Diskuse: DEPRESE

   
Řadit:
33
příspěvků
Správce: donny0007
Kamarádka nemá fotografii.

Pozor nesmis si plest konopí a marihuanu. Technicke konopi neobsahuje THC tudiž není navykove a ani nemá tudiž omamné učinky. Obsahuje naopak hodně cannabidiolu, který ti pomaha s velkou škalou zdravotnich problemu :)

Kamarádka nemá fotografii.

Asi to bude nějak upravené…

Kamarádka nemá fotografii.

Jak to vždyt marihuana ma přece omamne učinky přece!

Kamarádka nemá fotografii.

Jo kapky nebo nějaka naplň do inhalatoru z technickeho konopi by ti mohlo navodit klid a zbavit tě stavu uzkosti. Přitom se nemusiš bát protože se nezhuliš jak paprika, takže budeš moct normalně fungovat.

Kamarádka nemá fotografii.

Ahoj občas mívám takové vykyvy nalad a sklony k depresím. Na internetu jsem našel že na depresi a zklidnění psychiky je pry dobře konopi.. Ja nevim co si o tom myslíte?

Kamarádka nemá fotografii.
veris Poslat vzkaz | 30.11.2008 18:56

  No není to ještě úplně OK. Jsou dny kdy spím líp a dny kdy jsem ráno opět jako mrtvolka....tak musím doufat v lepší dny... díky za příspěvek...a  ahoj...

Kamarádka nemá fotografii.
loja Poslat vzkaz | 30.11.2008 16:52

Tak jenom náhodou jsem zabruslila až sem a jedním dechem to vše přečetla. Taky sem patřím. K Tritticu, Veris taky jsem ho dostala na spánek, který byl přerušovaný. Po něm spím jako kotě. Dobře se mi usíná a spím v kuse asi pět hodin bez toho, že by mne něco rušilo. Ale pak pokračuji samozřejmě dál a ráno se probouzím zcela čerstvá. A co Tobě , už zabírá? Je to zároveň i AD. Buď ráda, že Ti léky tak rychle zabraly. Většinou, když je Ti asi 1/2 roku dobře, tak se léky i začínají pak snižovat. Měj se

Kamarádka nemá fotografii.
veris Poslat vzkaz | 9.11.2008 10:36

Tak to s Tebou plně souhlasím!!!! Než jsem si tady začala vylévat své srdíčko,tak by mě ani nenapadlo,že se jen tak někomu úplně cizímu svěřím...no holt z očí do očí do nejde tak snadno jak to jen tak někam „napsat“ a jen díky tomu jsem vlastně šla k psychiatričce...za což jsem nesmírně vděčná!!!  A jsem moc ráda,že si semnou píšeš!!!

 

<img alt=„obrázky a animace a gify“ src=„http://images.paraorkut.com/img/lide/frantazie_436734997_091.jpg“ />

<strong>Pro umístění obrázku na vaše stránky použijte tento kód obrázku:</strong>

Kamarádka nemá fotografii.
| 8.11.2008 14:29

Věk není vůbec podstatný.
Jsem starší, ale jen o pár let.  Bude mi 35. Ale až příští rok. ::smich::
Ale kdybych měla 75, tak to na věci nic nemění.
Na webu je to  jiné, než ve skutečnosti.
Internet ukazuje často nitro víc, než si myslíme. Někteří lidé si více dovolí, co by si v reálu nedovolili. I o intimnostech se píše pod nickem jaksi snadněji, než když stojíme druhému tváří v tvář.

Kamarádka nemá fotografii.
veris Poslat vzkaz | 8.11.2008 13:54

jé,to jsem nevěděla....to bylo jen ze slušnosti...neboť jsi určitě  starší... věkem::usmev:: Tak to je dobře,že to  vím... tak teď teda jeden obrázek jen spešl pro Tebe!!! ....

    

<img alt=„obrázky a animace a gify“ src=„http://i234.photobucket.com/albums/ee252/augp/brazil/107.gif“ />

<strong>Pro umístění obrázku na vaše stránky použijte tento kód obrázku:</strong>

Kamarádka nemá fotografii.
| 8.11.2008 12:49

hezký Amorek...::souhlas::

jen maličkost-na tomto webu si všichni Tykáme, myslela jsem že je to samozřejmost, tak jestli jsem se Tykáním nějak dotkla, tak se omlouvám.::svaty::

Kamarádka nemá fotografii.
veris Poslat vzkaz | 8.11.2008 11:02

děkuji::ano-ano:: I celkově....neboť jste jedinná kdo si tady semnou v podstatě píše a poradí....ještě jednou díky.... a teď už jen jak říkáte,...„hodně štěstí“

                

<img alt=„obrázky a animace a gify“ src=„http://i121.photobucket.com/albums/o207/bicfomh/gg01/angel/angel042.gif“ />

<strong>Pro umístění obrázku na vaše stránky použijte</strong>

Kamarádka nemá fotografii.
| 7.11.2008 17:37

Moc bych Ti to přála... ...ale deprese jako nemoc není závislá na vnějších okolnostech. Ta přijde ikdyž člověku „nic nechybí“.
Možná jsi měla něco jiného, depresí se dnes nazývá kdeco. Já jsem třeba měla deprese sezonně, +x za měsíc, ale jako důsledek neléčené úzkostné poruchy. Když ta se začala řešit, zmizely i deprese. Není depka jako depka.

Přeji hodně štěstí a zdravé miminko!::srdce::

Kamarádka nemá fotografii.
veris Poslat vzkaz | 7.11.2008 13:33

pokud bude doma klid...a už se to uklidnuje,a  budu mít oporu ...mojeho... což už mám,  tak   na         dvadesátdevět  %    ...ano...  i kvůli malé sem to zvládla a ted je mi po AD mnohem líp... a do té doby než to přijde...chtěli bysme tak za rok počít... tak to snad bude ještě ještě lepší::tleskajici::

Kamarádka nemá fotografii.
| 6.11.2008 21:40

Jsi si jistá, že to zvládneš???::kocka::

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění