Diskuse: Mám se přátelit s novou přítelkyní mého bývalého???

Řadit:
7
Kamarádka nemá fotografii.
zzuzzi Poslat vzkaz | 7.2.2010 00:47

ahoj, právě jsem přišla domů, byla jsem s kamarády, popovídali jsme si a celkem jsem se i bavila....a bylo mi po dlouhé době fajn....::radujici:: 

Děkuju, žes mi potvrdila to, co jsem si myslela, totiž když  ten druhý do tebe dlouhou dobu hustí opak, tak začneš pochybovat, jestli náhodou nemá pravdu.... 

Malýmu je dva a čtvrt roku a na nočník taky nechodí, chodí rovnou na záchod ::vysmaty::, ale ani to není přítelovi dost dobrý, neumí si prý sám sundat kalhoty a vylézt tam...::nastvany2::

Nechápu ho, je to naše dítě a já bych za něj dýchala  je mi jedno, jestli ujde 500m, nebo si sám sedne na záchod, hlavní je pro mě, aby se cítil dobře a byl psychicky v pohodě. A udělám pro to všechno!!

Mám takový nejasný pocit, že ona je ta,která má u nich doma hlavní slovo a  tyhle rozdíly v dětech mu předhazuje, ale nevím to, a v žádném případě to nechci házet jen na ní, to ne.

Jen mě mrzí to, že dokud jsme byli spolu, do výchovy se přítel v podstatě nezapojil a teď kritizuje....::nastvany2::

A nakonec, k dětskému psychologovi už jsem malýho objednala před měsícem, jen jsem to příteli ještě neřekla...

Mám krásnýho syna a doufám, že nacházím  zpátky samu sebe, budu silná a taky budu míň brečet.....snad...::usmev::

Asi už jsem mimo téma jestli kamarádit se současnou partnerkou, ale snad to nevadí..

Přeju ti hezký zbytek víkendu::kvetina::

lucie77 Poslat vzkaz | 6.2.2010 19:39

nemuze porovnavat deti ikdyz jsou stejne stare,ja sama mam taky dvouleteho chlapecka a take neumi treba to co umi jini,kazdy je jinak sikovny a na neco jineho,malemu se zase nechce vubec mluvit a kdyz vidi nocnik tak ma sok::smich::ona by te asi nejradeji uplne ponizila,ale nedovol ji to,ukaz ze jsi silna a ze ty mas tet svobodu aamas se skvele muzes si chodit kam chces .....<input />undefined<input />

lucie77 Poslat vzkaz | 6.2.2010 19:34

uplne te chapu,ja bych se take nemohla pratelit ,kdyby mel muj pritel novou zenu,ale myslim si ze na tebe musi zarlit,kdyz mu neveri a nechce vas dva nechat o samote,ze by jste s pritelem resili syna,nebo kdyz si pritel prijede pro syna a ona musi byt u toho,zacni se oblekat,malovat, a jdi treba do spolecnosti se odreagovat,a  zkus priteli rict ze ti na tvem synovi zalezi a ze ho nenechas aby se takhle trapil a stresoval ,kdyz breci a nechce k nemu,ze uvazujes o tom ze navstivis detskou psycholozku a poradis se s ni ,urcite se zalekne a s usmevem mu jeste dodej ze on uz si svou rodinu vybral::souhlas::<input />undefined<input />

zzuzzi Poslat vzkaz | 6.2.2010 01:12

A jen chci ještě dodat, že ta jeho nová přítelkyně mi prostě nesedí,navíc má stejně starou holčičku, jako já syna, tak pořád řeší, že malej neumí to co malá a že ho špatně vychovávám a že je rozmazlenej a přecitlivělej, ale už jí nedochází, že malá je v domácím prostředí a můj syn je vytržený z domova, kde je zvyklý a je bez mámy, jen s tátou, kterej se o něj v podstatě dva roky nestaral, protože byl pořád pryč........

Takže nevím, jestli bych dokázala s ní mluvit, natož se přátelit...

Pro Lucii77: Děkuju za radu a pokusím se s tím sebevědomím něco udělat...::ano-ano:: ::drsnak::

lucie77 Poslat vzkaz | 6.2.2010 00:24

ahoj ,po precteni tveho clanku jsem tak premyslela ,co bych asi delala ja ,mas pravdu ze veci,ktere se tykaji tveho ditete ma resit tvuj byvaly s tebou,on ma jiny nazor ,ale ty mu ukaz ze jsi silna osobnost a ze te jen tak nic nerozhazi,myslim ze ho i tim vyvedes z miry a zacne si lamat hlavu,proc jsi jina,a kdyz jeho nynejsi pritelkyne na tebe bude mit nejake narazky zastane se te .ma rada zni; skamarad se s pritelkyni tveho byvaleho,bud mila a ukaz ze ti na nem vubec nezalezi ,naopak maly jede k nemu a ty musis stihnout nejakou navstevu s prateli proste fajn den::ano-ano::proc maly breci,res klidne i s ni,hlavne se neponizuj ze brecis....za chvili zjisti tvuj bejvaly ze jsi vlastne fajn a ze ti rozchod nevadi a to je pro chlapa to nejvetsi ponizeni ,naopak se skamarad  s pritelkyni a vypravej jak mas skveleho nynejsiho partnera::vysmaty::hodne zdaru a napis jak vse dopadlo chlapi nemaji radi zoufalky ubrecene ,ale sebevedome zeny::kvetina::<input />undefined<input />

zzuzzi Poslat vzkaz | 5.2.2010 23:08

ahoj, s přítelem jsme se rozešli po více než 6 letech a máme spolu krásného dvouletého chlapečka. Asi měsíc po rozchodu si on našel přítelkyni a začal s ní bydlet. 

Ona má stejně saré dítě a od té doby, co ná syn jezdí k nim domů, začaly problémy. Dřív, když bývalý přítel bydlel u sestry, tak malej jezdil na návštěvy rád, se dokonce těšil, ale teď brečí, už když začnu balit tašku a když přítel přijede a on ho uvidí, tak začne křičet, že s tátou nechce jet a že chce domů...::placici::

problém je, že přítel nechce tyto problémy, které se vlastně týkají nás třech-mě, jeho a našeho syna, řešit bez své nynější přítelkyně.Vyžaduje aby byla u toho, i když jsem mu říkala, že nevidím důvod, proč by ona u toho měla být.... Vážně, nechápu to...

On říká, že trpím předsudky, ale je to teprve 4 měsíce od rozchodu a já nemám na to, abych se s ní scházela...::placici::

Navíc naposledy, když si přijel pro malýho, tak ona přijela s ním....::och::::och::::och::

a já to doma obrečela...::placici::

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění