Diskuse: pc a kava

1 2 3 4 .. 9 .. 18 .. 26 .. 34 Další »
   
Řadit:
506
příspěvků
Správce: IvetB
Kamarádka nemá fotografii.

Pijete kávu, čaj či čokoládu? A chcete aby Vám za pití platili?? Znáte alespoň 2 lidi, co též pijí kávu, čaj nebo čokoládu a chtěli by za to brát peníze?? Pokud ano, kontaktujte mě na email: krizova.zanet@seznam.cz a pošlu Vám podrobné informace!! Jedná se o kávu s mnoha pozitivními účinky na organismus! Pijte ZDRAVOU KÁVU,ČAJ ČI ČOKOLÁDU!!

Firma nabízí 7 druhů příjmů. Nejedná se o žádnou pyramidu, či letadlo. Výdělky vypláceny každý týden!!

POZOR: Firma nehledá prodejce kávy, ale uživatele, kteří budou konzumovat pravidelně (mohou však i prodávat) kávu, čaj, čokoládu a další produkty firmy!!

Právě teď máte jedinečnou a neopakovatelnou příležitost změnit svůj život, pokud začnete spolupracovat se společností OrganoGold!!

Web: http://www.pijeme-kavu.organogold.com/r/CZ/CZ/ Jedná se o kávu s mnoha pozitivními účinky na organismus! Pijte ZDRAVOU KÁVU,ČAJ ČI ČOKOLÁDU!!

Prosím jen o zájemce, kteří jsou ochotni opravdu pracovat (vše přes internet, nejedná se o prodej kávy) a chtějí vydělávat od 200 EU za týden. Předem upozorňuji, že je potřeba jednorázové investice,ale ta se Vám vrátí ihned dle Vaší aktivity. Kdo nechce propásnout tu největší příležitost v životě, ozvěte se!!Poskytnu veškeré informace o zdravé kávě, výdělku, prezentace, dokumenty.

Kamarádka nemá fotografii.
Rachelka | 9.10.2011 10:06

TO : Kload

Doma máme od Nescafe a jsme hodně spokojní.
http://kvalitnispotrebice.cz/nejlepsi-espresso-na-kapsle/

Kamarádka nemá fotografii.
ikve Poslat vzkaz | 7.2.2010 22:59

když pc,tak jukněte na  www.privydelek-na-doma.webnode.cz <img src=“../images/smajlici/smile-souhlas.gif“ />

Kamarádka nemá fotografii.
martinecka10 Poslat vzkaz | 30.1.2010 16:02

::vyplazeny-jazyk:: ::vyplazeny-jazyk::ahojky přeji krásne odpoledne

Kamarádka nemá fotografii.
martinecka10 Poslat vzkaz | 30.1.2010 16:02

::vyplazeny-jazyk:: ::vyplazeny-jazyk::ahojky přeji krásne odpoledne

Kamarádka nemá fotografii.
martinecka10 Poslat vzkaz | 30.1.2010 15:59

proč muži nesnáší silné vůně vůbec  to necvhápu  ja ttřeba mam rada od christyny agilery  ale ten můj ju nesnaší ale já sem na ni zvikla ajinou nechci  nechyaputo vy jo

Kamarádka nemá fotografii.
| 3.1.2010 17:23

Milá Kloa, bez výčitek si to kafe a mamkou i se sousedkou uvařte. Je jemně mleté, ale bude asi dobré. V Albertu u nás měli takovou tu konvičku nerezovou na přakapávané kafe v akci za asi 250,- (50% sleva).  Nebo se dá taky použít papírový filtr. Ale to kafe  si uvařte, jak jste zvyklé a napiš, jestli bylo dobré. Každému chutná něco jiného. Já třeba posílám už leta do Hamburku náš Standard od DE.

Kamarádka nemá fotografii.
Kloa Poslat vzkaz | 29.12.2009 15:09

Sláva ::radujici::  konečně se ozval někdo, kdo má s tímto zkušenost. A myslíš, že by káva určená na espresso šla použít i bez přístroje? Jako např. instantní káva. My totiž espressovač doma nemáme, ale mám espresso kávu, tak nevím co s ní. Pokud se to nedá použít jako instantní kafe, tak to podaruju sousedce a ta mě třeba pak s mamkou na to kafe pozve ::usmev::

Kamarádka nemá fotografii.
| 29.12.2009 14:14

No tak jo, máme. Teď novej Catler. Má 15 bar tlak a to je pro správnou přípravu důležitý. Míň tlaku pěnu neudělá. Ale s mašinou je dost práce s přípravou a čištěním. Jednodušší ale zase dražší jsou mašiny na hotové kapsle. Příprava kafe se stala manželovým koníčkem, syny to taky baví a já na stroj kromě mytí ani nešáhnu, aby neřekli, že jsem jim ho rozbila, a nechám se hýčkat. Kafe u nás vařej chlapi.

Kamarádka nemá fotografii.
Kloa Poslat vzkaz | 29.12.2009 11:57

::kocka:: To opravdu nikdo nemáte doma espresso? ::kocka::::svaty::

Kamarádka nemá fotografii.
Kloa Poslat vzkaz | 22.12.2009 12:36

Díky za reakci ::ano-ano::
No právě, chci zjistit jestli to jde používat jako rozpustné kafe, to bych využila. Ale nechci to kafe zbytečně rozbalovat, jak jsem koukala v obchodě, nebylo nejlevnější, protože jak píšeš, nerozbalené se dá použít jako dárek ::usmev::

slona
slona Poslat vzkaz | 22.12.2009 12:32

Já se v kávě moc nevyznám, tak jsme si ten tvůj dotaz vyhledala:

“<b>Espresso</b> je <a title=„nápoj“ href=„http://cs.wikipedia.org/wiki/n%c3%a1poj“>nápoj</a> připravený v espresso <a title=„kávovar (stránka neexistuje)“ href=„http://cs.wikipedia.org/w/index.php?title=k%c3%a1vovar&amp;action=edit&amp;redlink=1“>kávovaru</a> z jemně namleté <a title=„káva“ href=„http://cs.wikipedia.org/wiki/k%c3%a1va“>kávy</a> a <a title=„voda“ href=„http://cs.wikipedia.org/wiki/voda“>vody</a>.

Káva se namele v <a title=„kávomlýnek (stránka neexistuje)“ href=„http://cs.wikipedia.org/w/index.php?title=k%c3%a1voml%c3%bdnek&amp;action=edit&amp;redlink=1“>kávomlýnku</a>, dávka (zpravidla 7 <a title=„gram“ href=„http://cs.wikipedia.org/wiki/gram“>gramů</a>) se dá do páky, vloží do kávovaru, který přes ní pod stálým <a title=„tlak“ href=„http://cs.wikipedia.org/wiki/tlak“>tlakem</a> kolem devíti <a title=„bar (jednotka)“ href=„http://cs.wikipedia.org/wiki/bar_%28jednotka%29“>barů</a> protéká vodu.

Pravé <i>italské espresso</i> vytéká 25 sekund a obsahuje 30 ml
vody. Na hladině je pěna barvy lískového oříšku silná cca 1–2 mm, i u
nás se udává její název crema. Tmavší barva pěny znamená příliš vysoký
tlak daný např. velkým manuálním stlačením kávy ve filtru a výsledkem
může být „přepálená“ chuť nápoje. V <a title=„česko“ href=„http://cs.wikipedia.org/wiki/%c4%8cesko“>České republice</a> se většinou pije espresso lungo, které je připravené také ze 7 <a title=„gram“ href=„http://cs.wikipedia.org/wiki/gram“>gramů</a> kávy, ale obsahuje více vody (80–200 ml). Existují nápoje s menším objemem vody, např. ristretto (cca 20 ml).“ 

Zdá se, že espresso se připravuje v kávovaru, ale vykašlala bych se na to a zkusila to po svém a nebo to taky někomu darovala ::vysmaty::

Kamarádka nemá fotografii.
Kloa Poslat vzkaz | 22.12.2009 11:18

Opravdu nikdo nevíte? ::kocka::

Kamarádka nemá fotografii.
Kloa Poslat vzkaz | 21.12.2009 14:26

Ahojte. Fajn, že je tady taková diskuze, alespoň nemusím kvůli svého dotazu zakládat novou ::souhlas::
Mám dotaz, možná hloupý ::stydlivka::  ale před časem jsem dostala espresso kávu. Doma ale espressovač nemáme, tak bych ráda věděla zda se dá takováto káva používat jako rozpustná nebo je opravdu jen pro strojovou přípravu? Děkuji.

1 2 3 4 .. 9 .. 18 .. 26 .. 34 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění