Diskuse: dobrý kadeřník, kadeřnice Praha 4

Řadit:
11
Kamarádka nemá fotografii.

tak kde teda to jde? :D každý říká něco jiného a já pak nevím co a jak :D a kde mi nbylo doporučeno tak velká doba na čekání :/ a to taky není dobré...

v praze je tolik kadeřníků a kadeřnic... ale je pravda že jen někteří jsou opravodé špičky.. to se musí nechat. já chodím pravidelně ke svému a nemůžu si na nic stěžovat :D :D

zdravím vás tady, taky bych ráda nějakého dobrého a dost kvalitního kadeřníka nebo kadeřnici v Praze... měla jsem super kadeřnici, ale ona se odstěhovala a já prostě nevím kam mám jít. Možná to zní šíleně, ale prostě mi na hlavě záleží...

Holky tak jsem zaslechla že se připravuje test kadeřnických salonů... mají se specializovat na prodlužko, tak snad s clamp e můžeme brzo těšit na hodnocení :)

TO Patrika: A nevíš, jak dobře prodlužují vlasy? četla jsem pouze, že pškně stříhají a barví. díky

Co čtu na diskuzích, tak jsou prý šikovní na prodlužko vlasů? Patriko, nemáš s tím zkušenost? Já si je chci nechat na léto prodloužit, tak hledám kadeřnici, která je šikovná...

Patrika | 17.6.2015 14:43

chodím ke kadeřnici do salonu Lucie Vondráčkové - Praha3. Vždy jsem byla od kadeřnice trochu naštvana a nespokojená. Na doporučení známé jsem je zkusila a už jsem u nich zůstala.

Nikca | 14.5.2015 21:56

Ahoj holky,dnes pres celou Prahu do Modran do PinkLady salonu a super :). Mohu doporucit i ceny jsou prijemne ;-)

Marta | 2.3.2015 19:38

Absolutne nedoporučuji kadeřnictví Styll 5 . května. Bohužel paní kadeřnice neumí absolutně stříhat. Takové „zuby“,které mi na vlasech vytvořila,bych nepřála nikomu. Měla jsem delší vlasy,ted je mám ke krku. Když jsem zašla na radu k jiné kadeřnici,zda by to šlo opravit,řekla mi,ze bych šla nakrátko. Takže tam uz nikdy!!!! :-@

Jana | 10.11.2014 10:51

Ahoj, máte někdo zkušenosti z kadeřnictvím Franc Provost na Chodově? Díky za odpovědi.

ivetaj Poslat vzkaz | 23.2.2010 09:57

Ahoj prosím o radu, znáte nějakého dobrého kadeřníka nebo kadeřnici, která stříhá za rozumné ceny ?  Máte někdo zkušenosti s  kadeřnicí Markétou Hanzalovou, nebo Žanetou Machovou ? Děkuji

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění