Diskuse: Nové ženy.cz - co se vám líbí, nelíbí, nefunguje atd.

1 2 3 4 .. 27 .. 53 .. 78 .. 104 Další »

Řadit:
1547
evelyn.t
evelyn.t Poslat vzkaz | 16.1.2019 12:29

Takze tady je odpoved, co jsem dostala:
„Vlaďko, zásadní problém podle mě bude v tom, že dámy používají prohlížeče, které prostě nejsou kompatibilní s tak starým webem, jako je ten náš. V časovém rozmezí několika týdnů snad konečně web zmigrujeme a přesuneme na novou infrastrukturu do E15ky, pak by měly podobné chyby přestat. Do té doby doporučuji zobrazování v Chromu, Firefoxu, Opeře a Exploreru.“

Slavka2
Slavka2 Poslat vzkaz | 15.1.2019 14:06

TO evelyn.t: Děkuji Evelyn

evelyn.t
evelyn.t Poslat vzkaz | 15.1.2019 14:03

TO ..Magda: jako nahore v adresnim radku? Netusim, ja tady mam spojeni zabezpecene a sifrovane (HTTPS)

..Magda
..Magda Poslat vzkaz | 15.1.2019 13:33

TO evelyn.t: zdravím Evelýno, mne by zajímalo, proč když přispívám do diskuze , tak jak je zámeček tak je v pořádku pouze při jednom příspěvku, když píšu další a ještě další příspěvek k různým lidem, tak se mě zabezpečená stránka změní na nezabezpečenou s červeným trojůhelníkem, podotýkám , že vše čistím jak jsi tu už kolikrát radila . Nevíš čím to může být? :-)

evelyn.t
evelyn.t Poslat vzkaz | 14.1.2019 19:23

TO Slavka2: odeslala jsem to, kouknou na to

Slavka2
Slavka2 Poslat vzkaz | 14.1.2019 18:09

TO Barča: Baru i já se přidávám k Tobě, také mi často nefunguje prohlížeč SEZNAM a jiné prohlížeče nechci. Prosím také o odstranění chyby. Obrázek mi jde odeslat akorát první, další již ne a dříve to šlo. Nejlepší to bylo před lety než nás zastrčily na vedlejší kolej. Evelyn přeji hezký večer

Slavka2
Slavka2 Poslat vzkaz | 14.1.2019 18:05

TO Anonym: Anonyme proč se stydíš a skrýváš se anonymně, když někomu odpovídáš? To je ošklivá vlastnost se nepřiznat veřejně ke svému názoru. Zdravím a přeji lepší dny

Kamarádka nemá fotografii.
Barča Poslat vzkaz | 14.1.2019 16:57

TO evelyn.t: Prosím, já jsem vyloženě psala o prohlížečí SEZNAM ! Na SEZNAMU se při odeslání příspěvku objeví, Server Nedostupny Vnitřní chyba servru -5OO !

Zkuste aby se na chybu proč to nejde prohlížeči SEZNAM podívali .

Děkuji.

evelyn.t
evelyn.t Poslat vzkaz | 14.1.2019 12:38

Mozilla

evelyn.t
evelyn.t Poslat vzkaz | 14.1.2019 12:36

Zkouska

Kamarádka nemá fotografii.
Barča Poslat vzkaz | 14.1.2019 09:42

Používám prohližeč Seznam. Na něm se dostanu na stránky Ženy,cz, ale už se mi neodešle příspěvek a už vůbec ne fotky. Tak musím přejít na jiný prohližeč, ale tam taky fotky skoro nikdy neodejdou.Jsem zvyklá na Seznam, tak proto vás prosím kdybyste to mohla urgovart. Taky i já mám počítač vyčištěný a přesto mi to pořád na hlásí Vnitřní chybu servru 5OO

Děkuji vám za kladné vyřízení.

evelyn.t
evelyn.t Poslat vzkaz | 9.1.2019 11:35

Hlavnim adminem vyzkouseny tri nejpouzivanejsi prohlizece (Chrome, Firefox, Edge), ja jsem vyzkousela navic Avast, Yandex, Opera a vse funguje a zobrazuje se jak ma.

evelyn.t
evelyn.t Poslat vzkaz | 9.1.2019 11:34

zkouska

iwi
iwi Poslat vzkaz | 9.1.2019 07:18

TO evelyn.t: Dostanu se tady jedině přes Firefox, ale na ten chodím jen výjimečně. Jinak jsem stále na Avastu a z toho se na Ženy nedostanu a to od soboty. Nejsem v tom sama, jak holky psaly, mají problém se na diskuse dostat.

hrabenkaolga
hrabenkaolga Poslat vzkaz | 9.1.2019 06:02

TO evelyn.t: Jeden krát se mi to odešle a 50x se mi při odeslání ukáže vnitřní chyba serveru.

1 2 3 4 .. 27 .. 53 .. 78 .. 104 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění