Diskuse: vaginální orgasmus

Řadit:
61
Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 11.2.2017 20:32

jsem s tebou mas pravdu

Anonym | 11.2.2017 20:32

jsem s tebou mas pravdu

Mischy | 19.9.2016 14:24

TO Nicky: Tohle se mi stalo také. Je mi 24, s pritelem jsme spolu pres dva roky. klitorialni nebyl nikdy problem ale vaginalni jsem nepoznala. Doted :) zatim jen 2x a vzdy v poloze zezadu a vzdy jsem potom brecela. Ale citila jsem se skvele a pritel byl v sedmem nebi kdyz me videl :)

kráva | 27.7.2015 15:35

Udělala jsem něco hroznýho, nesuďte mě za to prosím... Je mi 17, o panenství
Jsem přišla měsíc před narozeninami se svým 21 letým přítelem, zanedlouho budeme mít naše první výročí a neskutečně se milujeme... Problém je v tom, že jsem nikdy neprožila vaginální orgasmus, pouze ten klitoriální .... Vždy, když se milujem, tak se tolik snaží mě udělat a když se mu to nedařilo, byl z toho hodně v depresích, dokonce jeden čas mi ho vůbec nechtěl ani ukázat, protože i po mým vysvětlení si myslel, že je to jeho vina, tak jednou, když mě během styku udělal klitoriálně, tak jsem ho začala vydávat za vaginální ... Třičtvrtě roku už to trvá... Mě sex s ním baví i bez vaginálního orgasmu. Akorát mě teď mrzí, že ho klamu.... Jaký si to nadrobíš, takový to máš... Neprosím vás o vyádření k této situaci, ale prosím o radu, jak orgasmu skutečně dosáhnout, doporučení nějakých osvědčených poloh či praktik, triků a tak podobně, děkuji předem, pěkný den :)

anonym | 24.4.2015 19:12

Ještě jsem chtěla dodat: při souloži je asi nejlepší poloha na koníčka kdy skoro ležíte na partnerovi, popř. misionář. Tak to mám já. Jinak můžu dosáhnout orgasmů vnitřních i prsty z kraje pochvy, ale tou řasenkou nebo delším ale ne moc tlustým penisem mi to jde nejlépe. Jde mi to po asi 12 minutách znova, takže jich můžu mít i víc a ty stahy stojí za to.jsou opravdu poševní

anonym | 24.4.2015 18:59

Vaginální orgasmus mám i třeba do 2 minut nemusím si dráždit klitoris a tak mi to i nejvíc vyhovuje, jsem dost svalnatá tak možná jeto tím, když zatínám svaly jde to nejrychleji. mám takový osvědčený tip používám oboustranou černobílou řasenku a jedu buď rychlé pohyby zasouváním nebo krouživé to je nejpříjemnější a ten pocit se pak rozline krásně do těla. řekla bych že bod G je u mě hluboko a na té horní stěně ale krouživé pohyby kolem něj jsou nejpříjemnější. klitoridální také dobrý ale upřednostňuji vaginální

Lenka | 29.3.2015 22:02

TO Nicky: to je normální, sex je jedním ze způsobů, jak se zbavovat psychických bloků... stejně jako třeba čištění čaker... bližší informace tady: https://www.youtube.com/watch?v=hf7qcSgNiOw (ty holky jsou trochu praštěný, ale když na to vydržíš koukat, tak jsou tam i zajímavý informace)

Nikca987 | 28.2.2015 00:54

Ahoj, zajímalo by mě, jestli se opravdu při každém vaginálním orgasmu stahuje vagina zevnitř. Zažívám totiž při sexu opravdu slast, na nic nemyslím a mám uvolněné celé tělo, ale ptala jsem se jednou partnera, jestli něco necítí při mém vyvrcholení, jako nějaké stažení a řekl, že ne, tak si právě nejsem jistá, jestli se vůbec o orgasmus jedná. Také když cítím, že by to mohlo přijít, ještě víc se zatnu. :-) Tak co myslíte vy ? :-)

nony | 26.2.2015 14:22

To kecka:
A po jak dlouhé době dráždění toho bodu se ti povedlo vyvrcholit? Já ho ještě nenašla, vždy jsem to po nějaké době vzdala. Jak dlouho jsi ten bod hledala? Díky moc za odpověď. Je mi 28 a ráda bych to už taky konečně zažila :-\

Anonym | 9.9.2014 10:57

TO RebelMilan:

clamp clamp Moc hezky (vtipne) napsane clamp

Lenka | 4.8.2014 21:46

Ahoj, nikdy jsem vaginální orgasmus neměla, až teď s novým přítelem, přišlo to z ničeho nic asi po 4 měsících, co jsme spolu. Sex s novým přítelem se mi líbil hned od začátku, i když jsem si musela zvykat na jeho velikost ( minulý přítel ho měl o něco většího), a teď se toho nemůžu nabažit, dělala bych to pořád, první to začalo jedním orgasmem, teď už jsou to dva. A doufám, že to bude ještě lepší ;-)

b | 25.5.2014 22:38

TO aaaaa: Přesně tak! Když holku uspokojuješ pohybama uvnitř a jště jí dráždíš prsty na klitorisu (nebo ona sama se drždí - to je jedno), tak když ho vytáhneš těsně předtím, než ona dosáhne orgasmu, tak ten její orgasmus už není tak intenzivní jako kdyby ses v ní pohyboval a dráždil ji na klitorisu až do konce.

Ema | 24.5.2014 16:12

TO LadyGaGa: ahoj já to mám stejně, pouze kritoriální a ještě se na něj musím soustředit.

Nicky | 11.5.2014 23:23

Ahoj holky,
mám takový „problém“. Povedlo se mi dosáhnout vaginálního orgasmu - což je boží - můj „problém“ spočívá v tom, že jsem se bez jakkoliv vysvětlitelných důvodů rozbrečela. Nejdříve jsem myslela, že to bylo štěstím, ale rozplakala jsem se i po druhé i po třetí. Stalo se vám to někdy? Jsem z toho zmatená.
Díky za odpověď.
Nicky

Mell | 3.4.2014 14:21

TO Magdalena: Děkuji Magdi, zvlašní je že přítel ho má dost velkého.. někdy sotva zvládnu tu jeho velikost... tak uvidíme.. I tak děkuji za odpověd:-)

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění