Diskuse: alergie na psa

Řadit:
6
Kamarádka nemá fotografii.
Leos Daly | 19.9.2012 14:35

no stou alergie jsem vam schopen pomoci. Napiste mi na daly.leos@gmail.com

lenkaskri Poslat vzkaz | 12.2.2012 22:55

Mě a mé dceři na alergii a astma pomohlo řádně si pročistit organismus českými bylinnými produkty.Ve střevech máme až 80% naší imunity a tím že si pročistíte organismus si můžete vyřešit velmi jednoduchou cestou dlouholeté potíže které vás mučily každý den.Jsem vděčná že po tolika letech dnes už nemusím vůbec užívat žádné léky a ještě je můj organismus daleko silnější než dříve.Stejné bylinné produkty dávám i své dvouleté dcerce a od narození vůbec neví co je to rýma a kašel natož nějaká nemoc.Jsem moc vděčná že jsem takové produkty našla. :-)

Zuzka | 12.2.2012 13:55

jestli trpíte alergií, vyzkoušejte přírodní cestu
Přípravky z Perilly pomáhají 85 pacientům ze sta!
Přípravky z Perilly jsou ve světě velmi populární - bude to zřejmě hlavně tím, že jsou účinné až v 85% případů! Navíc během podávání Allerminů si pacienti nestěžují na žádné vedlejší účinky, nejsou ospalí ani utlumení, nemusí se bát závislosti a mohou si vybrat přípravek, který jim samotným nejvíce vyhovuje.
http://www.fcc-club.wbs.cz/Alergie-.html

pospisiloka
pospisiloka Poslat vzkaz | 21.3.2010 08:43

Tak já mám přímo prokázanou alergii na psy a na kočky,máme doma už asi 1 rok pejska - fenku kavalíra a doteď jsem nepociťovala žádné problémy.....Až te´d mám asi 2 dny nějakou vyrážku na prsou a trošku na zádech tak nevím co to může být ?????Uvidím jestli to zmizí a nebo né....

YAP Poslat vzkaz | 23.12.2008 17:08

Já i přítelkyně jsme alergici, takže volba pořídit si naháče pro nás byla předem jasná. Nicméně bych ti chtěl doporučit, abys svoji „alergii“ prvně „vyzkoušela“ u chovatele tohoto úžasného plemene. Totiž někdo je alergický nejen na srst, ale i na šupinky kůže a v tom případě mu nepomůže ani bezsrsté plemeno.
Chtěl bych tě ale varovat, peruánští naháči jsou velice zvláštní psi a ne každý se dokáže smířit s jejich někdy svéráznou povahou. ::smich::

zsaxana Poslat vzkaz | 12.9.2008 14:07

<i>Ahoj všichni!</i>

<i>Ráda bych se zeptala, jestli někdo
nemáte nějaké zkušenosti s plemenem Peruánského naháče a jeho soužítím
s alergikem. Mám lehkou alergii na zvireci srst- hlavně kočky. Kontakt
se psem mi vůbec nevadí, ale pravdou je, že jsem nikdy nebyla se psem
déle než jeden dva dny.....</i>

<i>Moc ráda bych si peruánka pořídíla, ale zatím provádím „průzkum terénu“.</i>

<i>Předem díky za jakoukoliv odpověď, poznámku, zkušenost...</i>

<i>Zuza</i>

DIALOG