Diskuse: ekzémy,lupenka, vyrážky..

Řadit:
25
Kamarádka nemá fotografii.
Wendy | 26.5.2015 20:54

Mě zaceluje ikdyž mi praskne kůže, když ji mám suchou nebo i na puchýř, kde mi slezla kůže, tak byl zahojený za poloviční dobu.

Lupina | 23.5.2015 22:51

Pro Wendy: Já mám problémy s kůží už hodně let. Trápí mě její popraskání, které je až „do masa“. Zatím jsem zkoušela samé výrobky s chemií ten přírodní zázrak je fakt dokáže zacelit i prasklé rány?

Anonym | 17.5.2015 20:19

Já používám také přírodní produkty, už nám mnohokrát pomohly.

Wendy | 16.5.2015 14:15

Doma jsme vsadili na bio kosmetiku od Havlíka, konktrétně přírodní zázrak, když je problém s kůží nebo vyrážka. Nádherně kůži promastí, a zacelil i popraskané rány na kůži.

Dorka | 11.8.2014 14:10

Je fakt, že lupénku nevyléčí žádný krém, ani žádná kosmetika, ale hodně lidí si neuvědomuje, že může aspoň zmírnit příznaky nemoci a pak tolik netrpí. Já na lupénku používám konopnou kosmetiku z firmy Cannaderm, mají řadu přímo na lupénku a ekzémy a ta je super. Pomáhá, vyživuje, zvláčňuje, nemůžu si jí vynachválit. :-)

Verca | 28.12.2012 14:46

Také používám pomádu tepezcohuite-pomáhá mi na ekzém na rukou, který je nejhorší v zimě. Koupila jsem si ji na tepezcohuite.cz-mohu jen doporučit-rychlá komunikace a seriózní jednání :-)

Calz Poslat vzkaz | 7.2.2010 21:48

Lupénky ani ekzému se člověk nikdy úplně nezbaví. Pouze se na nějakou dobu může stáhnout do pozadí a tam tiše čekat na svou příležitost.....

Kdyby byly takový zázračný léky, že se po nich za měsíc a půl člověk zbaví lupénky nebo ekzému tak jsou úplným hitem.

Já jsem se teď vrátila z lázní Smrdáky a můžu říct, že lidí potýkajících se celoživotně s ekzémem nebo lepénkou je tam hodně a ještě nikdo z nich na žádnej zázrak nenarazil.

Divím se lidem,že podobným šarlatánům věří....

Calz Poslat vzkaz | 7.2.2010 21:48

Lupénky ani ekzému se člověk nikdy úplně nezbaví. Pouze se na nějakou dobu může stáhnout do pozadí a tam tiše čekat na svou příležitost.....

Kdyby byly takový zázračný léky, že se po nich za měsíc a půl člověk zbaví lupénky nebo ekzému tak jsou úplným hitem.

Já jsem se teď vrátila z lázní Smrdáky a můžu říct, že lidí potýkajících se celoživotně s ekzémem nebo lepénkou je tam hodně a ještě nikdo z nich na žádnej zázrak nenarazil.

Divím se lidem,že podobným šarlatánům věří....

petrasan Poslat vzkaz | 14.4.2008 11:15

Ještě jsem zapomněla dodat, „vyhoďte“ veškerou tvrdou chemii, protože ta nic neléčí a změňte také většinou čistící prostředky a prací prášky. To co se nachází v drogeriích a tak „báječně“ to pere, je pěkný sajrajt a vaší kůži to zrovna moc neodlehčí. Již před 3 lety jsem i kvůli synovi přesedlala na Sonett a existují určitě i jiné výborné prací a čisticí prostředky. Mám vyzkoušený Sonett, Sodasan, Ecover.

petrasan Poslat vzkaz | 14.4.2008 11:11

Detoxikace jater je hodně náročná, ale je možná, ovšem měla bys předtím „vyčistit“ i jiné orgány - střeva, ledviny..., mám doma takovou literaturu (Malachov), doufám , že jsem si to jméno zapamatovala dobře, je to léčitel, který v několika knihách popisuje očistu celého organismu včetně hladovky a urinoterapie, vím, že se možná zděsíš, ale já jsem leccos od něj vyzkoušela i s tou močí a ono to funguje, teda ještě jsem se neodhodlala k tomu ji pít, ale na sebe ji můžeš aplikovat. Ne nadarmo říkala babička, když si něco odřeš apod., načůrej si na to, ono to totiž dezinfikuje a napomáhá hojení. Ale to bychom tu mohly otevřít další diskuzi. Každopádně knihy v Pze prodávají v knihkupectví Dobra v Celetné ul., je to takový duchařský koutek, ale já tam chodím pro literaturu o rostlinách, joze a např. makrobiotice. Pak je samozřejmě zásadní co jíš a v neposlední řadě si můžeš hodně pomoct i lymfomasáží, ale ta se zrovna nebude týkat jater. Dámy , co jsem tu četla o těch ekzémech, synovi pomohlo konopí a mně lymfomasáž, konopí a čištění organismu. Kůže je povrchový orgán, který odráží vše , co se odehrává uvnitř. Takže se začněte zabývat spíše vnitřkem, mastičky to nevyřeší. ::kvetina::
Chce to vyčistit organismus, změnit většinou stravovací návyky a samotné potraviny , přejít na bylinky. Stále tu propaguju lymfomasáže, ale vyzkoušejte, abyste poznaly, jak skvělá a zásadní věc to je, zvláště jedná-li se o kůži.

dasad Poslat vzkaz | 7.4.2008 09:16

male se objevil eksem, a jelikoz jsem ji nechtela masti s kortikoidama, zkousela jsem vsechno mozne. Mastit, mastit a mastit a nakonec jsme zustaly u kosmetiky Dove, na koupani pouzivam kremovou tabletu a pak mazem dove vyzivny krem, muzu doporucit 

Lidusa Poslat vzkaz | 17.3.2008 17:47

Ostropestřec mariánský, je skvělí na pročištění jater. Dá se sehnat jako čaj v lékárnách.

wilandra Poslat vzkaz | 16.3.2008 22:39

Aloha lidičky nevíte někdo jak se provádí detoxikace jater? Nechci si ale kupovat nějaké předražené výrobky. To kvuli mému příšernému ekzému.

Safira Poslat vzkaz | 12.3.2008 15:28

Díky moc za rady, určitě si o tom zjistím více. Fakt děkuju :) ::souhlas::

Safira Poslat vzkaz | 11.3.2008 11:24

Aha... Zní to zajímavě :) No já jsem teď v Praze, ale občas i v Havířově.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění