Diskuse: Vyrazky na hyzdich

Řadit:
23
Kamarádka nemá fotografii.
azdenka Poslat vzkaz | 8.1.2010 21:05

ahojte, vyskusajte mast Galvex...da sa kupit v lekarni, na Slovensku stoji 1,44eura ...je to Gafrova mast s ichtamolom....naozaj pomaha ak sa pouziva dvakrat denne....len treba pri nej pouzivat stare spodne pradlo, lebo dost farbi a potom sa to neda vyprat....no a aj nevonia najkrajsie....just, pre krasu sa musi trpiet::ano-ano::

Bilbba Poslat vzkaz | 2.10.2009 11:37

Akneline::souhlas::

Neolka Poslat vzkaz | 29.9.2009 19:31

No a co je to teda za zázrak? ::tleskajici::

Bilbba Poslat vzkaz | 27.9.2009 22:09

Já tenhle problém měla po solárku, asi je to tím, jak se člověk zpotí. Přes noc se namažu tím samým, co si dávám na obličej a pomohlo to.

Diva Poslat vzkaz | 23.9.2009 14:35

Používám ráno a večer tělový krém Alverde s Aloe vera a po koupeli se celá potírám přírodními oleji. Ale když se jeden den nenamažu, mám tam potom takovou raplatou kůži, podle mě je to ze sezení a pro kůži nesnesitelných materiálů. Ale být vámi, hupky dupky s tím čínské doktorce.

Blanka2 Poslat vzkaz | 14.4.2009 00:00

Ahoj.Chlap měl na ruce takový suchý flek,který ho svědil a vůbec nevypadal pěkně.Zkoušeli jsme to mazat vším možným např.teetree olejem a nic.Pak jsem to mázla  gelem,který jsemsi objednala a ráno jsme koukali jak blázni.Dnes to mažem už týden a po vyrážce skoro ani památky.Dnes jsem dala na vyzkoušení trochu sestře,která má po rukách pupínky od sluníčka-asi alergie?Tak čekáme jestli to pomůže i jí.Pište na mail <a href=„mailto:blanka83@email.cz“>Blanka83@email.cz</a> 

ajdama Poslat vzkaz | 25.2.2009 14:42

Ahoj, děkuju za radu, určitě to vyzkouším....tady je každá pomoc dobrá....díky

Mira
Mira Poslat vzkaz | 25.2.2009 10:27

Zkuste si postižená místa omývat jedlou sodou rozpuštěnou ve vlažné vodě. Kdysi mi jeden gynekolog poradil na buď výplach nebo sedací lázeň. Do lavorku dát asi 1 polévkovou lžíci jedlé sody a teplou vodu. Pak si sednout. Zabralo to téměř okamžitě. Nic za to nedáte, rozhodně vám to neuškodí. Také konopná kosmetika je dobrá.

ajdama Poslat vzkaz | 24.2.2009 16:23

Ahoj.....je toho tu už hodně, ale všechno staršího data....už jste si s tou vyrážkou někdo poradil?
Napište co pomohlo nejvíc...v nemocnici se mi to udělalo a doma ještě rozšířilo.
Ted budu zkoušet od lékařky něco na plísen, sama neví jestli to zabere..poraďte..díky..

Klokanka Poslat vzkaz | 12.3.2008 22:08

Zdravím, dámy se stejným problémem ::nastvany2::, přidávám metodu která pomáhá mě. Ve sprše zadeček pořádně ošmirgluju přírodní lufou a poté pořádně promažu....buď madlovým olejem, který si míchám s pár kapkama tee tree oilu nebo jsem si teď pořídila v jiných diskuzích tak opěvovaný skořicový gel....který u mě vyhání nejen tuk a celulitidu, ale i pupínky...... Tak držím palce!::usmev::

Pavelabc Poslat vzkaz | 28.2.2008 14:08

Já bych byl klidně pro, aby holky chodily pořád naostro::souhlas::::svaty:: Pavel

Marse Poslat vzkaz | 28.2.2008 10:27

Ahoj děvčata, přípravek na akné (gel), který si můj syn maže na obličej mám také (svůj), ale používám ho po večerní sprše na zadek. Ten pudr jsem nezkoušela, ale myslím, že je to velmi dobrý nápad.

Lathi Poslat vzkaz | 2.5.2007 16:18

Ahojky, já jsem na tom stejně:(
na kožním mi řekli že je to tzv. Husí kůže a je to prej z toho že se to místo moc nevětrá..přece nebudu chodit naostro::smich::
ale dali mi na to nějakou mastičku-antibiotika, ale to mi moc nepomohlo, tak s tím bojuju stejně jako s akné, snažím se to čistit pleťovou vodou, občas si tam dám i masku a jinak stejný krémy jako na akné a trohu to už polevilo, takže bych to asi zkusila touhle cestou...

| 1.5.2007 23:14

no to jsem rada, ze nejsem na tehle planete sama s timhle problemem.. ja na to zkusila kalciovku (mast) ale to se neda moc dlouhodobe, tak to nakonec bylo stejne na prd.. Snazim se to mazat, ale uz nekolik let se toho nemuzu proste zbavit.. Az nekdo objevite neco zazracneho, urcite to napiste!!::ano-ano::

Elunka Poslat vzkaz | 25.4.2007 19:50

Ahoj holky
Taky mám na zadku pupínky:o)
A je to docela nepříjemný, když chodím doma třeba jenom v tangách a přítel mě okukuje::vysmaty::jenže sem na to ještě nic nezkoušela. Tak co radíte??Hodně promazat a nebo teda vysušit??

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění