Diskuse: Babička a vnoučata

   
Řadit:
9
příspěvků
Správce: jirina1
Kamarádka nemá fotografii.
jirina1 Poslat vzkaz | 1.2.2010 14:58

Tebe mi je líto, manžel je štastnej že má vnuka, on si našich dětí neužil, tak se těší až Matyášek povyroste
a budou spolu stavět letadálka a chodit lítat.
Dcera si myslí že má málo mlíčka tak začíná dokrmovat.
Dneska jsem sní mluvila , říkala že Matyášek je klidnějsí když ho dokrmí, dostal kašičku a hned usnul.::smutny::::smutny::::smutny::

Kamarádka nemá fotografii.
| 1.2.2010 08:52

Zdravím i ostatní babičky, Tebe je mi líto , někdy je to s nimi hrozné::nastvany2::, ale bez nich ještě hůř::chlacholici::.Oni někteří ti dědečkové, si vnoučátek užívají, až jsou trochu starší.Já ještě vnoučátka nemám, ale máme jednu známou od dětí , ta má krásnou a milou holčičku, tak říkáme, že jsme si ji adoptovali.V květnu ji budou 4 ročky.Občas se na ně zajedeme podívat.Ještě tady mají dárečky z vánoc, malá je stále nemocná, tak musela jít trhat nosní mandle::chlacholici::Teď už je dobrá, tak příjdou k nám::radujici::.Moc se na ní těším, až si ji postiskám.Všechny děti jsou krásné a k sežrání, hlavně miminka::smich::,Babičky, pěkně si to s vnoučátky užívejte, ať vám dělají jen radost Hezký první únorový den

Kamarádka nemá fotografii.
| 1.2.2010 08:42

ja jsem zatim jen maminka ale chtela bych byt takova jako byla moje babička ke me jednou babičkou svym vnoučatum moje babi byla zlata i mye deti ji poznali je mi lito že me deti nemaji už vstah ke svym BABIČKAM JAKY JSEM MELA JA dik za vyslechnuti meho stesku papa::srdce::

Kamarádka nemá fotografii.
JiKa Poslat vzkaz | 1.2.2010 08:18

nedá mi to abych se taky nepřipojila. Mám 4 vnoučata. 1r., 2a1/2, 4r. a 5let . ::srdce::
Je to úžasné když příjdou. Ale mám problém v manželovi. On je miluje, ale když je vidí tak 1/2 hodiny a pak je protivnej. Máme domek, ale pozvat si je můžu je občas.  To si je beru na hlídání jen po dvojici. A to sem pak nervózní víc z něj než z dětí.  On totiž je již v důchodu a tak je pořád doma. V létě to jde, to s nimi jedu na chatu a to si pak užívám. Tak jsem si vylila srdíčko. Mě to totiž moc mrzí.

Kamarádka nemá fotografii.
rublicek Poslat vzkaz | 31.1.2010 22:48

Ahoj jirino1, Matyášek je krásný kluk i ta naše cácorka byla kojená do dvou let a byla baculaťoučká, ale jak začala chodit, tak se vytáhla a faldíky vyběhala. A proč chce dcera dokrmovat, když úspěšně kojí? Teď vlastně dostává malej příkrmy.Jedině proto, aby nebyla tolik svázaná a mohli si občas s mužem někam vyrazit. Dcera s malou, taky moc nezvládala něco udělat, ale teď už je to lepší. Řekla bych, že dřív spala líp, teď se stane, že nechce usnout po obědě, chodí spát přes den už jen jednou. Ještě že ty babičky jsou a pokud jsou u ruky, tak je to k nezaplacení, taky dceři hodně pomáhám.  ::smutny::

Kamarádka nemá fotografii.
jirina1 Poslat vzkaz | 31.1.2010 22:10

Dneska jsem měla vnoučka celej den,moc jsme si to užily,
malej je kouzelnej a je sním sranda.Dcera ještě kojí tak jsme závislý na jejím cecíku.Včera jsme mu poprvé uvařily brambory a mrkvičku,moc mu to chutnalo,dcera už chce dokrmovat.  Maminku a tatínka jsme poslali lyžovat , tak se aspoń odreágovali, malej je dost rozmazlenej , maminka sním doma nic neudělá,osumkrát denně kojí ,musejího uspávat,on i málo spinká. Matyášek  vyžaduje společnost,
tak jsou rádi když babička pomůže     ::smutny::

Kamarádka nemá fotografii.
rublicek Poslat vzkaz | 30.1.2010 16:00

Ahoj děvčata,
taky mám jedno vnouče, je to dvouletá holčička a je to naše sluníčko, hezky brebentí a ta její věčná otázka „co to je?“, je kouzelná. Malej povyroste coby dup, proto si vnoučka-miminko užívej, jirinko1.

Kamarádka nemá fotografii.
jituliiik Poslat vzkaz | 23.1.2010 10:56

Tak to musíš být bezva babička.
Mě moje babička moc v lásce nemá a asi ani nikdy neměla. Nemá ráda totiž moji mamku a takhle se nám od mala mstí.

Ale naštěstí mám ještě druhou babičku, a to je úžasná žena::usmev::

Jinak vnouček je moc krásný::kvetina::

Kamarádka nemá fotografii.
jirina1 Poslat vzkaz | 22.1.2010 21:27

Ahoj děvčata,co takhle dát  virtualní  kafíčko a popovídat si o vnoučatech.Já mám jedno vnouče , jmenuje se Matyáš je mu sedum měsíců a je to moje zlatíčko.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění