Diskuse: Rostroušená skleroza

Řadit:
14
Kamarádka nemá fotografii.
novotnajska | 4.7.2016 09:15

co je to za lék? nikdy jsem o něm nečetla ani neslyšela CaAEP je pro me neznámý lék bohužel rosku mám také a lékařka mi napsala lék pragiola který se doslova bojím vzít ve vedlejších účincích je psáno že spůsobuje otok jazyka a hrdla vedlejší účiny mají u tohoto léku 75 procent příbalového letáku který je větší než a4 o vašem léku vám zjistím co nejvíc se mi podaří.novotnajka-Jana Novotná :-(

| 28.1.2010 09:08

TOHLE TEMA ME PŘIMELO SE ZDE PŘIHLASIT JE MI LITO ŽE ZDE NIKOHO JSEM NENAŠLA::usmev::

| 16.1.2010 10:00

mam rs 7let je mi39 taky s tim zapasim jsem doma a abych neležela jen u televize pořidila jsem si čtyř nohou kamaratku klidne se ozvi na adresu     pavlinacurylova@email   napišem si vic jsem z ostravy::smutny::

MILANICA Poslat vzkaz | 5.10.2009 12:51

Dám vám podnět,  zkuste EFT terapie. Z pohledu lékařů neléčitelná z pohledu EFT a podobných metod řešitelná. Milan

zony Poslat vzkaz | 24.9.2009 12:08

Ahoj,je my 30 let,RS mam již 19 let,začátky vúbec jednoduché nejsou,když člověk ví co má.Avonex si píchám již 6 let,ataka zatim není,betaferon my doporučován moc nebyl,řekl bych,že avonex je účinější.::usmev::

novotnajska Poslat vzkaz | 12.2.2009 22:40

dobrý den já mám rs také ale jen 5 let injekce si píchám sama  ale mám 3 místa kam učím muže je píchnout  ataky mám dvakrát až třikrát do roka a nejsem zchopná se s tím vyrovnat a smířit je mi teprve 42 v květnu plných 43 let tahle nemoc by neměla existovat  pokud máte zájem si povídat mám pevnou linku 487722111 nebo e-mail novotnajska@ entrum.cz skype  věe je pod novotnajskoua icq to je jako mamča  Novotná  Jana

novotnajska Poslat vzkaz | 12.2.2009 22:25

betaferon jsem měla asi 4 roky tak něco málo o něm vím můžeš napsat na e-mail co chceš vědět své poznatky mohu zdělit můj e-mail je <a href=„mailto:novotnajska@centrum.cz“>novotnajska@centrum.cz</a> nebo můžeš zavolat na pevnou 487722111 ráda ti povím co o betaferonu vím

klokan Poslat vzkaz | 23.1.2009 09:37

::spici::Samozřejmě,že veškeré léky doporučené lékařem se musí užívat.Přírodní či potravinové produkty se užívají navíc.

JitkaSt Poslat vzkaz | 23.1.2009 00:41

Já osobně jsem zdravá,ale mám mezi svými známými několik roskařů, tak snad dost zodpovědně mohu napsat, že velmi dobře působí reiki, AFT má cílené postupy na rosku a k tomu cvičit, cvičit, cvičit. Za samozřejmé považuju dodržení dosavadní léčby a tyto postupy přidat.

klokan Poslat vzkaz | 22.1.2009 17:02

::kocka::Dobrý den
jedná se o autoimunitní zánět proti vlastním nervovým vláknům a tkáním (tělo nerozpoznává tkáň jako vlastní). I tuto nemoc jde zmírnit,jsou potřeba vhodné doplňky stravy.

Lidus2000 Poslat vzkaz | 13.1.2009 09:57

RS 25let,5let betaferon-aplikuje manžel sama nejsem schopná, první měsíc horečky ale teď už pohodička. Ataku jsem měla až po 3letech tak že to asi k něčemu je.Přeju úspěšný boj s RS.L

| 16.5.2007 11:48

::placici::Já mám RS bohuzel,ale ja bere Avonex spis jsem se chtela zeptat  jestli  nemate zkusenosti s Betaferonem???::ano-ano::    Verunka diky

| 13.2.2007 19:17

Tohle téma je tu už založené....

| 13.2.2007 19:10

Mam dotaz na někoho kdo ma Rosku,víte někdo něco o léku CaAEP?

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění