Diskuse: Inteligence ženy vs. muži

   
Řadit:
9
příspěvků
Správce: Katarinka
Kamarádka nemá fotografii.
Katarinka Poslat vzkaz | 22.3.2010 20:31

myslím,že ho to neodnaučíš, chlap si bude vždycky dělat co chce::svaty::

A to už máš v 18ti dítě???

Kamarádka nemá fotografii.
Lowes Poslat vzkaz | 22.3.2010 19:26

S přítelem je to těžký.Je hodný,vtipný,starostlivý.Než jsme spolu začali,chodil  na pivo denně,ted jsme se dohodli že to bude 2x týdně.Ale nikdy nedodrží slovo.Je mu jedno co si myslím.je to v našem vztahu problém ale mu je to jedno.Spoléhá na to,že mu vždy nakonec odpustím.Máme malé dítě,s kterým jsem pořád doma.Co mám dělat?Jak ho to odnaučit?

Sajrajt
Sajrajt Poslat vzkaz | 26.5.2009 10:16

No jasně, když je ten test placenej..

Tatu se nechal nachytat!! ::radujici::

Tatu
Tatu Poslat vzkaz | 26.5.2009 09:07

Abychom navštívili ty stránky s testem? ::och::Pro mě za mě. Své jsem k tomu řekl, takže mi to nevadí::smich::

Kamarádka nemá fotografii.
Dedeckova Poslat vzkaz | 25.5.2009 11:19

Máte pravdivé příspěvky, ale tohle jen reklama, tak se tím nenechte rozhodit.

rezama
rezama Poslat vzkaz | 25.5.2009 10:27

ale Tatu to krásně napsal a hlavně po pravdě.
Vždyť na světě jsou jak chytří muži,tak i chtré ženy  a záleží jen opravdu na tom kolik té chytrosti bylo člověku dáno,pravda dá se taky hodně naučit,ale chytrost od přírody je jiná.Taky nemůžou být všichni stejně chytří a mezi náma takoví ti géniové stojí v praktickém životě úplně za nic,no a taky kdyby byli všichni chytří,tak jak by to tady vypadalo.
No já jsem už dlouho vdaná,samo,že taky občas slyším „no jo ženská,ta nemá žádnej mozek“ a podobné ty řečičky,typicky mužský,ale to opravdu jen a jen z legrace.Jinak můj muž uznává,že jsem v inteligenci lepší jako on a to od počátku našeho vztahu,ale o tom přeci vztah není.Nezálůeží kdo má vyšší IQ,ale na tom jak se máte rádi a jak vám to klape.
To je tedy můj názor.

Tatu
Tatu Poslat vzkaz | 25.5.2009 09:45

Za takové kecy, pokud to není míněno v legraci, by si chlapi zasloužili kopanec do rozkroku. Přít se o to kdo má větší IQ, je to samé, jako hádat se o to, kdo má hustší vlasy, nebo krásnější oči. Je to něco, co nám bylo dáno od přírody, či od Boha, jak kdo chce a dotyční na tom nemají žádnou zásluhu. A navíc si myslím, že inteligence by se měla projevit jinak než vytahováním se na partnerku, resp. druhé pohlaví jako celek. Proč má pořád někdo potřebu štvát proti sobě muže a ženy? Když naopak přirozeným stavem věcí je, že se milují, resp. milují se spolu ::vysmaty::
T.

Kamarádka nemá fotografii.
michaellka Poslat vzkaz | 24.5.2009 23:28

jujky,  ::stydlivka::ten odkaz se mi nějak nepovedl tak to zkusím znova : <a href=„http://cz.iq-test.eu/#59536“ target=„_blank“>IQ Test českého národa 2009</a>

Kamarádka nemá fotografii.
michaellka Poslat vzkaz | 24.5.2009 23:22

Ahoj děvčata, nedávno jsem se jako každoročně chytla na tohle téma s manželem. Znáte to, zase takové ty chlapácké řeči o pánech tvorstva a tak ::vysmaty:: tak jsem se naštvala sedla sem k internetu a našla si <div style=„text-align: center;“>
    <object type=„application/x-shockwave-flash“ data=„http://cz.iq-test.eu/graphics/ads/cs/101.swf?clickthru=http://cz.iq-test.eu/#59536“ width=„88“ height=„31“>
        <param name=„allowScriptAccess“ value=„always“ />
        <param name=„movie“ value=„http://cz.iq-test.eu/graphics/ads/cs/101.swf?clickthru=http://cz.iq-test.eu/#59536“ />
        <p style=„text-align:center“><a href=„http://cz.iq-test.eu/#59536“ target=„_blank“>IQ test</a></p>
    </object>
</div>

a oba dva jsme si to vyzkoušeli - a představte si porazila jsem ho ::vyplazeny-jazyk::, sice mě to stálo pár kaček, ale už si na mě nevyskakuje  Zkuste si to a taky uvidíte že na ně máme.  Jak jste na tom v tomhle ohledu vy ? Průzkumy obecně tvrdí, že české ženy jsou inteligentnější než jejich protěšky.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění