Diskuse: Vynechání menstruace

1 2 3 4 .. 6 7 Další »

Řadit:
97
Kamarádka nemá fotografii.
... | 13.9.2017 15:33

TO Anonym: Mám to úplně stejně az na to ze je mi 13 a pozitri jdu na 13 ti letoun prohlídku

Anonym1 | 24.1.2017 18:13

TO Anonym: taky jsem to nedostala už 3 měsíce a nevím co dělat :(

juie | 29.10.2016 11:03

TO Anonym: zaki sem nedoatala

Varcoolka | 2.8.2016 16:51

Dobrý den. Je to 10 dní co jsem nedostala menstruaci. Co mám dělat??

Anonym | 26.4.2016 16:31

Ahoj, je mi 15 let a třetí menstruace se nedostavila už čtvrtý měsíc =-O Je to normální?

Firnkl | 18.2.2016 08:53

Ahojte ,24.12.15 jsem dostala svou první menstruaci ale další měsíc se už neobjevila ,mám bílí a žlutý výtok na kalhotách a to poměrně často,chci se zeptát proč už jsem menses nedostala a co znáména ten výtok,moc prosím je mi 13 a je mi to nepříjemné ,děkuji za každou odpověd

Anonym | 2.1.2016 12:33

Zdravim. Je mi 16 a zatim jsem mela vzdy chraneny sex. Pritel mel vzdy kondom a je si jisty, ze nepraskl. Spala jsem s nim naposledy cca pred 3-4mesici (uz s nim nechodim) a ted se nedostavila ms.. Mela jsem to dostat 29 a uz je 2 a furt nic.. V podbrisku mne poboliva jako bych ms mela ale nemam.. Ani nespinim. Prsa mam bolava a natelka tez jako kd z to mam dostat. Nema nekdo nejakiu radu? Je hodne nepravdepodobny ze bych byla tehotna, kd z jsem s nim spala jen 4 a s nikym jinym ne a vzdy mel ochranu.. Diky za rady.

Anonymka | 21.9.2015 14:18

Ahoj všichni chtěla bych se zeptat zda nemáte podobnou zkušenost před rokem 2.7. Jsem podstoupila kyretáž u 8tt přestalo srdicko fungovat. Nyní jsem dva měsíce bez menstruace prsa boli žádný jiný problém mimo únavy nepocituji.V srpnu jsem byla u dr ze se nedostavila MS řekl mi ze je to normální a poslal me domu test jsem si dělala a negativní. Dnes je to 34den od poslední menstruace test sem si znovu nedělala přijde mi to už zbytecne ale zajímalo by mě co se děje. Popřípadě nemel by to dr více řešit? Děkuji Všem kteří našli chvilku a odpověděli mi.

Nela | 9.9.2015 04:10

Ahojky holky potrebuju radu. Minulej
Mesic sem menstruaci dostala 3. Teďje novej mesic a jasem to nedostala. Tehotensky testy sem si delala ale ty visly ze tehotna nejsem tohle semi stalo poprve myslite ze bych mohla byt opozdena stresy nemam dekuji za jakou koliv odpověď :-\

Terra | 5.4.2015 10:39

Dobrý den.Je mě 32 let.Mám nepravidelnou menzes.Ted jsem ji nedostala již 2měsíc.Těhotenský test je negativní :-( Mám nafouklé břicho a pocity na zvracení,bolesti v podbříšku,jako kdyby měla menzes dorazit,ale zatím nic.Jsem unavena a někdy i podrážděná.Prsa mám trošku nateklá a malinko citlivá.Je možné,že jsem jich v přechodu?Kamarádky mě s tím pořád straši.Děkuji za radu.

Marketa6 | 30.3.2015 17:32

Dobrý den, minulý měsíc sem si neudělala pauzu a začla brát další platíčko s tím, že si v tom druhém platíčku vezmu jen 19 tabletek a tím si posunu mestruaci o dva dny dříve.. četla jsem někde v diskuzi, že to druhý platíčko můžu přerušit, jak budu potřebovat.. a dneska sem měla dostat ms ale stále nic.. vím, že to ještě nic neznamená ale nevím jestli jsem to udělala vůbec dobře.. Děkuji za odpověď

anonym :/ | 11.3.2015 21:11

Ahoj mám to úplně stejné!! :o Ke gynekologovi nejdu a těhotná nejsem ani antikoncepce neberu nic ! :o a nevím si s tím rady kamarádka to.neměla 3 měsíce ale měla známou, která jí dala homeopata a o pár týdnů je dostala a teďka už je v pohodě... chtěla bych to taky zkusit jestli mi to zabere ... :/ máte někdo zkušenosti? :o (všichni pořád rádi doktory doktory ale přece musí být i jiné řešení!!!! :-\

mixy326 | 21.1.2015 23:00

Ahoj. Je mi 14 let a moje menstruace se nedostavuje už druhý měsíc. Předtím jsem ji měla každý nebo ob jeden měsíc ale teď je to nejdele. Sexuální styk jsem samozrejme neměla a tak vůbec nevím co se to se mnou děje a mám z toho strach. Prosím poradte mi.

nikita | 27.7.2014 22:43

chtela sem se zeptat uz dva mesice sem nedostala menstruaci a porad me boli bricho ale tehotna nejsem co to muze byt dekuji

Anonym | 12.4.2014 10:20

Ahoj je mi 15 a měla jsem normálně menstruaci ale ted jsem jí nedostala už 2 měsíce a 3 dny tak co mám dělat?

1 2 3 4 .. 6 7 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění