Diskuse: na ostro

Řadit:
3
Kamarádka nemá fotografii.
| 21.3.2010 12:22

No, já myslím, že Zvrhlice si dělá z nás docela šoufky, a patrně to ani není ženská.
Internet snese všechno.::stydlivka::

Tatu
Tatu Poslat vzkaz | 21.3.2010 10:20

Ale zapoj trochu mozek a pud sebezáchovy, zhodnoť své chování a podle závěru ho změň, aby tě třeba jednou neodnášeli v pogumovaném pytli někde mezi paletama na kamionové vykládce hypermarketu, znásilněnou, zohavenou a bez dechu. Já a většina chlapů tu tvou provokaci klidně ustojí, ale víme všichni houby kde a kdy narazíš na nějakýho magora, kterej to nerozdejchá. Mám o tebe docela obavy.
T

Kamarádka nemá fotografii.
zvrhlice Poslat vzkaz | 21.3.2010 08:29

Ahoj chodíte rádi na ostro a provokujete chlapi?Je to super::smich::::smich::::smich::. Včera jsem byla v tesku a vzhledem k tomu že se oteplilo tak jsem vytáhla sukénku a pěkně jsem provokovala tím že jsem se ohýbala a truchu ji ukazovala. poté jsem si sedla do dřepu a zavazovala si botu přičemž jsem roztáhla nohy a ukázala trojůhelník asi 30-ti letému chlapoj . Ten zčervenal a zmizel mezi bedny s pivem a po chvilce co jsem tam nakoukla tak měl ruku v kapse a nenápadně masturboval.Po příchodu domů jsem ji měla celou mokrou tak jsem si na ni sáhla a hned jsem vybouchla že se semnou točil celý svet.::radujici::::radujici::Máte také nějaké příběhy pa P.U.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění