Diskuse: ekologická aviváž

Řadit:
24
Kamarádka nemá fotografii.

TO michaelanavrc@post.cz: ano mam, vyzkousela jsem ji a jsem moc spokojena :))))

u nas taky vyhravaji bio avivaze a gely a jsem moc spokojena :-)

Pavla | 13.11.2015 22:13

Aviváže moc nepoužívám, většinou výjimečně. Ale prací prášky a gely ekologické, ty u nás doma vedou.. :)

Miladka | 18.7.2014 13:25

TO Nick:

Dedra je pěkně draha. Lepší je Winnis od Madel. Mám vyzkoušené - je to bomba.

Nick | 30.7.2012 22:18

http://www.dedra-obchod.cz/prani.html ekologické aviváže zde ! :-)

renaat Poslat vzkaz | 1.3.2010 07:36

nějak nejdou vkládat odkazy::nastvany2::je to na www.biomamka.cz, článek Praní prádla...

renaat Poslat vzkaz | 1.3.2010 07:33

já taky aviváž nepoužívám vůbec
koukněte na tenhle článek

Tatu
Tatu Poslat vzkaz | 11.1.2010 15:23

Nejekologištější aviváž je žádná aviváž. Nikdo ji nemusí vyrobit, nikdo ji nedopravuje, není vypuštěna do odpadu a nevznikne odpad z jejího obalu. A tak je to skoro se vším. Jsou věci zbytné a věci nezbytné a i ty se dají dělat šetrně a s rozumem. Ale omezovat svou spotřebu a myslet na přírodu většinou začne jen někdo z těch,co už zažili blahobyt a kdo si všiml toho obrovského plýtvání. Jak se říká, hladový sytému nevěří. Pokud to někdo myslí s ochranou přírody vážně, musí mu být jedno, že prádlo není nadýchané jako peříčko. T

hanah Poslat vzkaz | 7.1.2010 22:10

dávám občas ocet , dělali to i naše babičky skuste to

Radulis Poslat vzkaz | 4.10.2009 09:45

Dobrý den, chtěl bych se vyjádřit k dotazu na ekologickou aviváž. Zkoušeli jsme se ženou Ecover, ale moc nám to prádlo nevonělo a ani to moc nepralo. Zkoušeli jsme i kaštany, to také nebylo ono. Ale nyní jsem velice spokojen s avivážemi a vůbec s prostředky péče o domácnost. Jde o českou firmu, vyrábějící ekologické prostředky. A ještě si u toho přivydělám tak pět tisíc měsíčně. Kdo by chtěl větší podrobnosti o výrobcích či přivýdělku, rád zodpovím všechny dotazy. Kontakt: jan_belina@klikni.cz

www.eurona.cz

vakandi Poslat vzkaz | 16.6.2009 09:56

Ahoj, koukni <a href=„http://www.dedra.cz/“>www.dedra.cz</a> ::kocka::

Lupinka Poslat vzkaz | 14.1.2009 14:11

Já používám Ecover - skoro všechny přípravky a jsem spokojená. Koupit ho lze skoro ve všech obchodech s biopotravinami (např. Country Life, Albio...). Zajímavé počtení na téma: <a href=„http://www.tvujdum.cz/tipy-triky/nove-i-tradicni-ekologicke-cistici-prostredky.aspx“>„Eko čistící prostředky: účinný, ale šetrný úklid“</a>

Kutzik Poslat vzkaz | 12.5.2008 18:08

koupila jsem si přes internet mýdlové ořechy Bio Santos.
Jsem s nima spokojená. Prádlo je čisté. Je fakt, že jsem prala prádlo zašpiněné „normálně“, tzn.běžným nošením. Ne zašpinění třeba od trávy nebo krve, to nevim jestli by se taky vypralo.
Začala jsem na ložním prádle a záclonách  pak jsem prala i ostatní věci a je to fajn ::souhlas::.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění