Diskuse: Zápach v ledničce

Řadit:
6
Kamarádka nemá fotografii.
Iveta77 Poslat vzkaz | 2.12.2008 19:13

Ahojky,já mám zase vyskoušený,do misky nasypaný kafe::souhlas::,pohltí to zápach z ledničky,ale jinak je dobré,vše si dávat do doz,kor více aromatické jídlo...::smutny::

LUCY Poslat vzkaz | 9.11.2008 11:47

Ahoj, já mám vyzkoušené, když vysypu do malé mističky kypřící prášek a nechám v koutku ledničky. Musím říct, že to pomáhá. ::ano-ano::

Lilimi Poslat vzkaz | 8.11.2008 13:15

děkuju moc za rady vyzkouším..jinak nejsem zas taková hospodyňka že bych tam měla zkažene věci dala jsem tam třeba špenát a česnek šel v ledničce citit ještě týden

laaria Poslat vzkaz | 8.11.2008 09:44

Ahoj, vím co máš na mysli. Já jsem koupila v drogerii lapač zápachu přímo do lednice. Je to černý obdélník (jakoby filtr nebo tak něco), to umístíš kamkoliv do lednice a pachy to pohltí. Je to fakt výborné, po zápachu ani stopa. Stálo to asi 30 kč. Myslím že na obalu psali že vydrží 3 měsíce. A jinak mám taky odzkoušené nalít do mističky trochu octa a dát do lednice. Má stejnou funkci jako ten filtr... :-) vyzkoušej

Kloa Poslat vzkaz | 7.11.2008 22:14

Co vím, tak existují do ledniček takové pohlcovače zápachů. Vypadá to jako lapač na mravence nebo voňky do auta ::usmev::  Ale nemám s tím osobně zkušenosti. Se zápachem v ledničce (pokud ho nezpůsobuje něco zkaženého) jsem se nesetkala. Stará lednička nám ty problémy nedělala a nová má jakousi antibakteriální funkci a kdo ví co všechno, že to ty pachy filtruje.
Zkus se když tak poptat i u prodejců ledniček. 

Lilimi Poslat vzkaz | 7.11.2008 21:41

Přátelé jsem mladá koza která začala bydlet sama a má problém s tím že jí pořád nějakým jídlem zapáchá...umývám jí celkem pravidelně, ale zápach stále zůstává...máte nějaké tipy? předem děkuji::chlacholici::

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění