Diskuse: Bolest při sexu po porodu

   
Řadit:
4
příspěvků
Správce: kvetap
Kamarádka nemá fotografii.
Petra | 10.5.2014 11:00

Milé maminky, pokud jste nyní po porodu a máte své vytoužené miminko nebo děťátko do dvou let, budu moc ráda, když se Vám bude chtít vyplnit dotazník na téma Sex po porodu:
https://www.surveymonkey.com/s/NYP3RRG Dotazník je anonymní, neuvádíte své jméno, příjmení, atd.
Potřebuji zjistit názory maminek pro jeden nový článek. Všem zúčastněným moc děkuji :-) :-*

Kamarádka nemá fotografii.
kvetap Poslat vzkaz | 17.1.2010 19:36

je fakt že se moc nevyspim, mám toho za celej den dost. Muž je neskutečně toleratní, takže se necejtim podtlakem. Pravda že za těch šest let už je to trochu stejný, ale co budu dělat  za dvacet::ano-ano:: zkusim asi požádat o jinou HA tahle je bez hormonů ještě pro kojící matky, sice už nekojim, ale chtěla jsem jí aspoň dobrat. Je v tom pro mě nějaký rozdíl mezi tou normální a touhle??::smutny::

Kamarádka nemá fotografii.
| 17.1.2010 05:31

Napadá mě jednak souvislost s HA, a jednak nějaké jiné vlivy. Psychické.
Kolik se stihneš vyspat, jestli tělo nejede „nadoraz“ a proto eliminuje některé své potřeby na minimum, apod.
jak to máš se vztahem s mužem, to může mít taky vliv, může to být podvědomé odmítání.

Ale daleko pravděpodobnější se jeví ta HA.

Kamarádka nemá fotografii.
kvetap Poslat vzkaz | 16.1.2010 23:40

Ahoj Můj sexuální život byl poměrně normální, mám dvě děti obě se narodily císařem, sex v prvním těhotenství byl super, dokonce asi nejlepší v životě i dál bylo vše v pořádku. Problém nastal v druhém těhotenství, kdy se nejprve stratila chuť na sex a s tím se dostavily i nepříjemné pocity a bolest při sexu. A Orgasmy se samozřejmě taky. Přičítala jsem to hormonálním změnám v těhotenství a říkala jsem si že se to po porodu zase zlepší. Jenže je to pořád stejný mám už rok po porodu a situace je pořád stejná. Sexuální aktivitu jsem omezila na minimum, jednou za tři měsíce, bez gelu se to nedá vydržet. Předehry můžou být třeba hodinový, ale je to k ničemu, zvhčení je minimální. Po zdravotní stránce je vše v pořádku, všechna vyšetření taky. Od porodu beru antikoncepci Azalia neví jestli může mít nějaký vliv, i dříve jsem brala antikoncepci a nikdy to takové účinky nemělo.  papa

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění