Diskuse: HA V JINÝ DEN

   
Řadit:
2
příspěvků
Správce: smiley
Kamarádka nemá fotografii.
smiley Poslat vzkaz | 13.3.2010 17:20

Ahoj, dřív mi byla doporučena tříměsíční pauza a tak jsem na tři měsíce vysadila a začala zase brát za tři měsíce bez ohledu na menstruaci. Jenom jsem se do prvního cyklu chránila i jinak. Teď jsem ji zase přestala brát a chci znovu začít. Zeptala jsem se jenom tak setřičky u gynekologa, jestli je opravdu důležité vzít si to ten první den menstruace a bylo mi řečeno, že je to sakra důležité. Že pokud si to nevezmeš první den, rozhodíš si celý cyklus, prý tam xkrát zastavovali měsíční krvácení atd.::drsnak:: Taky mám hodně nepravidelnou menstruaci, což jsem jí řekla, že budu muset čekat třeba tři měsíce. Tak mi řekla, že mám počkat dva měsíce, pokud stále nepřijde, tak mám přijít a když zjistí, že nejsem těhotná, tak mi menstruaci vyvolají injekcí. Každopádně mě hodně odrazovala od toho vzít si ji, kdy chci.
Na druhou stranu, předtím se mi nic nestalo, normálně jsem to dostala, když jsem ji vysadila. Ale teď bych to už nezkoušela...

Kamarádka nemá fotografii.
zabule Poslat vzkaz | 12.3.2010 11:02

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat jestli bude velký problém,když začnu antikoncepci Minisiston užívat jiný den,než jak je uvedeno v letáku?Třeba až osmý den po začátku menstruace.je mi jasné že účinek nebude do dalšího cyklu stoprocentní,ale jen by mě to zajímalo.V tom letáčku totiž píšou jen ten první den a jelikož mam nepravidelnou menstruaci,tak nemůžu s určitostí říct,který den je vlastně první.Za odpověd děkuji.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění