Diskuse: Stresová inkontinence

   
Řadit:
8
příspěvků
Správce: lontra
Kamarádka nemá fotografii.
thuptichova | 19.1.2016 15:38

Dobrý den, jsem studentkou 3.ročníku Fakulty zdravotnických studií oboru porodní asistentka a chtěla bych Vás poprosit o vyplnění následujícího dotazníku. Dotazník je určen pro ženy trpící močovou inkontinencí. Děkuji! :-) http://www.survio.com/survey/d/M3W0F9V8L4P4E6M4T

Kamarádka nemá fotografii.
Nikoleta | 29.1.2015 20:35

Dobrý den, jsem fyzioterapeut a zabývám se problematikou inkontinence v diplomové práci. Mohla bych Vás požádat o vyplnění krátkého 5min. dotazníku? Stačí kliknout na webový odkaz. Předem vám děkuji za ochotu a spolupráci.

http://goo.gl/forms/9emwCAfamU

Kamarádka nemá fotografii.
Nikoleta | 29.1.2015 20:34

TO Malebi: Dobrý den, jsem fyzioterapeut a zabývám se problematikou inkontinence v diplomové práci. Mohla bych Vás požádat o vyplnění krátkého 5min. dotazníku? Stačí kliknout nebo zkopírovat webový odkaz. Předem vám děkuji za ochotu a spolupráci.

http://goo.gl/forms/9emwCAfamU

Kamarádka nemá fotografii.
Malebi | 13.1.2015 10:27

Dobrý mix extraktů z bylinek je Incovenal s výtažky ze lnu, dýně a přesličky, jestli mohu hovořit ze své zkušenosti. A samozřejmě cvičení. Oboje pomáhá na posílení pánevního dna.

Kamarádka nemá fotografii.
Karolina | 6.8.2014 14:43

no na inkontinenci doporucuji IVE inkontin,ale to jsou me zkusenosti, jsem s nim spokojena,protoze mi zastavil hned v počátcích problému a snazim se ted i cvicit kagelovy cviky.

Kamarádka nemá fotografii.
lontra Poslat vzkaz | 9.3.2010 16:02

Zdravím Viktorky-a mám dotaz-najde se některá,která podstoupila zákrok - operativní vložení TVT pásky ? Četla jsem o tom,zaujalo mě to,ráda bych se o tom dozvěděla víc od někoho,kdo tím prošel.Pokud byste se některá se mnou chtěla podělit o zkušenost (i do soukromé schránky),strašně moc děkuju.

Kamarádka nemá fotografii.
| 16.10.2008 12:13

A to je dost divné, jestli není jasné, jestli jde o inkontinenci nebo o výtok! Stresový výtok?

Jinak klas. stresovou inkontinenci mám taky, ona ta moč. trubice u řem je už tak krátká, že jakýkoliv tlak ji lehce vyprázdní. Po porodech je to samozřejmě ještě větší průser. Když nepomohla operace, tak si tedy neumím představit co by mohlo zabrat.
Předpokládám, že klasické posilování pánevního dna-cviky-jste zkoušeli před operací jako první možnost...

Kamarádka nemá fotografii.
hasna Poslat vzkaz | 16.10.2008 11:46

Zdravím. Již nějakou dobu mi byla diagnostikována stresová inkontinence. Jednu operaci už mám dokonce za sebou. Zatím ale žádný výsledek nepřinesla (pro informaci, bude mi 40). Dokonce poslední verze je taková, že to není inkontinence, ale poševní sekret. Máte někdo podobnou zkušenost? Prosím o názor. Děkuji. H.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění