Diskuse: Rozchod s přítelkyní a touha po nácratu

   
Řadit:
19
příspěvků
Správce: luciapraha
Kamarádka nemá fotografii.
esther | 1.7.2018 13:46

Tady je to svědčit, co mi toto skvělé kouzelnické kolečko udělalo. Nikdy nevěřím v casting kouzel, dokud jsem nebyl v pokušení to zkusit .. Já a můj manžel měli spoustu potíží spolu žít, vždycky mě nebude dělat šťastný, protože se zamiloval do jiné dámy mimo manželství. nejlépe se ujistit, že můj manžel opouští tuto ženu, ale čím víc mluvím s ním, tím víc mi to připadá smutné, takže se můj manželství rozpadal, protože mi dává větší pozornost. Takže se všemi těmito bolestmi a úzkostí jsem se rozhodl kontaktovat odborníka na kouzelnické kolečko, abych zjistil, jestli mezi mnou a mým manželem opět můžeme pracovat. Tento odborník na kouzelnické kolečko mi řekl, že můj manžel je opravdu ve velkém cestovním pasu, protože byl okouzlen určitým kouzlem, a tak mu řekl, aby vše znovu udělal jako obvykle. on šel dopředu a hodil okouzlení pro mě po 3 dnech odlévání kouzlo můj manžel úplně změnil on se omluvil, abych řekl, jak se mnou zacházel, že on sám, opravdu děkuji vám specialistovi přinést zpět svého manžela ke mně chci, aby vás každý kontaktovat on pro ty, kteří mají nějaké problémy spojené s problémem sňatku a problémy v souvislosti s ním, vyřeší to pro vás. jejich e-mailová adresa je zde: spellspecialistcaster937@gmail.com
1) Pokud chcete, aby vaše ex zpět.
(2) kouzlo lásky
(3) Chcete být povýšeni v kanceláři.
(4) Chcete, aby ženy / muži běhali pro vás.
(5) Pokud chcete dítě.
(6) Chcete být bohatí nebo vyhrát loterii.
(7) Chcete, aby vaše manželka byla vaším věkem navždy.
(8) Pokud potřebujete finanční podporu.
(9) Pokud nemůžete svého partnera uspokojit.
(10), abyste zastavili rozvod.
(11), pokud se chcete odlišit od svého manžela.
(12), pokud chcete, aby vaše přání byla udělena.
(13) Těhotenské kouzlo myslet na dítě
(14) Záruka, kterou vyhráváte v rozporu s právními případy a rozvodem bez ohledu na scénu
(15) Zastavte manželství nebo vztah, aby se nerozlouskali.
Opět e-mailová adresa je spellspecialistcaster937@gmail.com
Cokoli chcete, dostanete to od specialisty. stačí ho kontaktovat, vysvětlit mu svůj problém a vyřešit.

Kamarádka nemá fotografii.
Sama | 24.12.2017 00:58

TO sakon: Kéž by ten můj litoval, skočila bych po možnosti být s ním znova. Jenže za dva měsíce na už druhou ženskou, takže smolíček.

Kamarádka nemá fotografii.
Sama | 24.12.2017 00:56

TO gdafdgff: Taky to znám, kopačky po pěti letech, už dva měsíce brečím. Má tu věci, takze ho ještě uvidím, ale hned si nabrnkl jinou - už druhou, na ně kašle. Taky nevidím světlo v tunelu, mám pocit, že vše pro mě skončilo.

Kamarádka nemá fotografii.
gdafdgff | 8.2.2017 10:58

TO Mára: To znám, stojí to za hovno :( nenalezl jsem lék, čas to zahojí, ale může se to vrátit. Taky potřebuju pomoci.

Kamarádka nemá fotografii.
pj | 8.3.2016 19:15

TO Sajrajt: Já vás kluky fakt nechápu, odkopli jste nás vy tak co ted resite? To ze vam pak dojde o co jste prisli a najednou byste nás chteli zpatky ale predtim jste nás treba mesic nechali se v tom uzirat samotný, to si jako myslite ze se nam bude k vam chtit vrattit kdyz si pisknete? taky chceme abyste prozili z části to co my!
btw: nejsem feministka, jen ted zazivam to samy!...

Kamarádka nemá fotografii.
Sachmet | 1.3.2016 03:51

TO Mára: Dobře ti tak

Kamarádka nemá fotografii.
Mára | 29.7.2013 19:26

Dnes jsme se rozešli s přítelkyní po 8 letech. Respektivě ona se mnou. Hrozně mě to mrzí, a je fakt, že člověk si uvědomí chyby až potom, co se „to“ stane. Nevím co mám dělat, nic mě nebaví, furt na ní myslím, a i když v srdci vím, že by to teď bylo hezké, víc bych si jí všímal, jejích pocitů, víc naslouchal, nemuselo se to stát. Ona byla mou PRVNÍ a naopak. Když jsem zijstil, že je definitivní konec, myslel jsem, že mi pukne srdce. Už jí nikdy nezískám nazpět. Už ji nikdy neřeknu myško moje.. Fakt to bolí..

Kamarádka nemá fotografii.
luciapraha Poslat vzkaz | 9.1.2010 16:32

 Je možné abych milovala dva úplně odlišné lidi :(?

Kamarádka nemá fotografii.
| 21.11.2009 17:53

rozhodně bolí delší dobu, než pár týdnů... A když už si myslíme, že jsme z toho venku, zas nám to něco připomene. a jsme v tom zas.
A čím dýl vztah trval, tím obtížnější odpoutání.

Když jsem byla mladá dívka, zamilovala jsem se během pár dnů do jednoho muže, a pak dalšího půl roku jsem se trápila, Přestože jsme přerušili veškeré kontakty a on mi neodpovídal na dopisy (mobily nebyly). Přesto jsem se tím dovedla ještě mnoho měsíců užírat.

Ono to bolí.
A zahojí to jen čas.
Tak přeji hodně síly a nějakou další lásku před sebou...

Kamarádka nemá fotografii.
| 21.11.2009 11:18

tebe si jako trosku ani nechci představit. Přece jedna ženská nemůže mít takový dopad. Mysslím, že jsi psal, že už jsi se srozchodem smířil.

Sajrajt
Sajrajt Poslat vzkaz | 21.11.2009 11:06

Asi založíme nějakej klub tragickejch trosek, který byli opuštěni svejma milovanejma přítelkyněma..

Kamarádka nemá fotografii.
iceboy Poslat vzkaz | 21.11.2009 09:58

Já jsem se taky před měsícem rozešel s přítelkyní a nevím,jak s tím bojovat.Nedokážu na ní zapomenout,ale já vím,že musím.Nejhorší je,když člověk vidí,jak je v pohodě,prostě mi řekla,že mě po 3 letech bere jako kamaráda.Všude se k tomu hrdě hlásí a když jsem našel odvahu se podívat na její facebook,tak jsem jenom zíral,když se tím veřejně chlubí jejím „nápadníkům“ i se smajlíky.Přitom ví,že to těžce nesu a ublížila mi.Potom v práci si přede mnou textuje,přitom se vidíme třeba jen 5 minut.Já vím,že by mě to nemělo zajímat,ale to by to nevydržela,až třeba odejdu?Já se snažim vypadat jako,že mi je to uplně jedno,ale není.Myslíte,že to je nevyzrálost,že to dělá?Přitom chtěla zůstat kamarády,ale to všichni víme,že jsou to většinou jenom zdvořilostní fráze.
Nenašel jsem odvahu se ji zeptat a vrátit věci až ted v pátek,když jsem ji viděl s tím mobilem,který jsme měli jen jako druhý tel. pro naše textovky zdarma.Tím mi vlastně chtěla ukázat,že už má někoho jiného na psaní nebo mě zkouší,jestli žárlím?No kdybych to četl od někoho jiného,tak bych řekl,že je to blbost,že ta dotyčná na něho kašle,ale bohužel jsem jí nepřestal mít ještě rád.
Vím,že ji vždycky nejvíc žralo,když se s ní někdo nebavil,proto jsem hned po rozchodu s ní přerušil kontkat.Ted mě to přešlo a snažim se s ní aspon prohodit denně slovo,když se vidíme.Poradte mi,nevím jestli to mám už uplně hodit za hlavu,předat věci,nic neřešit a jít dál...nebo jí mám ukázat,že jsem ji měl opravdu rád a zkousnout zuby i když už někoho má a udržovat s ní kontakt? zároven si nechci dávat neděje,která stopro není.Děkuji

Kamarádka nemá fotografii.
sakon Poslat vzkaz | 20.11.2009 19:18

Já myslel jestli si vzpomene jak nám bylo dobře třeba na výletě, jak jsme se dokázali lecčemu zasmát i při milování jsme si uměli udělat legraci. Já se místo snažení na ni zapomenout spíš snažím na ni nezapomenout, všude ji vidím, v bytě, když jsem na stavbě, vše se mi vrací jak jsme si to zařizovali a plánovali. Moc mi chybí.

Kamarádka nemá fotografii.
| 20.11.2009 19:01

tohle vůbec neřeš, zbytečně se užíráš a stejně nemůžeš vědět o čem přemýšlí. Určitě si vzpomene, ale radši by měla myslet na hezké věci, které s tebou prožila a ne na to, jak jsi ji opustil. A srovnávat milování , to už je vůbec nesmysl.

Kamarádka nemá fotografii.
sakon Poslat vzkaz | 20.11.2009 18:56

Díky za vaše odpovědi. Sice jste mě moc nepotěšili, ale máte asi pravdu. Já jsem takový bl..c že to nemá obdoby. Je vůbec možné že na mě už úplně zapomněla, že si třeba nevzpomene, když je s novým přítelem třeba na nákupu nebo výletě nebo se třeba milují jaké to bylo se mnou atd.?

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění