Diskuse: Saloos a bio Karite

Řadit:
5
Kamarádka nemá fotografii.
Martina | 12.12.2017 14:56

Ahoj holky nevim si rady a proto prosim o radu co poridit mamce na vanoce nejakou kosmetiku nebo tak? prosim o nejakou inspiraci dekuji :)

Babura Poslat vzkaz | 12.3.2010 09:00

Pleťové oleje jsou výborné. Přesto, že to je olej, tak se velmi rychle vstřebá a pleť nepůsobí mastně. Já používám pleťový jojobový bio olej i jako podkladovou bázi. Před měsícem jsem do své kosmetické řady přidala i eko bio krém s mastichovým olejem. Měl by být účinný i na moji cistlivou pleť. Tak uvidíme....

bosorka Poslat vzkaz | 2.3.2010 13:01

Ahoj zkušenosti s firmou Salus nemám ale používám Rakytníkový balzám od f. Topvet a ten mi plně vyhovuje. Na internetu jem si zjistila že Rakytník Řešetlákový je vlastně všelék - třeba já hodně trpím na opary na rtech a léčila jsem je vždy tak týden a teď s Rakytníkem tak čtyři dny. Tak čau a Rakytníku ZDAR::ano-ano::::smutny::

nadicek1 Poslat vzkaz | 19.2.2010 17:44

osobně žádnou jinou kosmetiku už víc jak rok nepoužívám, ale na obličej používám jen pleťový olej a pleťovou vodu a odličovací pleťový olej z řady saloos, balzám ať už rakytníkový nebo bambucké máslo apod. jsou hodně mastné, jako noční jej používat rozhodně můžeš, já si tím pravidelně mažu dekolt, krk i prsa a podle potřeby i obličej a ruce, ale jen na noc, na denní nošení i v zimě je opravdu moc mastný, ale vyzkoušej na noc a na den zkus podle tvého typu pleti olejíček (v zimě) a pleťovou vodu (v létě)

aalma Poslat vzkaz | 19.2.2010 15:43

Mate prosim nekdo zkusenost s bio Karite od firmy Saloos?Rada bych si koupila rakytnikovy balzam,ale nemam zadne zkusenosti.Lze ho pouzit i jako denni a nocni krem?Bojim se,jestli se pak nebudu moc lesknout.Mam velice citivou  plet se sklonem k dermatitidam ,ale zaroven problematickou a obevuji se nove vrasky.Pri pouzivani jakekoliv kosmetiky mi naskoci dermatitida,tak hledam prirodni reseni.Dekuji

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění