Diskuse: krátká výdrž patrnera

Řadit:
30
Kamarádka nemá fotografii.
Nestastnik | 5.1.2018 12:43

TO marty1188: Prosím o zaslání taky PDF děkuji.
nestastnik04@seznam.cz

Taj | 14.11.2011 21:54

Mohl bych též poprosit o zaslání knihy v PDF na email cenda.18@gmail.com
děkuji :-)

jaja2 Poslat vzkaz | 2.3.2010 19:54

Děkuji za příspěvky a rady, dlouhodobě jsem byla mimo a až teď jsem si přečetla co jste tu všechno napsali. Díky hlavně za tu knihu, určitě to s partnerem prostudujeme:-)

Adik Poslat vzkaz | 15.11.2009 01:05

Když jsem si knížu stáhla, hned jsem začala číst. Bylo to celkem zajímavé, i když s tímhle žádné problémy nemáme. A tak jsem si jednou řekla, že o tom sdělím příteli. Začla jsem opatrně, aby si nemyslel, že na něm něco hodlám měnit... že teda jestli ví, že i chlapi můžou mít víc orgasmů za sebou a že to je dokonce dokázáno věděcky. A on se na mě naprosto nevzrušeně podíval a řekl: „To je starý...“ Tak jsem se konečně díky téhlě knížky dozvěděla, že několikanásobný orgasmus má celkem často. ::vysmaty:: Prý mu na tom nikdy nepřišlo nic divného ::vysmaty:: Paráda. Tak já tuhle knížku číst nemusím...

Adik Poslat vzkaz | 18.10.2009 16:01

Tomu říkám řešení ::tleskajici:: Děkujeme.

Seth Poslat vzkaz | 17.10.2009 22:19

Dámy, knihu v .pdf formátu si můžete samy stáhnout tady:
<a href=„http://uloz.to/1714042/jak-se-milovat-celou-noc.pdf“>http://uloz.to/1714042/jak-se-milovat-celou-noc.pdf</a>

ferdik Poslat vzkaz | 17.10.2009 13:59

ahoj marty moc prosim o zaslání teto knížky v elektr.podobě.mám podobný problém a hledám řešení.děkuju

ferdik Poslat vzkaz | 17.10.2009 13:59

ahoj marty moc prosim o zaslání teto knížky v elektr.podobě.mám podobný problém a hledám řešení.děkuju

Adik Poslat vzkaz | 14.10.2009 18:04

Ahoj, pošlete mi to taky prosím někdo, jestli máte to PDFko... ::vyplazeny-jazyk::
bublinus.ciliatus@seznam.cz

Budu vděčná!!!

Jinak myslím, že tvá manželka je v pohodě. Holt, některá jsme náruživější, některé stačí jedno číslo za den/týden/... ::chlacholici::

mirda Poslat vzkaz | 26.9.2009 22:45

mám problem..manželka nechce sex vic krat denne,,ja jo i lizani odmita,,jste taky takove,nebo jen ona,,potřebuji poradit,,děkuji,.

sundavil Poslat vzkaz | 25.9.2009 19:46

Prosím mohl by mi také někdo přeposlat pdf. o kterém se zde bavíte? Náhodou jsem narazila na tuto diskuzi a toto téma je u mého partnera aktuální :-) Email: sundavil@seznam.cz
moc Vám děkuji

darling11 Poslat vzkaz | 3.9.2009 09:22

já bych taky ráda pdf  děkuji moc   darling.v@seznam.cz

lolka Poslat vzkaz | 3.9.2009 08:48

Ahoj Marty, kniha je už prakticky přečtená::vysmaty::. A musím uznat, že jsem něco z toho zkoušela i na sebe, třeba své tělo taky neznám tak dokonale, abych si milování užila více. Přítel si knihu čte právě teď, tak uvidíme. Ale v milování je dokonalý, jen on není spokojený, tak proto jsem mu to poslala. Kdybych pocítila změnu, určitě se ozvu.::kvetina::

marty1188 Poslat vzkaz | 31.8.2009 16:28

určitě na Vás děvčata nekašlu,  myslem jsem si že už sem to poslal , tak  jsem to zkontroloval a našel jsem to v rozepsanech emailech tak to napravuji a hned odesílám a doufám , že vám to v pořádku dojde.   Jo a zkuste třeba časem napsat nějakou reakci (jesti se to osvědčí)
marty

lolka Poslat vzkaz | 29.8.2009 13:50

...na nás, děvčata, kašle.

Já prosila o PDF už dávno a nic neposlal, pokud to někdo od něj obdžíte, předejte to, prosím, i nám ostatním.

No, snad mu nekřivdím a je vpořádku, když se tak dlouho neozývá.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění