Diskuse: Hubneme do plavek!!!

Řadit:
3
Kamarádka nemá fotografii.
Kulometník | 31.3.2014 22:50

Hubnu od ledna 2014 s přípravkem Obethin, který mi doporučila kamarádka. Zatím 8 kg dole a jsem velmi spokojená. :) Neměla jsem ani hlad nebo chutě na sladké a nezdravé, což byl vždycky můj malý hřích...

Janiik Poslat vzkaz | 8.3.2010 11:09

Tak to mi káplo do noty. Teď si totiž neumím ani představit, že sundám kabát a zrovna jsem přemýšlela, co s tím::och::. Do plavek ani nedohlídnu...... Jdu tam zavolat::drsnak::

Bebs Poslat vzkaz | 8.3.2010 09:48

Nehubněte sami, hubněte s námi! Sestavíme Vám individuální plán na míru. Přidejte se k nám a hubněte kolektivně! Měření průběžných výsledků 1x měsíčně. Porovnávejte své výsledky s ostatními. Vyhrajte zajímavé ceny! <strong>Ceny:</strong>1. místo – Plavky v hodnotě 1000 Kč2. místo – Ošetření pleti v hodnotě 500 Kč3. místo – Krokoměr v hodnotě 300 Kč+ Dáreček pro každého účastníka, který soutěž dokončí.

Přihlaste se ihned a získejte náskok! Soutěž probíhá od 15. 3. do 15.6 2010.

Přihlaste se na: <strong>776 075 584</strong>

<strong>Podmínky soutěže: </strong> Věk nad 18 let. Ochota 1x měsíčně se zvážit a změřit na Praze 5 (Anděl). Projít vstupní tělesnou analýzou. Dodržovat navržený programKdo do toho se mnou půjde? Příjde mi to zajímavý a konečně jako pořádná motivace..

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění