se strachem z těhotenství.

Ale hlavně jsem ti chtěla napsat, abys určitě nevysazovala jen na dva týdny, jak jsi psala, že plánuješ, protože to by opravdu nebylo pro tělo dobré! Jak psala Nux je třeba nechat proběhnou alespoň ten jeden cyklus.

Přeju zlepšení.

Kamarádka nemá fotografii.
smiley Poslat vzkaz | 17.5.2009 16:16

Lulu, když jsem vysadila poprvé HA, tak jsem menstruaci nedostala dva měsíce (měla jsem ji hooodně nepravidelnou i předtím než jsem začala brát HA). Teď mi doktor doporučil ji na 3 měsíce vysadit, tak jsem se ho na to ptala a říkal, že se to stává celkem běžně. Teď jsem ji dostala za měsíc a půl. Takže bych si s tím nedělala moc starosti. Samozřejmě pokud by tě to hodně nervovalo, tak k němu zajdi.

Kamarádka nemá fotografii.
angelwoman Poslat vzkaz | 17.5.2009 12:29

Jasně, určitě by se mělo dobrat celé platíčko ::ano-ano::Já jsem to platíčko dobrala, nezačla jsem brát další a začla jsem pociťovat pozitivnní změny..pak se dostavila menstruace (na den přesně) a změny se ještě prohloubily. Ale to už bylo před pár měsíci ::usmev::

1 2 3 4 .. 6 7 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění