Diskuse: Zelené potraviny

Řadit:
2
Kamarádka nemá fotografii.
Radka | 27.4.2013 10:55

Ahoj, kupovat zelené potraviny za 1390 Kč, to je docela dost. Firma od které odebírám já, má chlorellu od GW za 1350Kč. Já osobně užívám chlorellu pyrenoidosu, která stojí 850 Kč a co se týká účinků, tak mezi nima nevidím sebemenší rozdíl, vlastně jsem se ještě nesetkala s nikým, kdo by nějaké rozdíly poznal. Díky chlorelle se mi žije zase o něco lépe, jelikož mě zbavila problémů s trávením a dokonce i s vypadáváním vlasů. Kdyby měl někdo zajáme, tak na adrese http://www.zelene-zdravicko.cz/, je toho spousta k přečtení.

Kamarádka nemá fotografii.
Algeta Poslat vzkaz | 21.2.2010 14:04

undefinedundefinedundefined
<!-- /* Font Definitions */ @font-face {font-family:„Cambria Math“; panose-1:2 4 5 3 5 4 6 3 2 4; mso-font-charset:1; mso-generic-font-family:roman; mso-font-format:other; mso-font-pitch:variable; mso-font-signature:0 0 0 0 0 0;}
@font-face {font-family:Calibri; panose-1:2 15 5 2 2 2 4 3 2 4; mso-font-charset:238; mso-generic-font-family:swiss; mso-font-pitch:variable; mso-font-signature:-1610611985 1073750139 0 0 159 0;} /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-unhide:no; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:““; margin-top:0cm; margin-right:0cm; margin-bottom:10.0pt; margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:„Calibri“,“sans-serif“; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:Calibri; mso-fareast-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:„Times New Roman“; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;}
.MsoChpDefault {mso-style-type:export-only; mso-default-props:yes; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:Calibri; mso-fareast-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:„Times New Roman“; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;}
.MsoPapDefault {mso-style-type:export-only; margin-bottom:10.0pt; line-height:115%;}
@page Section1 {size:612.0pt 792.0pt; margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;}
div.Section1 {page:Section1;}
-->
undefined

Hezký den,

ráda bych vám nabídla produkty od firmy
GREEN WAYS INTERNATIONAL. Zelené potraviny mě nadchly a chci je šířit mezi
lidi, protože skutečně pomáhají.

Na této adrese
http://www.green-ways.com/ se můžete podívat na film, poslechnout zvukové
nahrávky a také počíst plno zajímavých informací.

Pokud budete mít nějaký dotaz, tak se
klidně zeptejte. Ráda ho zodpovím.

Jsem partnerkou GW, a proto vám také
můžu prodat zelené potraviny po osobní konzultaci (v blízkosti Hranic, OL kraj)
za cenu 1390 Kč za jedno balení.

Přeji vám hezký den a rychlé vyléčení od
všech zlých nemocí.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění