Diskuse: My a domácí mazlíčci

   
Řadit:
46
příspěvků
Správce: .Pavlína
Kamarádka nemá fotografii.
| 30.1.2010 09:44

ja od mala chtela pejska musela jsem počkat až budu dospela asplnit si decky sen a tet jsem moc rada že ji mam ikdyž je to fenečkya tak vic se mucka s manželem ale posloucha vic me jsem sni pořad nevedela jsem ani jake plemeno vše byla nahoda sousedovic fenečce se meli narodit štenatka ja byle u ni už 2den po porodu a to nejmenši jsem si hned zamluvilaCHTELA JSEM NECO MALEHO A ČERNEHO a mam31kg labradorku ale nelituji spiš naopak papa::usmev::

pospisiloka
pospisiloka Poslat vzkaz | 30.1.2010 07:57

Tak mi jsme dostali od dcery fenečku kavalíra-dostali jsme jí tak že dcera si jí před 3 roky pořídila a asi před půl rokem se stěhovala s přítelem do podnájmu no a mi jsme si u nás Jesinku tak se fenka jmenuje chtěli nechat ona dceři málo jedla a u nás jsme jí celkem vykrmili no a tak jsme dceři říkali aby na tom zase nebyla jako předtím no tak nakonec to dopadlo tak že dcra usoudila sama že Jesince bude líp u nás......A tak jí máme...

Je to zlatíčko,je strašně hodná,poslouchá,je to náš „gaučák“ jak mi jí říkáme.... V bytě nám jěště nic neudělala no zkrátka je to  naše zlatíčko...::srdce::::srdce::::srdce::

Kamarádka nemá fotografii.
| 28.1.2010 11:38

prave jsem přišla z prochazky se svou labradorkou byl tam chlap a mel krasneho BARzOJE je  to ješte štene vyjadřil se že to je -nevychovany hnup-chudak pejsek byl zamotany do stopovačky-dlouhe voditko-moje fenečka se knemu snažile dostst a onufat ho on chlap zarval za voditko a chudak pes desne zaknučel co stakovyma lidma vlastne nic pes je přece VEC::nastvany2::

Kamarádka nemá fotografii.
| 26.1.2010 09:01

 PROTIV ŠEM JSEM SI POŘIDILA 4NOHOU KAMARATKU DVOUKILOVY UZLIČEK TET MA31KILO JE TO LABRADORKA HOUPINKA NESNAŠIM ANGLICKE SLOVA APŘESTO JI TAK ŘIKAM JE TO MOJE NEDEJE VE ZLEM I DOBREM KOUKNE TEMA SVEJMA KUKADLAMA AJE PO PROBLEMU PROTOŽE POKUD NEJDE O ŽIVOT TAK JDE O,,,,,,,

Kamarádka nemá fotografii.
miro Poslat vzkaz | 24.1.2010 21:17

::tleskajici::Ahojky, já jsem ujetá na německé ovčáky, ale měla jsem na něi smůlu, jeden mi umřel na selhání srce v 7mi měsících, druhý ve dvou letech, nikdy jsem nebyla bez psa, je velmi smutno. V současné době máme jorkšíra a opět - vlčáka, jsou v bytrě, ale mají výchovu, mají své pelíšky,  ne žádné ležení v posteli a lítání po pokojích. K tomu máme ještě kočku, a snášejí se všichni.
Když si člověk pořídí domácí zvířátko, je to na úrovni člověka, tak se s ním musí i jednat.

Kamarádka nemá fotografii.
rozalie224 Poslat vzkaz | 19.3.2009 23:52

všechny  děvčata zdravím::kvetina::

Kamarádka nemá fotografii.
| 26.1.2007 18:10

Vlastinko, nebude vám vadit, když toto vaše téma přesunu celé do sekce Byt, dům a zahrada? Zadala jste ho totiž do tématu Vylepšení diskuzí, kam se tématický vůbec nehodí, čili ani nikdo kdo chce debatovat na toto téma neví, že je tady, což je škoda.

Kamarádka nemá fotografii.
| 26.1.2007 15:35

::smutny:: ty na té fotce jsou vaše jsou pěkní, my máme rotvajlera a fenku německého ovčáka pořádní hlídači::souhlas::::kocka::i dva kocouři se najdou.

Kamarádka nemá fotografii.
Vlastinka Poslat vzkaz | 24.1.2007 19:29

::kvetina::   no nejsou krásná?

Kamarádka nemá fotografii.
Vlastinka Poslat vzkaz | 20.1.2007 19:21

::kvetina:: Přeji všem,kteří sem zavítají krásný sobotní večer a příjemnou neděli s Vašimu čtyřnohými a dvojnohými miláčky

Kamarádka nemá fotografii.
Evka Poslat vzkaz | 17.1.2007 20:12

::usmev::dobrý večer všem

Kamarádka nemá fotografii.
Vlastinka Poslat vzkaz | 17.1.2007 08:20

::kvetina:: Ahoj Katy,ten pejsek je můj,je to anglický kokršpaněl,fenka,mám ještě jednu,modrý bělouš,přeloženo černo bílý,též fenka.Vlastně jsou to sestry a já je miluju,jsou to moje děti.::kvetina::Moc zdravím!!!!::kvetina::

Kamarádka nemá fotografii.
Vlastinka Poslat vzkaz | 15.1.2007 18:12

::kvetina::  pěkný večer všem přeji,málo nás tu!!!::placici::

Kamarádka nemá fotografii.
lidye1 Poslat vzkaz | 15.1.2007 12:57

Ahoj Mysicko.Doufám,že se nebudete zlobit,když budu reagovat na Váš článek.Taky nám onemocněl vloni v létě náš pejsek,ale měl 15let.Nikde jsme s ním nebyli tak jak říkáte oni jen tahají peníze a pravdu neřeknou.Starali jsme se o něho sami a já byla u něho když umíral,je to něco šíleného,ale musí se vydržet i když na Vás visí očima,ale je doma.Moc Vám držím pěsti.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění