Diskuse: Bolestivý sex

Řadit:
31
Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 26.3.2018 23:58

TO Spejlatko: Je to v pořádku, jen se ti protrhla blána :-)

Frederik | 3.9.2017 19:16

TO Susanne: ahoj, ex priateľka mala s tým problém. Myslím si, že problém bol prejavom psychosomatický. Niečo ti môže na partnerovi vadiť (spôsob humoru, finančná situácia, má krajšieho kamaráta ako je on, urazil ťa v minulosti, . . . .). To čo ti na ňom vadí je podvedomé. Porozmýšľaj nad tým. Odpoveď nájdeš. O:-)

yuriy | 14.6.2017 12:30

soucítím s tebbou holka

lovik | 15.4.2015 12:19

Ahoj holky,zeny. :-) Mam taky takovy mensi -vetsi problem co se tyka sexu :-) Mam ted po dlouhe dobe pritele i sex a nejak to skripe. Pritel ma dost veliky penis-na takovy nejsem zvykla. Kdyz jsem s nim spala poprve cele jsem to probrecela i kdyz byl nezny a snazil se, ted spolu spime pravidelne a je to dost lepsi. Dokonce se nekdy tak rozparadim ze prirazim sama a pak trpim. Problem je v tom ze pritel si libuje v tvrdsim sexu a hlavne v poloze ze zadu. Bohuzel ze zadu to vubec nezvladam kvuli bolesti kdyz prirazi. Boli me doslova cele bricho jeste druhy den. A tak jsem se chtela zeptat jestli neznate nejaky trik jak prohnout zada nebo predklonit se.? Sex s nim zboznuju a nemam ho nikdy dost :-[ pritel je o 5 let starsi a trosku me v tomhle nezvlada. Nekdy bych mohla prosexovat celi vikend v kuse a nejvic miluju ranni sex ale ten u nas je jednou tydne a muzu byt rada hello :-X :-) dekuju za jakou koliv radu

Lucy5 | 7.3.2015 11:26

Ahojte :-) mám taky ten samý problém, že mě to bolí jako ďábel když do mě partner proniká. Potom je to chvílí lepší, ale ke konci už mě to zase začne bolet. Jsme spolu rok a vždycky to tak bylo jen se to dalo vydržet, ale teď naposledy se do mě nemohl vůbec dostat jak mě to bolelo :-( už nevím co s tím nepomáhá lubrikační gel ani sliny vůbec nic. Poraďte prosím

HoneyG. | 22.7.2013 22:47

TO : Já mám to samé :/ a zase jenom jak kdy. Přítel není moc veliký ale já tam jsem trochu menší (si myslím). Když ho do mě vsune, všechno je dobrý ale někdy, když přirazí, to prostě zabolí. Nejhorší teď o víkendu, když jsem se chtěla udělat, šla jsem nahoru a jen co jsem dosedla, bolest jak už dlouho ne. Šílené...

HoneyG. | 22.7.2013 22:45

Ahoj holky. Mám trochu problém. Prý jsem prodělala něco virového, přeléčilo se to a objevili se malinkaté vaginální bradavička za poševním vchodem. Ani nevím jestli mi je doktorka léčí nebo ne, moc toho nenamluvila. Po týdení pauze jsme si s přítelem dali sex. Nejdříve jeden na misionáře a vše v pořádku. Druhý den jsme si nakonec po zvážení všech pro a proti dali ještě jeden. Partner řekl, že chce abych si to užila jako on, že budu nahoře. Neprotestuji, v jiné poloze orgasmus nemám. Nasedla jsem na něj a když jsem byla předkloněná, tak dobrý. Ve chvíli když jsem se narovnala a poprvé se zhoupla jsem se zlomila bolestí v pase. Zkusila jsem to ještě jednou ale bolelo to jak čert. Partner není příliš velký ale takhle bolest mě nepřekvapila poprvé. Jsem tam úzká a mělká ale při vzrušení se prý pochva prodlouží. Je možné, že jsem se prodloužila málo, nebo za to mohly ty malé bradavičky? U vstupu všechno dobrý ale vevnitř, jak narazil do vaginální stěny, ti bolelo. Někdy mě to takhle bolívá a jindy zase ne. Nic mě tam dole nesvědí a ani alergii na kondomy nepozoruji. Mám alergii na latex ale to se týká pouze rukavic, dole nenapuchám ani se neopupínkuji, zkrátka vše OK. Je to normální? Třeba jsem se tam jen málo prohloubila a tím, že jsem na něj dosedla, se zarazil uplně celý a zabolelo to. Misionář nevadí, ale třeba ze zadu to není možné (pokud to neděláme ze zadu na boku... když jsme na boku, tak mě to nebolí). A jem ožné že třeba tím, že je přítelům úd mírně nahnutý ke straně, dráždí mi predevším tu jednu stranu a pak někdy čas od času mě ta strana bolí? Jsme spolu 4 měsíce a předtím jsme ani jeden sexuální zkušenosti neměli. Mě je 18, jemu 20. Není tam dole příliš veliký, takový ten průměr si myslím (nikdy jsme to neměřili). On říká že je malej ale kdyby byl jen o trochu větší, tak vyju bolestí při každem sexu. Nemáte nějako uradu?

Serena77 Poslat vzkaz | 22.3.2010 13:12

Skus si koupit lubrigační gél když nemá tvůj partner rozum musíš ho mít ty,navíc je to příjemné a aspoň něco z toho sexu budeš mít i ty.

MoonNight Poslat vzkaz | 20.3.2010 09:47

Ahojky. Já  mám podobný problém jako vy. Když do mě partner proniká, tak mě to taky malinko bolí, ale to se dá přežít.. Myslím, že na tohle pomáhá dlouhá předehra abych byla dostatečně vlhká.Ono to pak lépe „klouže“.Jenže můj partner tomuhle nedává moc přednost a prostě předehru nedělá.Já pak nejem vůbec vlhká a hodně mě to bolí :-(.Až se do mě dostane, tak je to pak vše ok.Sex se mi hodně líbí, ale zase po chvilince mě to začne bolet a tak jako by dřít.Hlavně, když používáme kondom.Ale i bez kondomu.Nejsem pak vůbec vlhká a přítel se do mě nemůže dostat.:-(.Vůbec nevím čím by to mohlo být :-(.

Naty01 Poslat vzkaz | 26.12.2009 20:51

Ahojky chci se zeptat nedávno jsem měla zánět pochvy a zánět močového měchýře...vylečila jsem se ale při sexu mě to začíná pálit....je to nesnesitelné=( muže to být tím že se mi vrátily ty záněty???.....

XYZ Poslat vzkaz | 24.10.2009 07:13

Též souhlasím, že bolestivý sex je o psychice pokud nemáte tedy nějaké zdravotní problémy s tím spojené. Když jsem v patnácti začínala sexuálně žít taky mě to dost bolelo - pak jsem si uvědomila, že se bojím, že něco udělám špatně a tak prostě jsem byla trdlo.

Postupem času jsem se naučila, jak se uklidnit a uvolnit. Po roce a půl jsem o žádném bolestivém sexu nevěděla. Opomenuli jeden přiblý nápad - anální sex bez lubrikantu - pak jsem na zadku nemohla týden sedět.

Spejlatko Poslat vzkaz | 18.10.2008 09:08

S přítelem jsem začala pohlavně žít a poprvé to s ním bylo moje první poprvé. ::stydlivka:: Nejdřív jsme se pěkně rozehřáli předehrou a pak jsme šli na to, jenže když do mě vniknul, tak mě to strašně bolelo::placici:: a navíc jsem potom začala krvácet, i když jsem vůbec neměla termín. To je normální při prvním sexu nebo mi prostě selhalo tělo??::och::

| 14.10.2008 06:56

Fyzicky jste v pořádku, pak je problém v psychice. Z nějakého důvodu „ho“ tam nechcete pustit. Člověk je citlivá bytost, stačí maličkost, kterou si ani neuvědomujete.
Jak to máte s partnerským vztahem, je tam vše O.K.? Pokud vám na partnerovi něco vadí, můžete ho takto podvědomě odmítat.
Tělo na tyhle věci spolehlivě reaguje.
Děláte sex hlavně pro sebe, nebo jen kvůli partnerovi?

n Poslat vzkaz | 14.10.2008 00:12

Ahojky, mě to taky bolí, a to jsem s přítelem už přes 4 roky ::ou-nou::Je to přesně jak popisuješ, bolí to při vstupu a když se nezablokuju, ale snažim se to překonat, tak potom dál už je to dobrý.... doktorka mi říkala, že při vstupu je nejvíc nervovejch zakončení a pro nějaký lidi to může být strašně citlivá oblast. Jednak je to nějakou větší citlivostí, zvlášť pokud jseš taky drobná a úzká, tak než se to tam správně „našteluje“ ::smich::, najde se správnej úhel apod., tak jak se to při vstupu dráždí, může to dost bolet. Bez lubrikantu si to nedovedu teda vůbec představit, to by prostě neměl šanci se do mě dostat::svaty::Takže lubrikační gel je samozřejmost, a pak se taky snažte hledat ten správnej úhel, polohu, kdy to nebolí, atd. My jsme jí ještě nenašli ::svaty::, ale stejně myslim, že trénink hraje velkou roli. No a pak mám ještě jeden zlepšovák - anestetický uretální gel. Nedávno mi ho napsala doktorka, když už nevěděla, co se mnou ::vyplazeny-jazyk::Je to mírný anestetikum, takže trošku znecitliví potřený místo. Nee teda, že by to nebolelo vůbec, ale neni to taková hrůza. Ten můj se jmenuje Mesocain, je to uretální, takže je vyvinutej speciálně na močovou trubici a pohlavní oblast. Často ho používají urologové a gynekologové při nepříjemnejch vyšetřeních. Nesvědí, nepálí, má dobrou snášenlivost. Účinkuje asi dvě hoďky, dá se lehce setřít, umejt, atd. Konzistenci má jako lubrikační gel, takže je to vlastně 2  v 1::souhlas:: A stojí asi 30 Kč, prodává se v lékárně na předpis. Jen je třeba ho nanýst málo, aby se třeba partner moc neopatlal, nebo prostě aby se nedostal omylem všude možně, protože se znecitlivěnýma důležitýma místama z toho pak člověk moc nemá ::smich::::ou-nou::

Tak držim pěsti::souhlas::

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění