Diskuse: Nevěra bez sexu?

Řadit:
24
Katy85
Katy85 Poslat vzkaz | 12.1.2010 22:16

Je zajimavé číst příspěvky různých lidí, pak si člověk udělá obrázek nad mentalitou našeho národa a ne jen našeho takové věci se stávání dnes a denně.Holt záleží na tom jestli se člověk dokáže zapřít nebo ne.Ještě sem takovou věc nemusela řešit a doufám že nebudu,ale už teď  vím, jak to vidí lidi v okolí, teda spíše na ženách.Tak jen tak dál a užívejme si se svými ::pripijejici::

Kamarádka nemá fotografii.
Latence Poslat vzkaz | 12.1.2010 21:43

::radujici::...není schopen normálního uvažování::vyplazeny-jazyk::jako pod vlivem drog::radujici::copak jste nikdy nebyli zamilovaní? Fakt hodně? Nikdy jste nečetli „vědecké studie“ o zamilovaných mozcích?  Tím se nezastávám nevěrných, nevěra je hnus::ne-ne:: !!!

Kdyby jen na světě byla převaha takových charakterů, jaké se sešly v této diskusi, hned by byl život růžovější::souhlas:: se Sajrajtem v čele::smutny:: a doufám lidi, že máte taky smysl pro humor::vysmaty::JÁ TO TAKY NIKDY NEUDĚLÁM::svaty::

Mlada
Mlada Poslat vzkaz | 11.1.2010 17:10

jasně, že to není o VŠ, jen že na to pisatel upozorňoval, je to ojiných věcech, jak píšeš. Můj šéf je taky VŠ a řešil něco podobného - ne samozřejmě se mnou. Nechápala jsem, ale člověk se asi ocitne někde, kde už není schopen normálního uvažovaní. Za čas pochopil, že to byl totální ústřel, mohl být rád, že mu to nerozbilo rodinu.

angelwoman Poslat vzkaz | 11.1.2010 15:06

Chtěla jsem tím jen říct, že mám také VŠ, ale docela rozdílné hodnoty, než pisatel úvodního příspěvku. Takže ono to asi až tak o vzdělání nebude, ale spíše o morálce a hodnotách daného člověka ::kocka::

angelwoman Poslat vzkaz | 11.1.2010 15:03

Naprosto nechápu, jakou spojitost může mít pochopení takové věci s vysokou školou ::ne-ne:: To je snad o trochu jiných věcech, ne??

Mlada
Mlada Poslat vzkaz | 11.1.2010 09:31

Bohu, že nemám takového manžela....Nedokázala jsem přečíst ani celý příspěvek do konce. Řešit sex s milenkou, ale co to udělá doma - to vysokoškolsky vzdělaným lidem uniká.

Sajrajt
Sajrajt Poslat vzkaz | 10.1.2010 23:28

Ano! A pokud řeknete, že svět takový není, že v životě to chodí jinak a že jsem hlupák.. tak budu hlupákem až do smrti! ::vysmaty::

angelwoman Poslat vzkaz | 10.1.2010 22:53

Sajrajte: Naprostý souhlas ::ano-ano::::souhlas::

Měla jsem několik možností svého současného přítele podvést, byl tady jeden muž, který mi byl velmi sympatický, dával mi otevřeně najevo, že se mu líbím, sváděl mě, měli jsme společnou spoustu věcí přes zájmy, názory, apod.... Bylo to velmi těžké, ale odolala jsem, protože jsem si v tu chvíli představila svého přítele ::srdce:: a náš vztah a řekla jsem si, že tohle prostě neohrozím jen proto, abych si říkala „co by, kdyby“ neboli jaký vztah bych mohla mít  s tím druhým... Takže každý máme volbu.
Nikoho nesoudím, ale já už jsem si s tím prošla a řekla v takové situaci „stop“, i když tělo říkalo něco úplně jiného ::stydlivka::  Myšlenek jsem měla spoustu, to nepopírám, ale já věřím, že za člověka mluví jeho činy a volby. Já jsem si vybrala a věřím, že dobře. Poznám to podle toho, že nelituju ::usmev::::srdce::

Sajrajt
Sajrajt Poslat vzkaz | 10.1.2010 01:15

Podle mě má jít člověk do vztahu plný vůle a odhodlání a pokud náhodou tahle situace nastane, má to disciplinovaně řešit. Ano, děje se to, ale snad jsem člověk rozumný a dovedu se ovládat. Mám své zásady a ty nehodlám porušovat. A pokud mě někdy začne něco vyvádět z omylu, uvidí se pak. Nemůžu přeci jít do vztahu s tím, že stejně zahnu a není to v mé moci ovlivnit. Takhle to u mě nechodí.

Latence Poslat vzkaz | 10.1.2010 00:22

..ale je mi to téma blízké, tak si ulevím::radujici::

Přečetla jsem tentokrát všechny příspěvky a soudím, že většina reagujících se v podobné situaci nikdy neocitla. Slova jako „nikdy bych nepodvedl, nepodvedla, jsme spolu 3 roky...“ jsem také používala. S manželem jsem teď 17 let a máme takřka ideální vztah. Co se nestalo? Já jsem se zamilovala do jiného. Proč? JÁ TO NEVÍM!!!! Nenašla jsem jediný rozumný důvod. Ještě nedávno bych nad takovým tvrzením ohrnula nos a pomyslela si něco opravdu nelichotivého. Ale stalo se. S dotyčným jsem nějakou dobu udržovala vztah podobný tomu, který tady řešíte. Já samozřejmě v roli té milenky. Jen s tím rozdílem, že čas jsme na sebe neměli žádný, nechodili jsme na procházky, vídali jsme se příležitostně a museli bychom si vyloženě domluvit schůzku. Naprosto stejné ale bylo moje odmítání sexu. Za nevěru považuji již myšlenky na jiného muže, ono těšení se atd., sms samozřejmě, to už je čin. ALE najednou, když jsem v té situaci opravdu BYLA a na sex dojít MOHLO, nechtěla jsem. Když se do té situace najednou dostanete, je strašně těžké to udělat. Přijdou myšlenky na stále ještě milovaného partnera, který se vám v tu chvíli zdá přímo svatý, je vám špatně atd. Tohle nikdo, kdo si to neprožil, nepochopí. Podle mě je cenný názor člověka, který si tím prošel, nikoli toho, kdo to řeší teoreticky. Myslím si, že ona milenka nemusela nutně Fklabla vodit za nos, mít ho jako hadr na boty... Tak já jsem o svém „milenci“ nikdy nesmýšlela. Jenže se projevily ony lety hluboko vryté morální zásady. Přiznávám, že mi zamotal hlavu a myslím, že doteď z toho nejsem úplně venku, ale je to mnohem lepší. V našem případě hodně pomohlo, že je to přítel mého muže a když mu po půl roce došlo, že sex se mnou zřejmě opravdu nebude, ukončil to sám. Pořád mezi námi sice něco je, ale oba se snažíme na to zapomenout. A nesuďte ho prosím za to, že po mě chtěl sex když kamarádí s mým chlapem. Tohle jsme ani jeden neplánovali. Prostě mezi námi něco přeskočilo, takhle přece vztahy vznikají. A pokud nemá člověk pořádný důvod to nerozvíjet, málokdo v sobě najde dost síly násilím to ukončit.
Já jsem ten sex moc a moc chtěla, ale byl to opravdu obrovský a nevratný mezník. Dneska jsem ráda, že jsem to zvládla a jeho svádění(a bylo to kouzelné) nepodlehla. Ale přímo říct dost a už nepiš, to jsem neuměla, na to jsem byla slabá, toho jsem se bála. Je to asi poněkud zmatené a ne úplně výstižné, ale chtěla jsem tím říct, že člověk by měl mít respekt k životu a nevykřikovat příliš nahlas, že by tohle neudělal, natož někoho soudit. Já už to nedělám.

Pucina Poslat vzkaz | 26.3.2009 19:17

Ahoj nějak tě nechápu,to jsi byl tak slepej a neviděl jsi že tě jenom využívá a hraje si s tebou jako s kašpárkem?Mám otázku:stálo ti to za to?Já osobně bych něco takového neudělala.Jsem už tři roky vdaná mám dvě děti(holky),sice mně můj manžel někdy štve,ale nikdy bych ho nevymněnila ani nepodvedla.Když je nějakej problém at z mý strany nebo z jeho tak si to v klidu vyříkáme.Po sex. stránce je to ted špatný z jeho strany,ale kvůli tomu bych ho nepodvedla.Jsem si jistá že milenku nemá nebot je celý den v práci a vím to protože pracuje s mým otcem.Jde jenom o to si promluvit a otevřeně tomu druhýmu říct jakej má problém a co ho štve,ale tím že si najdeš milenku nic nevyřešíte.

daja87 Poslat vzkaz | 26.3.2009 18:56

Ach jo,zivot je hodne slozitej a nebo si ho tak slozitej delame my....

fkabl Poslat vzkaz | 10.2.2009 12:42

Tady zadavatel otázky. Všem děkuji za příspěvky a názory. Určitě mi to pomohlo udělat si v sobě i situaci jasno. Přestože vždy platí, že to nejlepší řešení zná nejlíp každý sám, je dobré někdy slyšet i názor z venku. Utvrdit se, získat sílu k řešení.
Takže, pro úplnost dodávám, že od včerejška jsem bez přítelkyně. Vyložil jsem karty na stuj-hop nebo trop. Výsledek? Opět nejistota, výmluvy...a bohužel, jak jsem na konec zjistil i lži. Ještě jednou díky za čas věnovaný mému problému.

| 4.2.2009 10:59

myslím si, že bys to měl rozhodně ukončit. Nebudu tady mentorovat, že podvádět někoho je špatné, to víš sám, přesto ses do té situace dostal. Milenka “ nemilenka“ má zřejmě pocit, že bez sexu to nevěra není a uchovává si sama před sebou tvář ( i když samozřejmě pochybnou). A jestli je s tebou bez sexu po tak dlouhé době, nemiluje tě, jenom jí vztah s tebou lichotí.A pravděpobně jí přináší nějaké výhody. Podle mě ti to nemůže nic dát.A taky nechápu jednu věc, píšeš že doma je po sex. stránce vše v pořádku. A při tom většina žen má velký problém milovat se s někým , koho nemiluje. A proto nechápu, jak se může doma milovat s přítelem, kterého nemiluje a s tebou, když tě miluje, se nemilovat. Podle mě je to na hlavu.

Tatu
Tatu Poslat vzkaz | 4.2.2009 10:10

Buď je divná, a to hodně a proto pryč od toho. Nebo je ujetá jinak a vyžívá se v tom, jak jí zobe z ruky, má z něj zkrátka blbečka pro zábavu, hadr na boty. Vodí si ho jak cvičeného medvídka na špagátě a baví jí to. Až si to on uvědomí, sám to ukončí. Nebo je velice chytrá a cílevědomá a nedá mu, dokud se k ní veřejně nepřizná  (popřípadě si jí vezme za ženu). Pozor ovšem na to couvání. Nemůže se jí zbavit tak, že jí přeloží či vyhodí. On ji nemůže ani regulérně potrestat za chyby v práci. Určitě jsou někde uložené zamilované maily a SMSky co jí posílal. Ty může použít vždy, s tím, že si na ní zasedl, protože mu nedala, nebo to sama ukončila. Už teď by měl mít strach. Porušil zásadu: Co je v domě, není pro mě. A ještě jako šéf! Velice opatrně vychladnout, před milenkou se kát, sypat si na hlavu popel a vracet se k partnerce, říct že v sobě tak dlouho touhu krotil, až z toho má reflex a jak ji potká, že má půl šestou, zkrátka sehrát divadélko pro milenku, aby se nenaštvala. Zhrzená a uražená milenka může být nejhorší nepřítel. Pak zjistí, že jeho partnerka je ve skutečnosti mnohem lepší, než ta divná podřízená.
T.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění